-
Posts
6956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margi
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Zdjęcia biegnących psiaczków fajne,tylko Was mało.:roll: -
No to trzymamy :kciuki:
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Margi replied to malawaszka's topic in Sznaucer
To super,że sznupkowa dziewczynka ma domek.:lol: -
[quote name='ania90'][URL]http://desmond.imageshack.us/Himg339/scaled.php?server=339&filename=dscn0552j.jpg&res=landing[/URL] a to kto:D:eviltong:[/QUOTE] Kosmita :evil_lol:
-
Piękny jest :loveu:
-
Dobrze,że już jesteś :lol:
-
W poniedziałek Figa idzie do fryzjera,bo wygląda tak : [IMG]http://i43.tinypic.com/34j3pkn.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/34j8381.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/w69oh.jpg[/IMG] I Kociosław [IMG]http://i44.tinypic.com/msn9so.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i42.tinypic.com/33n97v9.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/33w9y4z.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/wb2ohg.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i39.tinypic.com/25k6jir.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/if3cdd.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/vzzs6e.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/33eo0ty.jpg[/IMG]
-
W sobotę byłam na działce.Ponieważ było świeżo po deszczu to zdjęcia trochę mokre :evil_lol: i takie bez koloru. [IMG]http://i39.tinypic.com/23rs37m.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/smmh.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/qoiu4m.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/o70cx0.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/2uqj695.jpg[/IMG]
-
Zdjęcia piękne :lol:,lecz w naturze nie lubię takich jegomościów.:evil_lol:
-
Gratulacje :multi: :klacz:
-
Bajka oparta na faktach - cudna sznaucerka średnia ma dom
Margi replied to marako's topic in Już w nowym domu
Ja widziałam kilka średniaków czarnych i zawsze miałam wrażenie,że są delikatniejsze od pieprzaków. -
Bajka oparta na faktach - cudna sznaucerka średnia ma dom
Margi replied to marako's topic in Już w nowym domu
To przez sierść wygląda na sporą.Moja czarna średniaczka waży od 3 lat 15,5 kg i jak jest puchata to wszyscy mówią,że ją utuczyłam.Jak jest po fryzjerze to drobniutka chudzinka. Przy wadze 11 kg to jest naprawdę bardzo chudziutka. Nie wiem czemu tak jest ale mam wrażenie,że średnie pieprzaki są masywniejsze od czarnych. -
Na maszynkach to ja się nie znam więc nie pomogę.
-
A co tu tak cicho? Jak tam chłopaki?
-
Po wizycie w SPA Felutek zrobił się elegancik. [url]http://desmond.imageshack.us/Himg13/scaled.php?server=13&filename=dscn0560x.jpg&res=landing[/url] a tu słodziak
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/OSP/_DSC0138.jpg[/url] Cudnie razem wyglądacie. -
Nic nie przegapiłaś ,bo nie pisała.;)
-
Foksia ma cudny,uśmiechnięty pychol.:loveu: Wiosna też fajna.
-
Bajka oparta na faktach - cudna sznaucerka średnia ma dom
Margi replied to marako's topic in Już w nowym domu
To może by wirusowe zapalnenie jelit. Zdaje się ,że u Poker piesek też miał takie objawy i jeździli na zastrzyki. -
Na akcesoriach fryzjerskich siię nie znam. A siostra jest fajną dziewczyną.:lol:
-
Śliczny Felutek.:loveu: Całkiem puchaty.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ale superowo wyglądają maluchy z dużym na spacerze.:lol: Widzę,że wszystko idzie w dobrym kierunku ;),jeszcze tylko Zgredzik musi się przekonać do dużego.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Fajne zdjęcia. Zawsze oglądam z przyjemością i kurki i psiaczki i krajobrazy....