Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. [quote name='jogolcia@pdx']Dzisiaj chyba wraca cioteczka IVV ;-)[/QUOTE] A on nadal bez domu... [url]http://www.facebook.com/pages/Fundacja-Lubelska-Straz-Ochrony-Zwierzat/160854910631562#!/pages/Fundacja-Lubelska-Straz-Ochrony-Zwierzat/160854910631562[/url]
  2. [URL="http://www.dogomania.201263-Wyeksploatowana-do-granic-mo%C5%BCliwo%C5%9Bci-beagielka"][IMG]http://images41.fotosik.pl/574/f9b3ff4c40ebb11b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.201263-Wyeksploatowana-do-granic-mo%C5%BCliwo%C5%9Bci-beagielka"][IMG]http://images50.fotosik.pl/580/747f9533ca90e4a5.jpg[/IMG][/URL] Casablanca wykonała banerki nie wiem dlaczego po wklejeniu tutaj wyskakuje błąd.
  3. [quote name='faith35']jutro po 20 będę rozsyłać wątek.. co jej jest najbardziej potrzebne oprócz DT lub DS? Kasa? - jak tak to na co? Wszystko chcę wyszczególnić w PW, jakie będę rozsyłała :) Da radę coś zrobić z jej sutkami? Pomniejszyć jakoś operacyjnie czy coś? :([/QUOTE] DT a najlepiej DS mile widziany, Coco na razie jest w klinice( pobyt niestety też kosztuje), mile widziane fundusze, karma, witaminy wszystko co może być dla niej przydatne. Musi złapać trochę odporności i będziemy myśleć co z operacjami. Jutro mam w planie wizyty u specjalistów. Czy ma ktoś doświadczenie jak doprowadzić jej sierść do ładu? Została raz wykąpana w specjalnym szamponie ale zmył on tylko brud z wierzchu, za jakiś czas trzeba będzie niestety spróbować jeszcze raz.
  4. [quote name='Myxa86']takie plakaty już są PRACOWNIK MIESIĄCA [IMG]http://www.innerwestlive.com.au/wp-content/uploads/2010/08/Employee_Of_The_Month_A3poster1.jpg[/IMG][/QUOTE] Przecież to czyjaś praca a zarazem własność.
  5. [quote name='funia'][quote name='MaDi'][FONT=arial][B]FUNDACJA Lubelska Straż Ochrony Zwierząt [/B] [/FONT][FONT=arial][B] 24-204 Wojciechów, Romanówka 22[/B][/FONT][FONT=arial][B] KRS 0000343426 [/B][/FONT]Bank Pekao SA 81124023821111001036833419 [url]www.lsoz.org[/url] [email][email protected][/email] Wpłacać na to konto Tak ? Jezu ona jakaś taka wydeta niby chuda a tak jakby moze w ciązy była ???:roll:[/QUOTE] Tak Funiu, zmieniamy konto i to już funkcjonuje. Ona po zrobieniu wielkiej kupy z folią i innymi śmieciami waży o prawie 1.2kg mniej. USG na dzień wczorajszy nie pokazało ciąży. Porównaj te zdjęcia i Muzzego, cud brzuch wyparował....
  6. [quote name='Viris']Na maila chcesz duże pliki czy małe?[/QUOTE] Mogą być średnie;) Najlepiej duże spakowane. Zostało założone konto na FB [url]http://www.facebook.com/pages/Fundacja-Lubelska-Straz-Ochrony-Zwierzat/160854910631562#!/pages/Fundacja-Lubelska-Straz-Ochrony-Zwierzat/160854910631562[/url]
  7. [quote name='Isadora7'][SIZE=3]Zdjęcia już mam. A dane kontaktowe jakie podać?[/SIZE][/QUOTE] [FONT=arial][B]FUNDACJA Lubelska Straż Ochrony Zwierząt [/B] [/FONT][FONT=arial][B] 24-204 Wojciechów, Romanówka 22[/B][/FONT][FONT=arial][B] KRS 0000343426 [/B][/FONT]Bank Pekao SA 81124023821111001036833419 [URL="http://www.lsoz.org/"]www.lsoz.org[/URL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel.602228411
  8. [quote name='as_ko']Ja też ani jednego maila nie dostałam więcej. W tej chwili jest na 2 aukcjach na allegro, na jednej normalnej i na jednej wyróżnionej...więc trudno jej nie zauważyć. eh Może miała panienka jakiś gorszy humor z rana, albo ją swędzi bo się goi czy coś takiego. Dlaczego na wątku oprócz Matrioszki, Madi i mnie nie ma nikogo? :( Nikt się losem suni nie interesuje?[/QUOTE] Sunia jest wspaniała i byłam pewna,że będą tu dzikie tłumy:(
  9. [quote name='Viris'][IMG]http://lh5.ggpht.com/_nAIG_4w-UH4/TUWvXysU0GI/AAAAAAAACFA/cDjP_ViMsl8/tir6.jpg[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_nAIG_4w-UH4/TUWvYLi_W4I/AAAAAAAACFE/oy7nY7THCV8/tir7.jpg[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_nAIG_4w-UH4/TUWvYPlW1LI/AAAAAAAACFI/klpgLL6H8s0/tir8.jpg[/IMG][/QUOTE] Poproszę na maila [email][email protected][/email]
  10. [quote name='Isadora7']Tak już mam. Jeszcze dane kontaktowe poprosże.[/QUOTE] [FONT=arial][B]FUNDACJA Lubelska Straż Ochrony Zwierząt [/B] [/FONT][FONT=arial][B] 24-204 Wojciechów, Romanówka 22[/B][/FONT][FONT=arial][B] KRS 0000343426 [/B][/FONT]Bank Pekao SA 81124023821111001036833419 [url]www.lsoz.org[/url] [email][email protected][/email] tel.602228411
  11. [quote name='lucySxy']MaDi, a jak wypadlo badanie lekarskie?W jakim jest stanie, poza tym co widac, oczywiscie...[/QUOTE] Bagno w uszach, długaśne pazury, tragiczne zęby, krew nie najgorsza( nie można było znaleźć żyły z odwodnienia i stresu). Jutro mam w planie wizytę na położnictwie, USG jamy brzusznej i ECHO serca.
  12. [quote name='matrioszka2']Nie było.:-( Tina jakoś posmutniała.Z raną nic się nie dzieje; czysto, sucho ..., a ona taka jakaś. :roll:Może ją boli ? To już 4 doby po zabiegu, więc nie powinno, nie ? Je z apetytem.Kupy najnormalniejsze w świecie.Sika długo i namiętnie. Rano atakowała moje wielkie owcze bambosze , rolmalnie rzucała się z zębiskami.Wariatka.:evil_lol:[/QUOTE] Musi być wszystko dobrze i już.
  13. [quote name='basso_077'][SIZE=2]Witajcie Forumowicze :) [/SIZE][SIZE=2]Szczególnie witam [/SIZE][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][SIZE=2]lucySxy :) To właśnie do mnie masz przyjechać w sobotę z sunią na wizytę przedadopcyjną :) zapewniam, że zamieszka w domu (żadne budy nie wchodzą w grę) i będzie szczęśliwa :) Wychowałam się w domu, w którym zawsze mieszkały psy, a niejednokrotnie nawet po dwa jednocześnie. Były to zwykle psy myśliwskie z racji zainteresowań mojego Taty: głównie wyżły, ale były również teriery i jeden seter. Od kiedy założyłam swoja rodzinę nie wyobrażałam sobie, aby po moim domu nie biegał szczekający czworonóg. Niedawno wraz z synem musieliśmy rozstać się z naszym Maksem - rottweilerem, którego ktoś jako 4/5-tygodniowe szczenię podrzucił w nocy sąsiadom pod drzwi. Oni sami nie potrafili się zając małym psiakiem i przyprowadzili go do nas. Było to w grudniu między świętami, a Sylwestrem. Odśnieżałam akurat przed domem gdy nadeszła sąsiadka. Za nią, pokonując wysokie zaspy, podążała mała, czarno-brązowa kuleczka. Gdy sąsiadka zapytała mnnie czy wezmę maleństwo do siebie otworzyłam szeroko furtkę mówiąc - jeśli sam przejdziesz na moją stronę, to jesteś mój. I tak się stało. Był z nami 9 lat. Niestety nowotwór dał znać o sobie zbyt późno. Nie dało się nic zrobić oprócz skrócenia jego cierpienia :( W domu zrobiło się bardzo, bardzo smutno i przeraźliwie pusto :( Mam nadzieję, że od następnej soboty w moim domu ponownie rozlegnie się radosne szczekanie i ... tak bliski mi zwyczajny harmider :) [/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]lucySxy -> możesz być spokojna :)[/FONT][/COLOR][/QUOTE] Witamy na forum i czekamy na relacje z pierwszej ręki;)
  14. [quote name='Isadora7']Jestem na prośbę MaDi czy moge prosić o zdjęcia nie zmniejszane na maila [email][email protected][/email] do plakatu adopcyjnego?[/QUOTE] Zdjęcia poszły.
  15. [quote name='Ewa&Duffel']Matko jaka biedna sunia, jej sutki to przeraźliwy widok :( Czy na to konto można wpłacić pieniążki dla niej ? [FONT=arial][B] FUNDACJA Lubelska Straż Ochrony Zwierząt [/B] [/FONT][FONT=arial][B] 24-204 Wojciechów, Romanówka 22[/B][/FONT][FONT=arial][B] KRS 0000343426[/B][/FONT][COLOR=#C0C0C0][FONT=arial][B]BOŚ BANK S.A. O/Lublin: 02 1540 1144 2114 6406 6770 0001[/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] Na to konto można już wpłacać na stronce jest jeszcze stare ale będziemy je likwidować. Z góry dziękuje za każda pomoc.
  16. [quote name='lucySxy']Dobrze ze sunia jest zabrana , ale prawda jest taka ,ze jakby sie jeszcze nadawala do rodzenia ,to nadal by tam byla. Pokazuj sie malutka![/QUOTE] Przykre ale prawdziwe...
  17. [quote name='Isadora7']Jestem na prośbę MaDi Czy moge prosić o foty nie zmniejszane na maila [email][email protected][/email] do plakatu adopcyjnego/[/QUOTE] Zdjęcia prześlę jak tylko dostanę od Muzzego. Dodam tylko,że w cycuniach mleka nie ma skóra jest aż tak rozciągnięta.
  18. [quote name='scindapsus']Witam z beglowego forum. Zrobiłam suni wydarzenie na facebooku, udostępniajcie gdzie i komu możecie [URL="http://www.facebook.com/event.php?eid=142593112467876"]http://www.facebook.com/event.php?eid=142593112467876 [/URL][/QUOTE] Wspaniale.
  19. [quote name='as_ko']Tomo sunią zajmuje się Madi :) Madi = fundacja LSOZ.[/QUOTE] Ale piękny skrót:crazyeye::evil_lol:
  20. [quote name='blacky764']Banerki: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/201208-Tir%C3%B3wka.-Zag%C5%82odzona-chora-sk%C3%B3ra-zjadaj%C4%85-j%C4%85-paso%C5%BCyty...pomocy!"][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/8148/img0762resize.jpg[/IMG][/URL] **** [URL="http://www.dogomania.pl/threads/201208-Tir%C3%B3wka.-Zag%C5%82odzona-chora-sk%C3%B3ra-zjadaj%C4%85-j%C4%85-paso%C5%BCyty...pomocy!"][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/3221/img0716resizezc.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Proszę się częstować.
  21. [quote name='blacky764']Banerek: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/200154-Pomocy!-szczeniaki-w-dramatycznej-sytuacji"][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/4346/kayko070.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Dziękujemy.
  22. Dziękuję i przepraszam za jakość ale to ukryta kamera;)
  23. Beka zapraszam na PW lub 602228411;)
  24. [quote name='blacky764']zaraz będzie banerek :)[/QUOTE] Super,że się znalazłaś;)
×
×
  • Create New...