Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. [quote name='ladySwallow']Dziś spotkanie w Lublinie z panią chętną na adopcję, zobaczymy jak wyjdzie. Sunia zaufała mi na tyle, że przeszła ze mną od kliniki do domu, bała się jedynie autobusów, pań z parasolkami i ludzi gwałtownych, głośnych. Dziś było drugie szczepienie na wirusówki.[/QUOTE] Myślałam,że Cię ubiegnę w relacji;) Dodam chociaż tyle, że sunia jest jest bezproblemowa i nie histeryzowała w czasie zastrzyku.
  2. [quote name='matrioszka2']Podobno w szpitaliku. Tina ...lepsza Gabisia.Można ją przecież przechrzcić, tylko , że trochę zgłupieje.Reaguje na Tina.My na nią Gabisia, a pójdzie do DS i będzie jakąś inną Ziutą. Nie wiem, czy trzy imiona ogarnie. O-przypomniałam sobie.Pamiętacie , że Grzesio obiecał kołdrami obłożyć tę mamuśkę z maluchami ? No, to ja dzisiaj wchodzę do schroniska.Darek czeka jak żołnierz z czytnikiem chipów.W oddali Grzesio bawi się z Tiną- na placyku (małą już na smyczy - skacze do niego). Gadka-szmatka.Wchodzę do biura, wychodzę z biura, a młody nie wytrzymał i - niby tak od niechcenia - pyta "Czy teraz dobrze to jest zrobione ?" No to ja gały wywaliłam na śnieg, bo klatka ROLMALNIE blachą trapezową obudowana !:crazyeye: No to klepię młodzieńca po ramieniu, chwalę, że tak pięknie się sprawił, a on tak rozbrajająco , czubkiem buta wiercąc w śniegu , ze spuszczonymi firankami rzęs ... skromnie : "Eeeee, to ja nie sam... tylko z kolegą ".:evil_lol: No to wlazłam do biura i pochwaliłam kolegę, czyli Darka. Wszyscy zadowoleni: ja - bo wypełniłam misję, zainspirowałam docieplenie klatki i uratowałam rodzinę przed zamarznięciem, no i oni, bo tym razem chwalą a nie opier..lają ;) Fajne to nasze schronisko.:loveu: Ubrałam siurę w kubrak i wyprowadziłam godzinę temu , po 7 godzinach pobytu w domu (jadła i piła).Nie nabrudziła.Spacerek był skromniutki (5 minut) , bo ona po kąpieli (co prawda 7 godzin temu , no ale ...),więc było duże siku i małe ko. Ja jeszcze nie widziałam psa, który tak się cieszył ze spaceru :crazyeye::loveu::loveu:Piszczała , skakała na mnie, odbiegała i wierzgała tylnymi łapami jak źrebak.Wiecie jak - doopa w górę z jednoczesnym wyrzutem nóg.Szok.Wracała , jak do siebie.Wiedziała do której furtki.Poczekała przed .Wiedziała,że teraz po schodach, a potem poczekać,aż rozbiorą i wpuszczą na pokoje.Jest niesamowicie rozgarnięta.:lol: Bardzo kontaktowa.[/QUOTE] Jak dobrze przeczytać,ż epotrafią być i takie schroniska:) Zaraz zadzwonię do doktora i omówię konkrety;)
  3. Szczeniaki są już w schronisku z niego będą tez wyadoptowane.
  4. [quote name='Tola']:multi: Wszystko po naszej mysli. I Szansy:loveu: Muzzy, MaDi dziekujemy:lol:[/QUOTE] Polecam się na przyszłość;)
  5. [quote name='Tola']Umieraja nie tylko w wyniku wypadków, ale i z głodu i wyziębienia. U nas wiekszośc okienek do piwnic jest pozabijana, żeby przypadkiem jakis kot nie znalazł tam schronienia. Mam nadzieję, ze to sie zmieni. MaDi - odezwał się do Ciebie muzzy:cool3:[/QUOTE] To smutna prawda, ale zwierze z wypadku potrzebuje natychmiastowej pomocy:shake: Udało się naszej fundacji załatwić po raz pierwszy sterylizację dzikich kotów w Chełmie ale to tylko kropla w morzu potrzeb. Koniec offów:oops: Jedziemy w środę na sesję do Szansy.
  6. [quote name='zadra']Zamośc jest miastem w ktorym niewiele robi sie w kwestii kotów bezdomnych.Nie ma kciarni,poniewaz ludzie zjamujacy sie bezdomnymi zwierzetami nie widza takiej potrzeby.Schronisko istnieje od 10 lat i jakoś nikomu nie przyszlo do głowy,że bezdomnośc kotow stanowi olbrzymi problem.Od 1,5 roku staramy się zmienic ta sytuację.[/QUOTE] Widzę,że to kolejne miasto które nie widzi problemu umierających zwierząt m.in po wypadkach komunikacyjnych:shake:
  7. [quote name='Rodzice Maciusia :)']dziéki dziewczyny za info ad pétli. Mam juz widoki na tá od Zadry, niestety na razie nie mamy jak jechac do Zamoscia. Gdyby ktos znajomy jechal to bylabym zobowiázana gdyby zabral ze sobá do Kstawu. Niestety, zadna z wymienionych instytucji nie jeest zainteresowana losem Psiny :( Nikt nie ma sprzétu, a na hycla schroniskowego czekajá od 2 tygodni :([/QUOTE] Rodzice, który schron obsługuje Krasnystaw? Chwytak można podać i zwrócić busem.
  8. My od jutra testujemy caniviton forte ciekawa jestem czy da widoczne efekty. Co do kup to jest to prawdopodobnie efekt dotychczasowych zaniedbań a mianowicie jakości pożywienia i częstotliwości podawania posiłków:shake:
  9. 30kg:crazyeye: chyba mu myszy pomagają:evil_lol:
  10. As_ko sama nie wiem jak mi się udało:oops: Będzie dobrze;)
  11. [quote name='ladySwallow']Kotów chyba brak obecnie? W ogóle kociarni na oczy nigdy nie widziałam.[/QUOTE] Pytam bo czasami ludzie dzwonią,że mają np. potrącone zwierzę, więc co wtedy? Gdzie trafiają?
  12. [quote name='Żunia']Goldenek 2. Ja tu nie piszę o tym, co udało mi się zrobić, bo są osoby , które i w tym, że wyciągnęłam psa, czy znalazłam jego właścicieli , znają coś złego. Wiem, że moje " akcje " nie są spektakularne, nie poprzedzam ich wieloma postami spiskującymi przeciwko kierownikowi schronu, nie namawiam się: jak, kiedy i z kim. Robię co uważam za słuszne i skuteczne i tyle. Nawet, gdy zdarzyło mi się napisać, że jakiś psina znalazł dom ( u znajomych, rodziny, czy w dalekim świecie ) nikt tu nie reaguje, bo ......[/QUOTE] Wrzucaj tu zdjęcia psów dla których znalazłaś domy, będzie wtedy łatwiej wszystko ogarnąć. Czy ktoś się orientuje jak wygląda sytuacja kotów w schronisku?
  13. [quote name='Tola']Mizianka dla Szansuni:loveu: Tak sobie myslę, ze przydałyby się na pewno nowe zdjęcia suni, moze muzzy zgodziłby się na sesję w klinice? Wysłalam PW z prosbą o zdjęcia naszej Szansuni.[/QUOTE] Jadę z Muzzym w środę na sesję fotograficzną.
  14. Evel to które masz powinno być dobre. Szkoda wydawać pieniądze na nowe bo są beznadziejne. Oczywiście,że musiałam napisać:evil_lol: Egzamin zdany:multi:
  15. Sterylizacja umówiona,środa 9 rano. Ostatni skromny posiłek jutro o 16.
  16. [quote name='ladySwallow']Suńka dziś przylazła do nas na łóżko i znów ułożyła się do spania. Potem stwierdziła, że TŻta też trzeba przywitać ;)[/QUOTE] Pewnie stwierdziła,że jak już jest to i Jemu trzeba się podlizać;)
  17. [quote name='matrioszka2']Ja nie zadzwonię, bo nie znam człowieka.To musi ktoś, kto do niego chodził z psami, kogo doktor dobrze kojarzy, lubi i obsłuży bez kolejki na cito.Mnie to może obsłużyć - owszem - w tym miesiącu .... albo w przyszłym.Kiedyś.A to trzeba byłoby najlepiej we wtorek MaDi - potrzebne Twoje koneksje.:modla::modla::modla: I nie migaj się.:mad: Dzwoń.Najwyżej odmówi.[/QUOTE] Ok poproszę tylko informację w pigułce. Na kiedy? Kto ją dowiezie? Czy ma zostać jak tak to na ile? Kto płaci? Faktura na schron?
  18. As_ko jak coś to brat mojego TZta ściąga samochody z Niemiec. Służę kontaktem w razie potrzeby;)
  19. MaDi

    Metamorfozy

    Zapraszam do oglądania m.in. dzikich metamorfoz;) [IMG]http://img375.imageshack.us/img375/3011/p7140200.jpg[/IMG] [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/3950/newsarnamk14011104.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/200432-O%C5%9Brodek-Rehabilitacji-Dzikich-Zwierz%C4%85t-LSOZ[/url]
  20. MaDi

    Metamorfozy

    [quote name='Nutusia']Kaukaz 15 lat? To jakiś rekord! I nie wiedziałam, że "gładkowłose" kaukazy są takie ładne! :) Śliczna psica - wygrała los na loterii![/QUOTE] Rodzice mojego TZta maja kaukaza( tzn. psa bardzo w typie) od 15 czy 16 lat, ma się dobrze jednak problemy ze stawami dokuczają mu już od około 3 lat.
  21. Zapraszam do oglądania: [url]http://www.dogomania.pl/threads/200432-O%C5%9Brodek-Rehabilitacji-Dzikich-Zwierz%C4%85t-LSOZ[/url]
  22. Zapraszam do oglądania: [url]http://www.dogomania.pl/threads/200432-O%C5%9Brodek-Rehabilitacji-Dzikich-Zwierz%C4%85t-LSOZ[/url]
  23. Zapraszam do oglądania: [url]http://www.dogomania.pl/threads/200432-O%C5%9Brodek-Rehabilitacji-Dzikich-Zwierz%C4%85t-LSOZ[/url]
×
×
  • Create New...