Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Ja to może i bym chciała,ale moje zdewociałe sąsiadki by mnie chyba zlinczowały.Psy im przeszkadzają i koty też.
  2. [IMG]http://i47.tinypic.com/2myxkq1.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/118hda0.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/mt1qxd.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2ziaa9j.jpg[/IMG]
  3. Pańcia chora to dzieci się nudzą [IMG]http://i45.tinypic.com/iwmzhj.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/29ldwxx.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/es235t.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/opsiv5.jpg[/IMG]
  4. :kciuki::kciuki::kciuki:
  5. We Wrocławiu jest takie cudo w schronisku. [IMG]http://i47.tinypic.com/308i9n4.jpg[/IMG] [url]http://www.schronisko.in/2209-12.html[/url]
  6. Słodziak kochany.:loveu:
  7. Jeszcze nie szukałam,ale coś poszukam. Też myślę,że to dominacja i Kacper w ten sposób chce ustawić Tośkę.
  8. E nie taki diabeł straszny :eviltong: spróbuj.
  9. Miał 6 miesięcy i 1 tydzień.Zaczął znaczyć teren.Jest na pewno kastrowany.Wetka przy ostatnim szczepieniu sprawdzała.
  10. No właśnie,może jak Tosię wysterylizuję to mu przejdzie.
  11. a wtrącaj się,przecież mamy podobne schorzenia.:eviltong:
  12. Kastrowany 1,5 roku temu,ale gwałci.Trzyma pyszczydłem ją za kark i skacze na nią aż ta piszczy. Tak się dzieje tylko rano,póżniej już nie.
  13. Przed kriokomorą jakoś i mnie odrzuca,ale taka miejscowa jest fajna.Dmuchają Ci taką rurą od odkurzacza po kręgosłupie.
  14. To dobrze mu się trafiło. Doświadczone kobiety powiedzcie mi jak długo mój Kacper będzie gwałcił Tośkę co rano?
  15. A próbowałaś krioterapii? Ja miałam miejscową i sobie chwalę.
  16. Nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje.U mnie też się dziwili,bo wszyscy chwalą a ja nie. Może to być związane z jakimś uszkodzeniem mięśni i w związku z tym ze złym przewodzeniem prądów.
  17. [quote name='malawaszka']prądy są fajne - pierwsza sesja prądowa tak mi się podobała - jak ustawiali moc tego prądu to chciałam jeszcze, jeszcze :lol: a na drugi dzień dostałam tam wysypki :crazyeye: :evil_lol:[/QUOTE] To się dowiedz czym Ci smarowano pod elektrodami,bo to pewnie to.
  18. [quote name='zerduszko']Masz jasiek przeciwwskazania na prądy czy Ci tez nie służą?[/QUOTE] Nie mam przeciwskazań,tylko mnie boli po prądach.
  19. [quote name='zerduszko']To na złość było :diabloti: Martin dziś śpi w nowym domu. Jak go rezydentka zaakceptuje, to będzie miał super dom. Niestety kotka się nastroszyła, syczała i warczała. Nawet na mnie. A Martin, myk pod wannę, za pralkę :evil_lol: Goopol. No nie wiem, wolę tego nie widzieć, a on stresuje się bardzo :placz:[/QUOTE] Mój Kacper trzy dni syczał i warczał na Tośkę a teraz bez niej żyć nie może.
  20. Ja też prądów nie mogę. Leżąc na neurologii pobierałam masaże u człowieka niedowidzącego i chwalę do dziś,bo on masował tylko paluszkami mięśnie przy kręgosłupie tak,że były aż gorące nie używając siły.Siedział na stołeczku,gadał ze mną i przebierał tymi paluszkami wprost genialnie. Pewnie taki by ci się przydał.
  21. No to już tylko przystojny masażysta może pomóc.;)
  22. No i fajnie,że dziewczynka się przełamała.Jeszcze troszkę i nauczy się żyć w takim wesołym stadzie. [url]http://img213.imageshack.us/img213/8656/dsc0040bx.jpg[/url] świetne zdjęcie.
  23. Nie bądź taka i powiedz.:eviltong: Kciuki będziem trzymać.
  24. A mięśnie przykręgosłupowe ćwiczysz? Z kolanem to ostrożnie .No i myśl pozytywnie.:lol:
  25. :kciuki::kciuki::kciuki: koniecznie trzymamy
×
×
  • Create New...