-
Posts
6956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margi
-
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
100 lat Zgredku bądź dalej pięknym,szczęśliwym pieskiem :bday: :loveu: A dla Twojej mamusi Moniki :Rose:. -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Tak,tak Zgredku.Teraz jesteś piękny,masz fajne futerko i tak trzymaj :kciuki: :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
No co,Felutek jest zmęczony bo przecież ma dziecko.;) Dzidzia śliczna.:loveu:
-
Trzeba wsadzić ją do kartonu razem z doniczką.Wolne przestrzenie w kartonie trzeba wypełnić ciasno styropianem albo gazetami ( takimi zgniecionymi ).Zostaw ją na tarasie w miejscu najmniej przewiewnym. Podlewaj co jakiś czas w dni kiedy nie będzie mrozu.Powinna zimę przetrwać. Acha,liście to ona na zimę traci normalnie. Można ją wstawić do domu ale w nieogrzewane miejsce.
-
Śliczna maleńka :loveu:.Mnie też to zastanowiło,że na zdjęciu były trzy psiaki.Ale jak to ja poczekałam na rozwój sytuacji.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img211.imageshack.us/img211/817/dsc0189t.jpg[/url] Zgredek malutki ( dla mnie ) a Punia to chyba miniaturka miniaturki- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[url]http://i48.tinypic.com/30clvr4.jpg[/url] chyba bym nic nie mogła zjeść
-
[quote name='ulana']Witaj! Śliczne zdjęcia kocurków. [URL]http://i47.tinypic.com/346kjgo.jpg[/URL] to tu małe - świetnie umaszczone jest :) No i ten sznaucerzy przytulak :loveu:[/QUOTE] Witaj Ulana.:lol:
-
[quote name='zerduszko']Cudnie się bawią :) Ale dają popalić, co? Ja mam powoli dość ;)[/QUOTE] To są plusy i minusy tego rozrabiania.W dzień biegają strasznie.Ja tylko jestem wrażliwa na kocie krzyki,które przy okazji słychać. Za to Kacper który jest nocnym kotem zaczął spać spokojnie w porze nocnej od kiedy Tosia nastała.:lol:
-
[quote name='zerduszko']No nikt nie pamięta? Dwa lata temu gad spał u Margi, a może dojeżdżali dopiero? :multi: Serio, serio... myślałam, że biedak nie ma aż tyle życia przed sobą :) A jednak - złego diabli nie biorą :diabloti:[/QUOTE] Rzeczywiście dwa lata temu o tej porze Swiss właśnie zapadał w sen po ciężkiej podróży. Grzeczny,spokojny,nawet mu maleńki Kacper wchodzący do miski nie przeszkadzał.:lol:
-
[IMG]http://i46.tinypic.com/348kexj.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i46.tinypic.com/103wui9.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i47.tinypic.com/346kjgo.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i50.tinypic.com/34pnqqw.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i50.tinypic.com/20szr61.jpg[/IMG]
-
Trochę takich sobie zdjęć. [IMG]http://i48.tinypic.com/2pzb910.jpg[/IMG]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img685.imageshack.us/img685/9882/dsc0296sao.jpg[/url] jaki niewinny słodziak :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Że sobie pozwolę wstawić dla porównania. [IMG]http://i47.tinypic.com/346kjgo.jpg[/IMG]
-
[url]http://images10.fotosik.pl/2850/607600d34daae058.jpg[/url] Cudny obrazek :loveu: Doszłam do wniosku,że Ford na wielkość jest taki sam jak Tośka,tylko ma znacznie większe futerko.
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Margi replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Uważam,że oba psiaki są dobrze obcięte.:lol: Chłopczyk wygląda bardzo porządnie,bo wcześniej to taki rozczochraniec. -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img706.imageshack.us/img706/1147/dsc0155xht.jpg[/url] Luna ma piękne te rzęsy.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Moje tymczasy: Matka Polka i 4 rozrabiaki <wszystkie w DS>
Margi replied to zerduszko's topic in Kotki już w nowych domach
Jak oglądałam filmik to moja Figa przyleciała zobaczyć co to się dzieje :lol:. Fajne te kociaczki.:loveu: -
Śliczna te dziewczyny.:lol: Punia to chyba troszkę ciałka nabrała.Mogłaby Furii troszkę oddać.:lol:
-
Własne mieszkanko to zawsze wielka radość.Mam nadzieję,że remont pójdzie raz,dwa. No i myślę,że za jakiś czas pojawi się mała czarna kulka z brodą,która wyrośnie na olbrzymka.
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
zagłosowane ;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)