Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. [quote name='Tekla64']ona ma bardzo ciekawy uklad barw na masce[/QUOTE] I dlatego jest taka poważna.Fajna z niej suczka.:loveu:
  2. Śliczne ,cudne.:loveu: Zerduszko nie pokazuj mi takich kocich piękności bo ja już nie mogę mieć ani jednego kota więcej.
  3. Gratulacje :multi: :klacz:,wiedziałam,że Duma to mądra dziewczynka.
  4. [quote name='WATACHA']Jest przyczyną srakulców, ale tylko na początku.Ludzie nie piją kefirków, bo mają rozwolnienie.To jest normalne w pierwszych dniach, zawsze tak jest.Jak organizm się przyzwyczai to srakulce znikają.Ja piję kefir codziennie i nic mi nie dolegoa z tego powodu, wręcz przeciwnie.No ale koty to nie ludzie więc cięzko mi się wypowiadać na ten temat.Moje psy też nie mają srakulców po kefirku.[/QUOTE] Zdrowa kobieta jesteś.Ja to mleka nie mogę nawet powąchać a kefiru i jogurtów nie trawię.Po białym serze często jest mi niedobrze. Za to moja Figa zjada jogurty i nic jej nie jest.
  5. Tak,tak moja wetka mówiła,że nabiału lepiej nie dawać. Ja Tośce dusiłam siemie lniane i jak troszkę ostygło to strzykaweczką do dzioba.Do jedzenia dawałam convalescence support.Tylko tanie to nie jest.
  6. [quote name='malawaszka']to, że nic nie znaleźli nie znaczy że nic nie ma[/QUOTE] Właśnie a i z takimi szybkimi testami różnie bywa. Tosia dostała 1/2 tabletki.
  7. [quote name='zerduszko']Ale czemu się poprawia? Ale jak podasz po 2 tygodniach drugi raz, to wybija znaim one jajek naskładają i nie powinno być. A my już trzecie raz odrobaczamy, trzecia seria :( I to wszystkie łącznie z Lizką.[/QUOTE] Teoretycznie tak powinno być a praktycznie często nie jest.:shake: Ten ostatni środek wybija też lamblie i inne cholery.
  8. Kotka dostała Vetminth,Fenbendazol i 2x Milbemax. U nas też były krótkie poprawy.
  9. [quote name='zerduszko']Ale jeszcze? One najpierw było odrobaczane 2 razy, po miesiącu znów dwa i teraz 4 dni pod rząd aniprazolem. Kał dwa razy badany i nic! To juz powinno być wszystko wybite. Jeszcze te kokcydia siedzą mi w głowie, ale czemu po standardowych tabletach się poprawia? Wilczy - jest kolczatka :evil_lol:[/QUOTE] Przecież ciągle nowe się rozwijają.Tosię odrobaczałam 4 razy a dwa razy takim środkiem co to wszystko wybija i nie wolno go podawać przy pierwszym odrobaczeniu,bo kot może tego nie przeżyć (przez wydzielające się toksyny )Gdzieś już pisałam jak się nazywa. Kacper był odrobaczany 10dniowym środkiem.
  10. Przy dużym zarobaczeniu tak może być.
  11. [url]http://img835.imageshack.us/img835/2961/dsc0060pb.jpg[/url] świetne zdjęcie Batumi ma u was raj.
  12. Tośka bardzo chorowała i wtedy chudła,więc ma jakiś miesiąc do tyłu.Teraz też nie je dużo.Najchętniej by jadła z mojego talerza oraz gotowane mięsko.Saszetek to może 1,5 do 2 dziennie.
  13. [quote name='zerduszko']Właśnie wczoraj rozważałyśmy kocia wagi i moja są strasznie chude - ile Twoje ma? Moja przy skończonych 5 miesiącach ważą dziewuszki 1,7 kg, a chłopak 2 :shake: Jadźka jest zazdrosna :lol: Przychodzi na kolana do nas i stara sie zająć całą powierzchnię i jest bardzo oburzona, jak maluchy i tak się wpychają ;)[/QUOTE] Tosia w poniedziałek skończy 5 miesięcy i waży 1,85 kg.
  14. [url]https://lh3.googleusercontent.com/-x7CsKhKemKo/UMJggjQWD2I/AAAAAAAABXc/TfCOK7Ek_KY/s640/DSC_0025.jpg[/url] fajne te mikołaje.
  15. Cudne kloniki.:loveu:Widzę,że też rosną na długość a nie w szerz jak moja Tośka.
  16. Mordziasta fajnie,zgrabnie wygląda.:loveu: Już jej nie odchudzaj,bo nie widać fałdek.
  17. Margi

    Sfora Hektora

    [url]http://images10.fotosik.pl/2997/aff3c2b09774c49a.jpg[/url] ależ piękne zdjęcie [url]http://images10.fotosik.pl/2997/cec9f08895067916.jpg[/url] yeti was nawiedziło ? Młodsze psiaki szaleją jak zwykle.
  18. [quote name='wilczy zew']ja na dniach kupuję[/QUOTE] Którego roku ?:evil_lol:
×
×
  • Create New...