Robi się dlatego tak mało konkretów będzie na wątku. To kolejna sunia z tego miejsca Lucy ma bassetkę. Dla dobra pozostałych psów nie będę pisała szczegółów, niestety to bardzo ciężka sprawa i jedynie można coś zdziałać drobnymi kroczkami aby nie zepsuć szansy.