Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Ponieważ jestem u Tekli to troszkę Teklowych zdjęć. [IMG]http://i39.tinypic.com/1hdt0m.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2cegnkg.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2afh6ic.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/14sjk48.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2ugewt0.jpg[/IMG] cdn.
  2. Jakie smutne wiadomości.:-( Sagusi strasznie mi żal,to taka fajna,kochana sunia. U Vikuni mam nadzieję,że wszystko pójdzie dobrze i nic tam nie znajdą mądrzy ludzie.:kciuki:
  3. Anulka jest coraz ładniejsza i rośnie jak na drożdżach. :loveu:Fajnie,że Felek przed nią nie ucieka.:lol:
  4. Całkiem przyjemny spacerek i kuzyneczka udana.Było z kim zaszaleć.:lol:
  5. Zerduszko,moja przyjaciółka zawsze jeździ z psem w ciemno nad morze i nigdy nie miała problemów.
  6. Miałyście fajne wakacje.Dziewczyny wyszalały się za wszystkie czasy.:lol: [url]https://lh6.googleusercontent.com/-U5lTnr3YeNs/Ui3QiAYc67I/AAAAAAAAEnk/lAC6h4UaL10/s640/1.JPG[/url] piękny ten zachód słońca.
  7. Monika wycinasz konwalie i te irysy od Marako jak tylko zaczynają żółknąć, Ja też wycinam pożółknięte byliny,bo potem na wiosnę jest mniej pracy.
  8. No widzisz jak jej dobrze u Ciebie,że myśli iż ma mniej latek.:lol: Kurcze nawet na takich emerytów trzeba uważać,żeby sobie coś nie zrobili.
  9. Ten rozczochraniec jest cudny.:loveu:Niunia jest bardzo urokliwa z tym jednym uszkiem stojącym a drugim klapniętym.
  10. No nie jest.:lol:,ale są dwa jeziora.
  11. Znowu nie czytasz ;) .Do Ownic.
  12. No to pakuj manatki,bo wyjazd we wtorek lub w środę.
  13. Dalej to będą Ownice.:lol: Lubię podróżować. Jeszcze dzisiaj i jutro miałam być w Głogowie na kociej wystawie,ale załapałam jakiś katar i zostałam w domu
  14. Winko oraz rakija bardzo dobre i to w zasadzie wszystko.Widoki piękne,morze ciepłe,czyste.Można się w nim moczyć cały dzień. Pogadać z chorwatami też można,bo się wzajemnie rozumiemy. Kobitki zachwycały się też oliwą z oliwek. Wróciłam,ale tylko na chwilkę,bo zaraz jadę dalej.
  15. Miło mi,że się zdjęcia podobają.
  16. Powinny być przesadzone,bo będą mocniejsze i lepiej będą rosnąć.No i na zimę zostają w ziemi.
  17. Cebule lilii zostawiasz w ziemi. Sasanki trzeba przepikować ( przesadzić )w inne miejsce,ale dopiero jak będą miały kilka listków (2-3 ). Nie martw się w przyszłym roku znowu dostarczę marychę :evil_lol:
  18. [IMG]http://i40.tinypic.com/317b3hg.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2zzkznr.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2j34p4m.jpg[/IMG] Tam jest bardzo pięknie i wracać sie nie chciało. Kamienie były piękne i ciężkie a do samolotu tylko 20 kg można więc nie przywiozłam.;)
  19. [IMG]http://i42.tinypic.com/2vhvdrn.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/ziuhx2.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/28gqwet.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/11sjmlt.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://i44.tinypic.com/142sjdf.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/24fch34.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/5djz48.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/21e19p5.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/28an5za.jpg[/IMG]
  21. Właśnie wróciłam z Chorwacji.Byłam na wyspie Korcula. Wstawię kilka zdjęć. [IMG]http://i44.tinypic.com/23mpt11.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/m1wt2.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/jzjpty.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/fcsoht.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2ytvckg.jpg[/IMG] cdn
  22. Wszystkie zdjęcia fajne,ale to najpiękniejsze na świecie : [url]http://img802.imageshack.us/img802/8613/442i.jpg[/url] :loveu:
  23. Anulka jest śliczną dziewczynką i jej bardzo ładnie ze spineczką.:loveu: Mój syn miał też obcinane włoski przed ukończeniem roczku.;)
×
×
  • Create New...