-
Posts
6956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margi
-
[quote name='Tekla64']ona ma bardzo ciekawy uklad barw na masce[/QUOTE] I dlatego jest taka poważna.Fajna z niej suczka.:loveu:
-
Moje tymczasy: Matka Polka i 4 rozrabiaki <wszystkie w DS>
Margi replied to zerduszko's topic in Kotki już w nowych domach
Śliczne ,cudne.:loveu: Zerduszko nie pokazuj mi takich kocich piękności bo ja już nie mogę mieć ani jednego kota więcej. -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Margi replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Piękne te sznaucery. -
Gratulacje :multi: :klacz:,wiedziałam,że Duma to mądra dziewczynka.
-
Moje tymczasy: Matka Polka i 4 rozrabiaki <wszystkie w DS>
Margi replied to zerduszko's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='WATACHA']Jest przyczyną srakulców, ale tylko na początku.Ludzie nie piją kefirków, bo mają rozwolnienie.To jest normalne w pierwszych dniach, zawsze tak jest.Jak organizm się przyzwyczai to srakulce znikają.Ja piję kefir codziennie i nic mi nie dolegoa z tego powodu, wręcz przeciwnie.No ale koty to nie ludzie więc cięzko mi się wypowiadać na ten temat.Moje psy też nie mają srakulców po kefirku.[/QUOTE] Zdrowa kobieta jesteś.Ja to mleka nie mogę nawet powąchać a kefiru i jogurtów nie trawię.Po białym serze często jest mi niedobrze. Za to moja Figa zjada jogurty i nic jej nie jest. -
Moje tymczasy: Matka Polka i 4 rozrabiaki <wszystkie w DS>
Margi replied to zerduszko's topic in Kotki już w nowych domach
Tak,tak moja wetka mówiła,że nabiału lepiej nie dawać. Ja Tośce dusiłam siemie lniane i jak troszkę ostygło to strzykaweczką do dzioba.Do jedzenia dawałam convalescence support.Tylko tanie to nie jest. -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Furiatka jest świetna i do tego jaka zazdrosna.:loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Moje tymczasy: Matka Polka i 4 rozrabiaki <wszystkie w DS>
Margi replied to zerduszko's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='malawaszka']to, że nic nie znaleźli nie znaczy że nic nie ma[/QUOTE] Właśnie a i z takimi szybkimi testami różnie bywa. Tosia dostała 1/2 tabletki. -
Moje tymczasy: Matka Polka i 4 rozrabiaki <wszystkie w DS>
Margi replied to zerduszko's topic in Kotki już w nowych domach
Milbemax. - ten na te lamblie. -
Moje tymczasy: Matka Polka i 4 rozrabiaki <wszystkie w DS>
Margi replied to zerduszko's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='zerduszko']Ale czemu się poprawia? Ale jak podasz po 2 tygodniach drugi raz, to wybija znaim one jajek naskładają i nie powinno być. A my już trzecie raz odrobaczamy, trzecia seria :( I to wszystkie łącznie z Lizką.[/QUOTE] Teoretycznie tak powinno być a praktycznie często nie jest.:shake: Ten ostatni środek wybija też lamblie i inne cholery. -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Ależ ona fajna.:loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Moje tymczasy: Matka Polka i 4 rozrabiaki <wszystkie w DS>
Margi replied to zerduszko's topic in Kotki już w nowych domach
Kotka dostała Vetminth,Fenbendazol i 2x Milbemax. U nas też były krótkie poprawy. -
Moje tymczasy: Matka Polka i 4 rozrabiaki <wszystkie w DS>
Margi replied to zerduszko's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='zerduszko']Ale jeszcze? One najpierw było odrobaczane 2 razy, po miesiącu znów dwa i teraz 4 dni pod rząd aniprazolem. Kał dwa razy badany i nic! To juz powinno być wszystko wybite. Jeszcze te kokcydia siedzą mi w głowie, ale czemu po standardowych tabletach się poprawia? Wilczy - jest kolczatka :evil_lol:[/QUOTE] Przecież ciągle nowe się rozwijają.Tosię odrobaczałam 4 razy a dwa razy takim środkiem co to wszystko wybija i nie wolno go podawać przy pierwszym odrobaczeniu,bo kot może tego nie przeżyć (przez wydzielające się toksyny )Gdzieś już pisałam jak się nazywa. Kacper był odrobaczany 10dniowym środkiem. -
Moje tymczasy: Matka Polka i 4 rozrabiaki <wszystkie w DS>
Margi replied to zerduszko's topic in Kotki już w nowych domach
Przy dużym zarobaczeniu tak może być. -
[url]http://img835.imageshack.us/img835/2961/dsc0060pb.jpg[/url] świetne zdjęcie Batumi ma u was raj.
-
Moje tymczasy: Matka Polka i 4 rozrabiaki <wszystkie w DS>
Margi replied to zerduszko's topic in Kotki już w nowych domach
Tośka bardzo chorowała i wtedy chudła,więc ma jakiś miesiąc do tyłu.Teraz też nie je dużo.Najchętniej by jadła z mojego talerza oraz gotowane mięsko.Saszetek to może 1,5 do 2 dziennie. -
Moje tymczasy: Matka Polka i 4 rozrabiaki <wszystkie w DS>
Margi replied to zerduszko's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='zerduszko']Właśnie wczoraj rozważałyśmy kocia wagi i moja są strasznie chude - ile Twoje ma? Moja przy skończonych 5 miesiącach ważą dziewuszki 1,7 kg, a chłopak 2 :shake: Jadźka jest zazdrosna :lol: Przychodzi na kolana do nas i stara sie zająć całą powierzchnię i jest bardzo oburzona, jak maluchy i tak się wpychają ;)[/QUOTE] Tosia w poniedziałek skończy 5 miesięcy i waży 1,85 kg. -
[url]https://lh3.googleusercontent.com/-x7CsKhKemKo/UMJggjQWD2I/AAAAAAAABXc/TfCOK7Ek_KY/s640/DSC_0025.jpg[/url] fajne te mikołaje.
-
Moje tymczasy: Matka Polka i 4 rozrabiaki <wszystkie w DS>
Margi replied to zerduszko's topic in Kotki już w nowych domach
Cudne kloniki.:loveu:Widzę,że też rosną na długość a nie w szerz jak moja Tośka. -
Mordziasta fajnie,zgrabnie wygląda.:loveu: Już jej nie odchudzaj,bo nie widać fałdek.
-
[url]http://images10.fotosik.pl/2997/aff3c2b09774c49a.jpg[/url] ależ piękne zdjęcie [url]http://images10.fotosik.pl/2997/cec9f08895067916.jpg[/url] yeti was nawiedziło ? Młodsze psiaki szaleją jak zwykle.
-
[quote name='wilczy zew']ja na dniach kupuję[/QUOTE] Którego roku ?:evil_lol:
-
Zachary scyzoryk z farmy został HANYSEM :) MA DOM :P
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Na psa tak,na kota nie. -
Mimi- sznaucerek miniaturka w DS :))))))))))))))))).
Margi replied to toyota's topic in Już w nowym domu
:evil_lol::evil_lol: