Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. [quote name='lucySxy']Mam dla niej rodzinny dom !w sobote jade na wizyte przedadopcyjna , panstwo zgadzaja sie na wszystko, suczka bedzie mieszkac w domu! zabiore ja ze soba, czuje ze to jest [B]jej domek![/B] A na temat tego czy szybko wyadoptowywac ,czy wolno , mozna dyskutowac cale stulecia:roll: i nic konstruktywnego z tego nie wyniknie!Nie traktuj mojej wypowiedzi osobiscie,po prostu uczestniczylam kilka razy w adopcjach , kiedy pies byl przerzucany z domku do domku , potem do hoteliku i znowu do domku -kilka razy zanim trafil do tego wlasciwego..To dopiero byla dla niego trauma...Wiec ,jezeli tylko jest to mozliwe,bede sie starala oszczedzic tego kazdemu psu, bez wzgledu na rase.. W kazdym razie dziekuje za chec pomocy.[/QUOTE] Bardzo się cieszę. Lucy, to koleżanka Balbiny:[url]http://www.dogomania.pl/threads/201263-Wyeksploatowana-do-granic-mo%C5%BCliwo%C5%9Bci-beagielka[/url]....
  2. Pierwszy post przeskoczył jako drugi co mogę z nim zrobić? Proszę moderatora o pomoc. Zdjęcia po kąpaniu i pierwszych zabiegach pielęgnacyjnych( Muzzy dziękuję:loveu:):
  3. Kolejna ofiara człowieka "hodowcy". Sunia z olbrzymiej pseudohodowli gdzie psy służą za maszyny do produkcji szczeniaków. Stłoczone w maleńkich kojcach rodzą co cieczkę a ich szczeniaki trafiają na giełdy.... Coco dostała szansę na lepsze życie wg. jej byłego właściciela ma 4-5 lat ale czy można mu wierzyć? Podobno rodziła tylko dwa razy... Zobaczcie sami i oceńcie jak okrutny potrafi być człowiek:shake: "Coco" imię to zostało nadane przez lekarza,który podjął się opieki nad nią. Smród jaki otaczał jej przerażone ciało był straszny, sierść cała mokra, obraz nędzy i rozpaczy. Jeszcze nigdy nie kąpałam tak brudnego psa. Osoby będące w klinice ze swoimi podopiecznymi nie rozumiały co jest powodem jej stanu, opowiedziałam im o tego typu miejscach, byli zszokowani:-( Bardzo proszę Was o pomoc. www.lsoz.org [FONT=arial]FUNDACJA Lubelska Straż Ochrony Zwierząt [/FONT][FONT=arial] 24-204 Wojciechów, Romanówka 22[/FONT][FONT=arial] KRS 0000343426[/FONT] Coco można wspierać przekazując również darowizny na konto:Bank Pekao SA 81124023821111001036833419 Z dopiskiem "darowizna Coco" Proszę o podawanie nicków z forum. Jeśli nie możesz pomóc teraz przekaż fundacji 1% KRS0000343426 Wpłaty: 31.01.2011 Pani I. Napieraj 25zł. Pani M.Skomiał 100zł. Pani B.Górecka 100zł. 02.02.2011 ALPIN forum beagli 50zł Pani. B. Chludzińska 30zł Pani L. Filipek 150zł 03.02.2011 Pan W. Reliński 20zł Enigma79 20zł dogmanet forum beagli 10zł OlkaTrolka15zł A.Sniegurski 20zł izabelka70 forum beagli 10zł AliSzafi forum beagli 20zł ILLINOIS forum beagli 10zł Pani T. Lipska 10zł Porcelana forum beagli 20zł Usia 20zł 04.02.211 ranias 10zł SCINDAPSUS forum beagli 10zł BONO forum beagli 10zł Agrafka forum beagli 10zł Tomo forum beagli 20zł LUKREDO forum beagli 10zł magda j. 10zł migama 15zł Gabrysia forum beagle 10zł A.Gumkowska 5zł Majka77 10zł M.Szymański 20zł 07.02.2011 DOGLOV 15zł jola4591 "allegro 10zł" Transylwania cegiełka 5zł A.Ożór 100zł G.Rapacka forum beagle 25zł Caldien cegiełki 10zł EWAMARIA5 allegro 10zł A. Morawska 10zł MaXel forum beagli 25zł zuzia16 10zł WeronikaM 10 zł Elik cegiełki 15zł anna-an9 allegro 5zł EWAFIGAT allegro 10zł EVULE forum beagle 10zł Wiedźma cegiełka10zł Dead_but_smiling allegro 10zł MWILKOS allegro 20zł DEAT_BUT_SMILING allegro 15zł RITAK ZErbin50zł 09.02.2011 ElzaK cegiełki 10zł I. Borkowska 50zł amelkaok(?)allegro 5zł Collie cegiełki 10zł Karina77 10zł masza4410złELLAWA allegro 15zł Ina forum beagli 20zł SEJBI forum beagli 25zł ARWENNA1 5zł BAZAREK http://www.dogomania.pl/threads/201263-Wyeksploatowana-do-granic-mo%C5%BCliwo%C5%9Bci-beagielka....
  4. [quote name='sacred PIRANHA']a jakiego laba masz?:-( błagam nie mow ze biszkoptowa roczna suka...[/QUOTE] Jeszcze nie mam ale chłopak podobno około 2 letni wychowany w bloku.
  5. [quote name='funia']Moge wspomoc tylko jednorazowo .Bede sledzic .[/QUOTE] Nawet jednorazowa pomoc w tym wypadku jest bardzo potrzebna. Dziękuję.
  6. [quote name='monika083']MaDi ,moze podeslij ta beagelke do jakiejsc fundacji ,moze tutaj : [URL]http://www.fundacja.*************/[/URL][/QUOTE] Będę próbowała gdzie tylko się da, potrzebuje też kogoś od labków. Dzisiejsze zdjęcia nie widać jaka jest chuda, ale Muzzy może potwierdzić,że widać jej wszystkie kości i ta łysa szyja:placz: [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/8148/img0762resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/3039/img0763resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/2628/img0716resizez.jpg[/IMG] [IMG]http://img254.imageshack.us/img254/6038/img0715resize.jpg[/IMG]
  7. [quote name='as_ko']Uf to dobrze, że się wyjaśniło z tym brzuchem, bo się martwiłam, że albo znowu kolejna suczka w ciąży, albo robaczyca...chociaż robaki się jeszcze mogą ujawnić. Matko to jak o 1,2kg lżejsza to ile to biedactwo waży? :( Wcale nie dziwne, że szuka jedzenia, nie wiadomo kiedy ostatnio jadła coś normalnego, jakieś psie jedzenie. Poczuła się lepiej i zaufała wam, to dobry znak :) W sprawie suni beagla podeślij ją na e - beagle . pl / forum[U][/U][URL="http://www.*******************/"][/URL][/QUOTE] Asiu ona waży 10 kg, nie wiem jak to zmieściła, nadal ma dużo gazu w jelitach. Ciąży nie można niestety wykluczyć bo nie wiemy co ja spotkało...
  8. [quote name='bianka0']Przepraszam, że tu piszę, ale tu zagląda najwięcej osób z Lublina. Wczoraj w nocy wracałam z Lublina, niestety jako pasażer z osobami, których nie było szans poprosić nawet o zatrzymanie się. Przy wyjeździe z Konopnicy w stronę Kraśnika, przy końcu lasku był duży beżowy pies, dobrze widoczny w świetlne reflektorów. Pies zachowywał się dziwnie, wskakiwał pod koła nadjeżdżających samochodów, jakby chciał popełnić samobójstwo. Samochody trąbiły, zwalniały, on przeszedł na drugą stronę , zawrócił i za chwilę zrobił to samo. Duża dezorganizacja ruchu.Chyba został wyrzucony w tym lesie z samochodu, takie było wrażenie. Nie wiem czy przeżył. Bardzo mi przykro, że nie mogłam się zatrzymać. Może ktoś jest z tamtej okolicy i będzie przejeżdżał, dla niego chyba bezpieczniejszy byłby nawet schron.[/QUOTE] Ludzie oszaleli czy co wczoraj zabrałam z tej samej okolicy Zuzię: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/201208-Tir%C3%B3wka.-Zag%C5%82odzona-chora-sk%C3%B3ra-zjadaj%C4%85-j%C4%85-paso%C5%BCyty...pomocy"]http://www.dogomania.pl/threads/201208-Tir%C3%B3wka.-Zag%C5%82odzona-chora-sk%C3%B3ra-zjadaj%C4%85-j%C4%85-paso%C5%BCyty...pomocy[/URL]!
  9. Wróciłam dopiero z kliniki, cały dzień w terenie... mam kolejna bidę:-( sunie beagla z pseudo wyeksploatowaną do granic możliwości. Proszę o pomoc w znalezieniu osób od tej rasy. Zuzia ok jest lżejsza o prawie 1,2kg po zrobieniu gigantycznej koopy:crazyeye: pełnej folii i różnych rzeczy:shake: brzuch już nie jest wielki... USG nie wykazało na dzień dzisiejszy ciąży. Psina grzeczna merda i ciągle szuka jedzenia już nie straszy zębami:multi:.
  10. Dziękuję,że jesteście. Zaraz jade na inne interwencje. Później cos napiszę.
  11. Zajrzyjcie proszę http://www.dogomania.pl/threads/201208-Tir%C3%B3wka.-Zag%C5%82odzona-chora-sk%C3%B3ra-zjadaj%C4%85-j%C4%85-paso%C5%BCyty...pomocy!
  12. Pomożecie?[url]http://www.dogomania.pl/threads/201208-Tir%C3%B3wka.-Zag%C5%82odzona-chora-sk%C3%B3ra-zjadaj%C4%85-j%C4%85-paso%C5%BCyty...pomocy[/url]!
  13. Kolejna tragedia:http://www.dogomania.pl/threads/201208-Tir%C3%B3wka.-Zag%C5%82odzona-chora-sk%C3%B3ra-zjadaj%C4%85-j%C4%85-paso%C5%BCyty...pomocy!
  14. [url]http://www.dogomania.pl/threads/201208-Tir%C3%B3wka.-Zag%C5%82odzona-chora-sk%C3%B3ra-zjadaj%C4%85-j%C4%85-paso%C5%BCyty...pomocy[/url]!
  15. Sunia ma 40 stopni nie wiem jeszcze jakie są wyniki krwi mam nadzieję,że będzie dobrze...
  16. [url]http://www.dogomania.pl/threads/201208-Tir%C3%B3wka.-Zag%C5%82odzona-chora-sk%C3%B3ra-zjadaj%C4%85-j%C4%85-paso%C5%BCyty...pomocy[/url]!
  17. [url]http://www.dogomania.pl/threads/201208-Tir%C3%B3wka.-Zag%C5%82odzona-chora-sk%C3%B3ra-zjadaj%C4%85-j%C4%85-paso%C5%BCyty...pomocy[/url]!
  18. Muzzy to ta bida:[url]http://www.dogomania.pl/threads/201208-Tir%C3%B3wka.-Zag%C5%82odzona-chora-sk%C3%B3ra-zjadaj%C4%85-j%C4%85-paso%C5%BCyty...pomocy[/url]!
  19. [url]http://www.dogomania.pl/threads/201208-Tir%C3%B3wka.-Zag%C5%82odzona-chora-sk%C3%B3ra-zjadaj%C4%85-j%C4%85-paso%C5%BCyty...pomocy[/url]!
  20. Pomożecie?[url]http://www.dogomania.pl/threads/201208-Tir%C3%B3wka.-Zag%C5%82odzona-chora-sk%C3%B3ra-zjadaj%C4%85-j%C4%85-paso%C5%BCyty...pomocy[/url]!
  21. Bardzo proszę o pomoc:oops: [url]http://www.dogomania.pl/threads/201208-Tir%C3%B3wka.-Zag%C5%82odzona-chora-sk%C3%B3ra-zjadaj%C4%85-j%C4%85-paso%C5%BCyty...pomocy[/url]!
  22. Teraz ja proszę o pomoc, zdjęcia kiepskie jutro powinny być lepsze. [url]http://www.dogomania.pl/threads/201208-Tir%C3%B3wka.-Zag%C5%82odzona-chora-sk%C3%B3ra-zjadaj%C4%85-j%C4%85-paso%C5%BCyty...pomocy[/url]!
  23. Odebrałam kilka godzin temu telefon od Bico z prośba o pomoc. Okazało się,że Viris zatrzymując się kilka kilometrów od Lublina wypatrzyła sunię w tragicznym stanie. Na pierwszy rzut oka nie widać jej prawdziwego stanu...wszystkie kości na wierzchu do tego niepokojąco duży bolesny brzuch i łysa szyja:-( Sunia telepała się z zimna jednak zanim udało się ja złapać trzeba było próbować różnego rodzaju sztuczek i gonitwy po lesie( uskuteczniał ją mój mąż z panią z pobocza ubraną w skąpa miniówkę i kozaki:crazyeye: cóż okazuje się,że panie lekkich obyczajów chcą pomagać zwierzętom w potrzebie, dzwoniły nawet do lubelskiego schroniska ale odmówiło pomocy). Bardzo pomocny okazał się bandaż z apteczki Viris który posłużył za pętlę pentlę umożliwiającą złapanie suni. Tak wyłonili się w trójke z lasku i sunia trafiła do naszego samochodu( czeka go czyszczenie specjalnymi prepatratami:shake:). Psina została nazwana przez opiekunki z pobocza "Zuzuia" Znajduje sie obecnie w klinice UP w Lublinie Bardzo proszę o pomoc finansową która pozwoli pokryć koszty leczenia i pobytu Zuzi w klinice. [URL="http://www.lsoz.org/"]www.lsoz.org[/URL] [FONT=arial][B]FUNDACJA Lubelska Straż Ochrony Zwierząt [/B] [/FONT][FONT=arial][B] 24-204 Wojciechów, Romanówka 22[/B][/FONT][FONT=arial][B] KRS 0000343426[/B][/FONT] Ośrodek można wspierać przekazując również darowizny na konto:Bank Pekao SA 81124023821111001036833419 Z dopiskiem "darowizna Zuzia" Jeśli nie możesz pomóc teraz przekaż fundacji 1% [COLOR=red]KRS0000343426 Wpłaty: 31.01.2011 Bico 300zł 03.02.2011 As_ko 15zł BJUTA 50zł Bico 200zł Funia 20zł P. Sokół 15zł AnnaAntonina za bazarek 70 zł 25.02.11 Agata51 20zł Bico 200zł 09.03.11 Bico 50zł 17.03.11 S.Pietrzak 50zł Deklaracje stałe na DT sacredPIRANHA 10zł Agata51 10zł [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/2038/p1280022.jpg[/IMG] [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/5556/p1280021.jpg[/IMG] [/COLOR][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/8148/img0762resize.jpg[/IMG] [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/3039/img0763resize.jpg[/IMG] [COLOR=red] Banerki: [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/threads/201208-Tir%C3%B3wka.-Zag%C5%82odzona-chora-sk%C3%B3ra-zjadaj%C4%85-j%C4%85-paso%C5%BCyty...pomocy%21"][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/8148/img0762resize.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/201208-Tir%C3%B3wka.-Zag%C5%82odzona-chora-sk%C3%B3ra-zjadaj%C4%85-j%C4%85-paso%C5%BCyty...pomocy%21"][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/3221/img0716resizezc.jpg[/IMG][/URL]
  24. Zawsze musi być pod górkę... Może jeszcze ktoś z koła wolontariuszy się zgodzi? Jak dużo ma mieć jeszcze tych badań?
  25. Może uda Ci się namówić jakiegoś pracownika aby go doglądał? Tak wiele dla niego zrobiłaś i efekty są wspaniałe, szkoda to stracić.
×
×
  • Create New...