Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. Pewnie chodzi o Nowodwór;) Jaki to był weterynarz? Gmina ma obowiązek zapewnić schronienie bezdomnemu psu, musi mieć podpisana umowę ze schroniskiem. Zgłoś psa do gminy i poproś aby schronisko go odebrało.
  2. Ucz się ucz oby było więcej przyszłych lekarzy o dobrych sercach.
  3. [quote name='Tola'][CENTER] [B][SIZE=4][COLOR=blue]Karmę dla suni cały czas sponsoruje Ukryty Smok [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=blue]Bardzo dziękujemy:loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [/QUOTE] Dziękujemy:modla::modla::modla:
  4. [quote name='ladySwallow']Ej, ona na zdjeciach jak Rozi wygląda i zachowuje się podobnie, choć Rozka już podchodzi na zawołanie - ten typ tak ma, że nieumiejętny człowiek może zrobić mu krzywdę.[/QUOTE] Podczytuje jej wątek i to samo pomyślałam, pozycje identyczne tylko psiny różne.
  5. Czy Diuna jest na owczarku? Wiem,że jest tam mało osób, ale zakładałam wątki swoim ONkom również tam i czasem znalazła się osoba chętna pomóc finansowo.
  6. [quote name='majqa']Nie wyobrażam sobie innego niż odpowiedzialny domu. :-) Dla pewności powtórzę prośbę, by dopytać, czy jeśli DS znajdzie się przed upływem tych 2 miesięcy, czy profesor widzi szansę na wcześniejsze wyjście suni. Tak - robię ogłoszenia, NIE - czekam.[/QUOTE] Miałam w tym samym miejscu psa jakieś 7 tygodni znalazł dom( właśnie z ogłoszenia) jeszcze będąc w klinice, Pani odwiedzała go, przyzwyczajała do siebie, wspierała finansowo, był to okres który pozwolił wszystkim odpowiednio przygotować się na zmiany. Życzę Szansie równie wspaniałego kochającego domu.
  7. Z tym naciąganiem to trochę mnie źle zrozumiałyście chce tylko naświetlić moją optymistyczną wersję kosztów pobytu, aby uspokoić Wasze obawy. Profesor to człowiek o wielkim sercu i nie martwię się kompletnie pobytem Szansy w klinice. Plakaty i ogłoszenia na już a to dlatego,że telefony w sprawie adopcji się nie urywają często jest tak,że pies jest już w DS a ludzie dopiero dzwonią w sprawie adopcji, lepiej mieć możliwość wyboru tym bardziej,że teraz można spróbować wystartować za adopcją w najbliższej okolicy.
  8. [quote name='Agmarek'][B]Majga[/B] bardzo dobry pomysł. [B]Madi [/B]nikt nie sugeruje ze lecznica chce nas naciągnąć, czy zawieźć. Chodzi chociażby o to że jeśli nie będziemy mieli kasy na pobyt Szansy w lecznicy to następnym razem może ona odmówić współpracy. Dlatego też chcielibyśmy wiedzieć jaki jest koszt pobytu suni w lecznicy, choć sądzę że ze względu na Ciebie jest liczona ulgowo. Ja nawet nie orientuje się jakie to są koszta :shake:[/QUOTE] Oni nawet nie wiedzą,że czasem się tam kręcę;) Nie rozmawiałam też z Profesorem w jej sprawie. UK wiem,że czytasz;) Daj znać jeśli będzie potrzebna pomoc w ustalaniu ceny, mogę porozmawiać za Ciebie tylko daj znać bo nie chcę robić zamieszania w kontaktach z kliniką. Jaki jest obecny stan wszystkich funduszy Szansy? Czy ktoś może poczynił kroki w sprawie plakatu?
  9. [quote name='barbara.h']Wiem, ale rozmawiałam z dwoma lekarzami, więc jeżeli Biała byłaby szczenna, więc musowo robić to szybko, nie można czekać. Jeżeli miałabym czekać to na pewno nie mogłabym jej tu mieć u siebie, a wywieźć na wieś z powrotem? to nie wchodzi w grę.[/QUOTE] Ok jeśli lekarz chce się podjąć operacji to przecież chyba wie co robi i ponosi pełną odpowiedzialność. Trzymam więc kciuki za udany zabieg.
  10. Powiem tak na codzień korzystam z usług kliniki czy to prywatnie czy będąc tam z fundacyjnymi zwierzętami, jeszcze nigdy nie zostałam naciągnięta czy zawiedziona. Jeśli jest możliwość aby Szansa była w klinice to uważam,że lepiej nie mogła trafić. DT też miał być płatny więc damy radę i z kliniką.Czy UK rozmawiała np. jaki będzie miesięczny koszt pobytu? Mogę porozmawiać o tym z Profesorem, ale tak jak pisałam wcześniej lepiej aby jedna osoba prowadziła rozmowy w sprawie psiny. Trzeba organizować bazarki, zmienić tytuł i juz ją ogłaszać. Jak coś jestem na miejscu więc w miarę możliwości mogę pomóc. Poproszę o pomoc w wykonaniu zdjęć, Muzzy zawsze pomaga psom w potrzebie.
  11. Lady gdzie oni nabyli takiego malucha?
  12. [quote name='quatro']Mam nadzieję że jednak psiakom nic nie jest... Kiedy będziemy coś wiedzieć?[/QUOTE] Prawdopodobnie w sobotę.
  13. [quote name='barbara.h']ewel, dzięki Biała będzie sterylizowana w czwartek, nie wiem od czego zacząć z tą refundacją.[/QUOTE] Nie za szybko? Dopiero miała cieczkę, mogą być problemy. Ile minęło od cieczki?
  14. Patrząc na to jak podłe potrafi być życie też się nie łudzę,że są w Nowodworze. Matrioszka sprawdzi jednak aby nie dawać nam zbędnej nadziei. Dzwoniłam już do schronisk w okolicy....
  15. Do ogłoszeń zamawiam to: [IMG]http://lh3.ggpht.com/__PzL0RsYOIA/TTh4-JGWsZI/AAAAAAAACMM/woHfIe7ehwU/s512/DSC_5266.JPG[/IMG]
  16. [quote name='barbara.h']dziękujemy dziękujemy:loveu: a teraz jak go wkleić w podpis, bo próby wklejenia w moim podpisie sami widzicie jak mi wyszły:roll:[/QUOTE] Zaznaczasz banerek klikając obok aż będzie niebieski klikasz kopiuj. Wchodzisz w prywatne wiadomości edytuj sygnaturę, kasujesz baner który masz i wklejasz nowy. Zapisz sygnaturę.
  17. [quote name='GrubbaRybba']Zrobiłam bannerek 150x100 px [URL="http://www.dogomania.pl/threads/200375-BIA%C5%81A-m%C5%82oda-sunia-w-typie-Border-Collie"][IMG]http://th.interia.pl/40,g914abc212191298/i1125277.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Dziękujemy:loveu:
  18. Lady zapomniałyśmy napisać,że nawet wg. weta Rozi jest bardzo ładna:cool3: Michał w terenie więc Cię nie odwiedzi;)
  19. [quote name='BERKANO']kochane najprawdopodobniej nie ujdzie mu to płazem- podaję linka z onetu: [URL]http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/lublin/lublin-zabil-psa-na-torach-bedzie-sledztwo,1,4117418,region-wiadomosc.html[/URL][/QUOTE] Wszystko okaże się dopiero jak będzie wyrok sądu.
  20. [quote name='bianka0']One mają sporo wejść na ogłoszeniach, może coś się wykluje.[/QUOTE] Oby, znów nadchodzą przymrozki.
×
×
  • Create New...