Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Dzisiejsze przepychanki [IMG]http://i42.tinypic.com/21mupmr.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/2nqs8sm.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/wjrkp.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/20gyy6s.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/el5xty.jpg[/IMG]
  2. Cudny misiek :loveu:,tylko pyszczydło trzeba mu trochę obciąć.
  3. To go poznaj z maluchami i zostaw sobie.:lol: Super,że nie przeżywa tego kojca.Fajny pies. Może jakieś zdjątka?
  4. STO LAT :tort: :BIG:
  5. Watacha nie martw się,to na pewno chwilowe.Wiesz u ludzi to się nazywa przesilenie wiosenne i u Mentorka pewnie też.
  6. [quote name='malawaszka']własnie od niego wróciłam i myślę, że jest dobrze :) ulżyło mi bardzo bo przywitało mnie spokojne, zaspane psisko wyłażące z budy :loveu: cieszył się na smierdziela jakiego dostał po wejściu do kojca i sam do niego wszedł bez problemu, bez wciągania na siłę czy szarpania - bardzo fajnie ufffm jak zwykle wychodzi na to, że najbardziej przeżywamy my :roll:[/QUOTE] To dobrze,że Falko taki spokojny w kojcu,bo sie bałam,że będzie płakał.
  7. Biedaczek przerażony,ale teraz już będzie dobrze.Przyzwyczai się byle przetrwał pierwszą noc.
  8. No i co z biednym Falko?
  9. Margi

    Sfora Hektora

    Cudne te przytulanki.Tekla to chyba oaza spokoju.
  10. Abi jest śliczną puchatą dziewczynką :lol:
  11. [URL]http://img546.imageshack.us/img546/9284/dscf3298w.jpg[/URL] - ależ słodkie futerko.:lol: Intruz też niczego sobie.
  12. Wszystkie psiaczki są cudne,ale ten pycholek Mróweczki...:loveu:
  13. Widać,że dzieciaczki z wiosny zadowolone.:lol: Fajnie,że Dżordżyk zarasta.
  14. Wydaje mi sie,że Falko jest jaśniejszy bo na zdjęciach raz jest jasny a raz ciemny.Pewnie światło różnie padało.. Ja też nie mogę przeżyć tego olbrzymka.Jest piękny.Usiłowałam namówić rodzinkę na niego,ale stawiają ostry sprzeciw.:-(
  15. Aż się boję cokolwiek mówić :kciuki:
  16. Margi

    Sfora Hektora

    Ależ z niej pieszczoch.:loveu:
  17. Toż wiem,że to są skały lawowe.Widziałam już takie . Zoo całkiem fajne,mimo iż ma kiepskie warunki.
  18. Fajnie,że chłopaki będą mieć domek.:lol:
  19. Skały kapitalne,ale wiatru nie zazdroszczę.
  20. Matko,kiedy ten rozsypujący się worek ze sznupkami osiągnie dno. Cudny ten sznaucerek.
  21. A może to zazdrość,że ciocia bardziej hołubi Igusię niż jego ?
  22. Piękne te krokusiki.
  23. Zgredzik jest słodki z tym podgryzaniem stóp.:loveu:
×
×
  • Create New...