-
Posts
6956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margi
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Biedny Damian.Już mu życie zaplanowali.:evil_lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Tak ma być.Idefix ma rozrabiać a potem robić niewinną minkę.Wszak to jeszcze szczeniak. Nochalki jak zwykle słodkie.:loveu: -
Felutek grzeczny piesek,pozwala Anulce na igraszki. Anulka rośnie na piękną dziewczynkę.:loveu:
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Może Lizka czuje już zimę i dlatego dopomina się o jedzenie. Gratuluję szczeniaczki.:lol: -
Na rtg wychodzą uszkodzenia kości czaszki a w częściach miękkich (mózgu ) nie. Rezonans pokaże uszkodzenia mózgu.
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
A gdybyście były na Zlocie Sznaucerowym to miałybyście potwierdzenie tej nowiny.:evil_lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Słodkie te Twoje łóżkowe chłopaki.:loveu: -
[quote name='Doginka']Wracaj, wracaj, bo nudno bez Was;-)[/QUOTE] Ja też tak uważam.;)
-
Do Brudzowic nie mam transportu. Waszko to może zostaw te sasanki w spokoju.Najwyżej będą słabsze.
-
No do pracy dopiero w poniedziałek.:lol:
-
Po pierwsze nie umiem nagrywać filmików a po drugie jutro rano jadę do domku.Może Magda nagra,bo prosiaczki się jej nie boją.
-
[quote name='Saththa'] NIkodemowi zimno było?:)[/QUOTE] Przez dwa dni było mu zimno,bo go Magda świeżo obgoliła. Prosiaczki są świetne.Uwielbiają grać w berka.Raz jeden goni a raz drugi a sprint mają niezły.:lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Macie cudnie kolorowo.Prawdziwa jesień. [url]http://img191.imageshack.us/img191/6384/nmt8.jpg[/url] Furia zupełnie jakby po śniegu chodziła i marzła w łapki.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Tyle fajnych fotek.Miałyście piękne wakacje.:lol:
-
Ło matko co za świństwo złapał.Może jakieś surowe mięsko złapał.Dobrze,że wykryte. Przebadać się nie zaszkodzi,chociaż ja nie znam takiego przypadku ,żeby ktoś załapał pasożyty od zwierząt domowych.
-
[IMG]http://i41.tinypic.com/jfhq2q.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/oaw4cm.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/ejhftw.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/wtgj11.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/1zefmgw.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i44.tinypic.com/11ilunl.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/atq8e8.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/28a7rsg.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/1zh1k7k.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/4vgzg8.jpg[/IMG] cdn