Faktycznie u Malawaszki piesy mają jak w niebie.Pieszczone,tulone.:loveu:
[url]http://img547.imageshack.us/img547/9100/03102012208.jpg[/url] cudny,szczęśliwy pies.:loveu:
[quote name='zerduszko']To zależy co przez to rozumiesz. Na pewno wysilać za żarcie, to mało który się chce. Ale jakby tak serek z chlebka przygotowanego na kolacyjkę zlizać, to owszem :P[/QUOTE]
Dobrze gada.;)