Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Cudne te worioty.Ruda nie przepuściła Dropsowi.;) Vikunia całkiem fajnie wygląda jak na te przeżycia.:loveu:
  2. Zdarza się,że organizm odrzuca szwy,ale wtedy ropieje i widać to gołym okiem.Jest czerwone,ślimaczy się i jest brzydkie.
  3. WZ co Ty mówisz.Byłam operowana i miałam wewnętrzne szwy,które się rozpuściły.Nic mi nie wychodziło przez skórę i się nie rozsypywało.
  4. Wewnętrzne się rozpuszczają.
  5. Nie wiemy dokładnie,ale to młodziutki piesek.
  6. Babuleńka cudna :loveu:. Maluchy szaleją i na pewno Zdzira nie pozostaje dłużna.:lol:
  7. Nie wiem dokładnie kto jest tatusiem,ale Honda na randkę jechała w Twoje Sandra strony.
  8. Margi

    Sfora Hektora

    Ala sprytna dziewczynka. :loveu:
  9. Margi

    Sfora Hektora

    Fajne te zdjęcia. Panienki danielowe to pewnie chciałyby,żebyś im dała śniadanko. Jak to stado wchodzi do sąsiada jak on ogrodzony?Załatwił sobie darmową kosiarkę :evil_lol: W tle zobaczyłam świnki - już fajnie urosły. Fajnie,że w jeziorku zadomowiły się łabędzie. Śliczne są te zdjęcia leśne w słoneczku.
  10. To super.Muszę się porozumieć z moją przyjaciółką i wtedy się odezwę do Ciebie.Jak wiesz jestem uzależniona od transportu.
  11. Marako chętnie Ciebie i kluseczki odwiedzę,ale wydaje mi się,że dla bezpieczeństwa maluchów to jeszcze troszkę trzeba by poczekać.
  12. Cudne te kluseczki :loveu: aż napatarzeć się nie mogę.Honda pięknie wygląda taka dostojna mama. [url]http://img600.imageshack.us/img600/5193/m20r.jpg[/url] sielanka rodzinna urocza. Taką mam ochotę wyściskać i wycałować te kluseczki. Marako jak masz to daj więcej fot.Tak przyjemnie się je ogląda.
  13. Margi

    Sfora Hektora

    Nie wiem co to za klucz ptasi,ale ja parę dni temu widziałam lecące i krzyczące gęsi,byłam bardzo zdziwiona że o tej porze roku. Ale Tekla zarosła.Dziewczynki się grzeją przy piecu.Wiedzą co dobre.:lol:
  14. Aaaaaaaaaaa to takie cwane.Tym bardziej będę trzymać :kciuki:
  15. Nie wiem o co chodzi z tymi szelkami,ale będę trzymać :kciuki:
  16. Ja też nie mogę się napatrzeć .Obie wreszcie mają się z kim bawić. Reszka jest cudna:loveu: Dlaczego ja nie mogę takiej mieć :placz:
  17. Może jej trzeba dawać jedzonko częściej a mniejsze porcje.Szczeniaki tak mają,ciągle by jadły.:lol:
  18. Nic tylko całować ten wielki nochal.:loveu: To już ma dwie koleżanki do zabawowych szaleństw.Bella to chyba taki młody maluch.
  19. Cudna,cudna,cudna.:loveu: Świetna jest z tą swoją dziecięcą radością i jak jeszcze nabierze ciałka i obrośnie futrem to będzie cudo.:loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...