Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. Może ktoś ma na zbyciu szelki pasujące na sunie 10 kg? [IMG]http://lh3.ggpht.com/_nAIG_4w-UH4/TUWuoW3E7-I/AAAAAAAACEo/NUiAIpPPVYo/tir1.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/201208-Tir%C3%B3wka.-Zag%C5%82odzona-chora-sk%C3%B3ra-zjadaj%C4%85-j%C4%85-paso%C5%BCyty...pomocy[/url]! Lub dla Coco? [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/7471/img0735resize.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/201263-Wyeksploatowana-do-granic-mo%C5%BCliwo%C5%9Bci-beagielka[/url]....
  2. [quote name='Viris']Podnoszę Zuzinkę. Postaram się dzisiaj podesłać te zdjęcia.[/QUOTE] Na pewno się przydadzą. Dzisiaj lub jutro postaram się ja wykąpać szkoda że nie mam do pomocy "darów lasu":evil_lol:
  3. [quote name='faith35']poproście o allegro cegiełkowe [B]Isadora7[/B] :) wspaniale ;) Cieszę się bardzo. Wiadomo, ile będzie trwało leczenie suni (wstępnie) ?[/QUOTE] Jej trzeba głównie spokoju i normalnego jedzenia. Jak tylko się odpowiednio zaaklimatyzuje zostanie przeprowadzona pierwsza operacja. Zamówiłam RC, dzisiaj dostanie preparat na odporność.
  4. Wszystkiego się jeszcze nauczy przecież to dzielna dziewczyna.
  5. [quote name='sacred PIRANHA']gadałam z ladySwallow:-) wyjedzie na busy i będzie mi robić za przewodnika:-) jak będziesz wiedziała juz czy jutro jesteś w miare wolna to daj znać:-)[/QUOTE] Niestety muszę jednak jutro jechać:roll: Co tu tak pusto? Zapomniałam napisać,że Zuzia ma około roku może trochę więcej:multi:
  6. Pewnie jest strasznie zadowolona z "wolności".
  7. Sunia ma wątek na beaglowym forum Tomo2 dzwonił wczoraj i dzisiaj;) do mnie.
  8. [quote name='ladySwallow']Myślę, że zawsze się przyda - na opłacenie pobytu w klinice, koszty ewentualnego leczenia, karmy, zabiegów chirurgicznych - pewnie niezbędna będzie plastyka listwy mlecznej, sterylka.[/QUOTE] Już wiem,że porządne czyszczenie zębów też będzie niezbędne, w pierwszej kolejności zostanie zrobiona plastyka. Będą również wykonane w tym tygodniu niezbędne badania jak ECHO serca i EKG. Dziękuję za bazarek:loveu: Co do allegro mamy już chyba nawet aktywne konto dzisiaj poproszę o info w tej sprawie.
  9. [B][COLOR=green]Płeć:[/COLOR] samica [/B] [B][COLOR=green]Wiek:[/COLOR] 6 tygodni [/B] [B][COLOR=green]Miejsce pobytu:[/COLOR] Schronisko Nowodwór [/B][B][COLOR=green]Województwo: [COLOR=black]lubelskie[/COLOR][/COLOR] [/B] [B][COLOR=green]Szczepienia: [/COLOR]TAK (jest po pierwszym szczepieniu) [/B] [B][COLOR=green]Historia:[/COLOR] wyrzucona w reklamówce do stawu na szczęście nie doleciała... [/B] [B][COLOR=green]Rozmiar: [/COLOR]XS [/B] [B][COLOR=green]Charakter: [/COLOR]energiczny, ciekawski, bardzo mądra;) [/B] [B][COLOR=green]Kontakt: [COLOR=black]kierownik schroniska 601896073[/COLOR][/COLOR] [/B] [B][COLOR=green]Wątek:[/COLOR][/B][URL="http://www.dogomania.pl/149208-Schronisko-w-Nowodworze.Mo%C5%BCe-w%C5%82a%C5%9Bnie-tu-bije-dla-Ciebie-psie-serduszko-.../page224"]http://www.dogomania.pl/threads/149208-Schronisko-w-Nowodworze.Mo%C5%BCe-w%C5%82a%C5%9Bnie-tu-bije-dla-Ciebie-psie-serduszko-.../page224[/URL] [URL="http://img641.imageshack.us/i/zdjcie0014w.jpg/"][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/484/zdjcie0014w.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img545.imageshack.us/i/zdjcie0016b.jpg/"][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/6696/zdjcie0016b.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='matrioszka2']Pokazuj się, Tinuś, bo hotelik cię czeka, a ty księżniczka jesteś.Wypatruj domku.Na cito.[/QUOTE] Halo domku gdzie jesteś?
  11. [quote name='golf'][URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=1436124756"][FONT=Georgia][I][SIZE=3][B]allegro Diunki [/B][/SIZE][/I][/FONT][/URL] pokazujemy się z cegielkowym allegro![/QUOTE] Podnosimy.
  12. [quote name='sacred PIRANHA']właśnie się dokładnie umówiliśmy... wiesz co ja przyjadę busem, najpierw musze się dostać na Racławicke 33 (na godzine 10ta jestem umówiona tam na zdjęcie rtg) a potem ze zdjęciem mam jechać na kliniki na Głęboką do Twojego pana doktora:diabloti: troszkę mi zejdzie pewnie bo zmuszeni jesteśmy poruszac się autobusami a ja za groma już Lublina nie pamiętam...może się nie zgubimy:evil_lol:[/QUOTE] Dzwońcie w razie potrzeby to Was odnajdziemy.
  13. [quote name='sacred PIRANHA']Madi będe jutro w Lublinie na klinikach na głębokiej więc jakbyś dała rade się ze mną spotkać to może byśmy dowiedziły sunieczki "twoje" :-)[/QUOTE] O której będziecie? Wieczorem będę wiedziała na 100% czy jadę do Ryk, może się jakoś wykręcę:evil_lol:
  14. Szampon był antybakteryjny dermatologiczny i może dlatego nie oczyścił sierści z "koloru". Okrywa włosowa to i tak najmniejszy problem Coco.
  15. [quote name='lucySxy']MaDi, zeby siersc wrocila do normy potrzeba czasu i dobrej karmy , nie szamponu..niestety.To samo bylo u Balbinki..Ona jest u mnie 3 miesiace a dopiero teraz ma ladna siersc.Wczesniej zaraz na drugi dzien po kąpieli ,siersc robila sie szara ,matowa i okropna w dotyku...[/QUOTE] Wiem ale chodzi mi o to aby ja choć trochę domyć, przy pierwszej kąpieli cały czas leciało z niej żółte szambo:shake: Przecież to siedlisko bakterii... chce jej jakoś ulżyć.
  16. [quote name='matrioszka2']Przed chwilą dzwonił do mnie kierownik.Dwa tygodnie temu znalazł się w posiadaniu szczeniaka; został wyrzucony w reklamówce (prawie ) do stawu.Prawie, bo jak widać - nie doleciał.Zdarzenie miało miejsce w DOMINOWIE.Kierownik twierdzi, że jest niezwykle pojętny, że już dawno nie spotkał tak mądrego szczeniaka.Musi go oddać, bo jego suka nie toleruje małego, a nie chce go wieźć do schroniska, bo mu szkoda i boi się, żeby czegoś nie złapał. Suczka jest odrobaczona i zaszczepiona. Mimo to w imieniu kierownika naszego schroniska bardzo proszę o pomoc: [URL="http://img641.imageshack.us/i/zdjcie0014w.jpg/"][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/484/zdjcie0014w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://img545.imageshack.us/i/zdjcie0016b.jpg/"][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/6696/zdjcie0016b.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] Kierownik twierdzi, że on dużo więcej nie urośnie.Pozostanie raczej w grupie mikrusów.[/QUOTE] Ma to maleństwo ogonek? Może go pod szpica podciągnąć:cool3:? Znacie kogoś od tej "rasy"?
  17. Trzymam kciuki z całych sił.
  18. [quote name='monika083']czy malutka ma wydarzenia na fb? jesli mozna tam podac konto fundacyjne ,to mysle ,ze ludziska pomoga..[/QUOTE] Nie ma wydarzenia, konto jest ogólnie dostępne więc nie widzę problemu. Zostało wreszcie założone konto na FB [url]http://www.facebook.com/pages/Fundacja-Lubelska-Straz-Ochrony-Zwierzat/160854910631562#!/pages/Fundacja-Lubelska-Straz-Ochrony-Zwierzat/160854910631562[/url]
  19. [quote name='bico']No jestem tu wreszcie i ja... [B]Przede wszystkim chciałam podziękować MaDi za podjęcie interwencji i umieszczenie suni w boksach Kliniki na Głębokiej:modla: [/B] [B]Nie mam wątpliwości, zwłaszcza po zobaczeniu jak bardzo wychudzona jest ta sunia, że ona by długo na tym mrozie, w tych warunkach nie pożyła:shake: Ta interwencja uratowała suni życie...[/B] Dziękuję też Viris za powiadomienie mnie i pomoc w złapaniu psiaka:loveu: :lol: No i Muzzy - też dzięki - tradycyjnie za fotografie suni do ogłoszeń:lol::loveu: MaDi, pisz proszę koszty wszelkich badań i zabiegów, ile one wyniosły, będziemy zbierać...:oops: Ja dziś jeszcze przeleję 300 zł dla suni na podane tutaj konto Fundacji, tyle mogę na razie zrobić od siebie.[/QUOTE] Bico była taka możliwość więc pomogłam tak się szczęśliwie złożyło,że były puste boksy w klinice.
  20. FB [url]http://www.facebook.com/pages/Fundacja-Lubelska-Straz-Ochrony-Zwierzat/160854910631562#!/pages/Fundacja-Lubelska-Straz-Ochrony-Zwierzat/160854910631562[/url]
  21. FB [url]http://www.facebook.com/pages/Fundacja-Lubelska-Straz-Ochrony-Zwierzat/160854910631562#!/pages/Fundacja-Lubelska-Straz-Ochrony-Zwierzat/160854910631562[/url]
  22. MaDi

    Metamorfozy

    Ona bardzo potrzebuje metamorfozy: [COLOR=red][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/9697/p1290037.jpg[/IMG] [/COLOR][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/6621/img0729resize.jpg[/IMG] Wątek Coco [url]http://www.dogomania.pl/threads/201263-Wyeksploatowana-do-granic-mo%C5%BCliwo%C5%9Bci-beagielka[/url]....
×
×
  • Create New...