Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. No to ładnie, może ona kumuluje energię i dopiero pokaże na co ja stać:roll: Kto w to uwierzy przecież to taka grzeczna psinka.
  2. Możecie mi polecić odporne na zniszczenia odblaskowe szelki dla 40kg psa? Np. coś takiego: [url]http://www.ratownik24.pl/product/Szelki-psa-pracujacego/?id=74[/url]
  3. Ja dam radę tylko w niedziele i raczej po południu, ale to na 100% będę wiedziała dopiero w niedzielę. Niedługo będzie można ją sterylizować. [COLOR=red]SZUKAMY DT DLA ZUZI.[/COLOR]
  4. [quote name='faith35']tak, bardzo dziękujemy :) * cegiełki z allegro - 105 zł * bazarek cegiełkowy - 295 zł 105 zł + 295 zł = 400 zł dla Coco! :):) Dziękujemy za kupowanie cegiełek!!![/QUOTE] Bardzo Ci dziękuję za monitorowanie tego wszystkiego.
  5. [quote name='Ulka18']Wyslalam link z aukcja cegielkowa do znajomych schroniska oraz moich, juz powinno kilkanascie cegielek zostac zakupionych.[/QUOTE] Dziękuję:loveu:
  6. [quote name='bico']Dzięki za aktualizację:) Na razie jest 365 zł dla Zuzki, ale i tak trzeba zbierać dalej każdy grosz. MaDi, a Zuzia umie zachować czystość? I gdzie ona w tym lesie została znaleziona? Bo zarejestrowałm tylko obecność skąpo ubranych pań:cool3::evil_lol: Sprawdzę w domu, może mam szelki lub obróżkę dla psa do 15 kg.[/QUOTE] Na tym postoju gdzie stoją wspomniane Panie, lasek przed Lublinem od strony Kraśnika. Z czystością różnie, ale pracujemy nad tym. Ona nie zna smyczy więc biega w koło i nie myśli o potrzebach, na szczęście na spacerze jest ok jak na psa z lasu. Fajna z niej sunia potrzebuje tylko trochę czasu. Może chcesz ją poznać w realu?
  7. Melduje,że aktualizacja została dokonana.
  8. Bico masz rację nie ma wpłat musiała mi się nie zapisać edycja czy coś, zaraz to poprawię.
  9. [quote name='matrioszka2']Zadzwoniła do mnie wczoraj późnym wieczorem E-S.Zadeklarowała, że weźmie suczkę do Zamościa w niedzielę , bo plany zawodowe Jej się zmieniły. Luzujemy szorty.;) MaDi, a spróbuj nie zdać tego "zatajonego" egzaminu :mad:, to dwa razy w tygodniu lecisz do Zamościa... tak se ...:evil_lol:[/QUOTE] Mam luźne ale dresy;) Nie był zatajony nie wiedziałam,że ma jechać w sobotę być może przegapiłam tą informację. Co do egzaminu to mam złe przeczucia no ale kiedyś trzeba mieć pierwszą poprawkę.
  10. [quote name='bico']doszło 300 zł ode mnie na hotel? będę starała się podrzucać coś więcej, ale wykaz wpłat, które do tej pory już dotarły na konta dla Zuzi pomogły by jakoś ogarnąć sytację finansową. będzie robiona te zeskrobina z szyi lub innego miejsca na ciele?[/QUOTE] Wpłaty są już dawno na pierwszej stronie:eviltong: ale jeszcze sprawdzę i wieczorem zrobię aktualizację. Sierść odrasta więc z zeskrobiną poczekamy trochę i odwiedzę dermatologa aby stwierdził czy jest taka potrzeba.
  11. [quote name='as_ko']Tina miała zostać u Matrioszki tylko kilka pierwszych dni po zabiegu, co było mówione od początku, to tylko jej dobra wola, że trzyma ją aż do soboty, a wiem, że to nie jest dla Niej bez znaczenia jeśli suka musiałaby jeszcze kilka dni dłużej czekać na wyjazd.[/QUOTE] Oczywiście,że to jej dobra wola i dzięki niej ma wspaniałą indywidualną opiekę po zabiegu, za co bardzo dziękuję.
  12. [quote name='Isadora7']Ależ jak najbardziej możę być. Nie jesteś upierdliwa, a ja ostatnio śpię 2-3 godziny na dobę i mam świadomość, że mogę strzelić babola ze zmęczenia. Ponadto bardzo cenię sobie sensowne uwagi :) SIĘ zrobi wedle życzenia :)[/QUOTE] Bardzo się cieszę;) Postaram się dosłać Ci kilka zdjęć z pseudo, może je wykorzystasz, niestety jakość raczej kiepska bo są robione zazwyczaj z ukrycia.
  13. [quote name='Isadora7']A gdzie ta literówka. Poprawię. Na maila tego z którego dostałam foty tak:)[/QUOTE] "[COLOR=red]nie chce[/COLOR] już nigdy zazna[COLOR=red]ć[/COLOR] głodu" ;) Tak na ten adres.
  14. [quote name='muzzy']Daj jej jeszcze trochę pospać, nie bądź taka ;)[/QUOTE] Dzisiaj też nie śpimy.
  15. [quote name='funia']Wysłalam rano sms do Zadry z prośba o zamówienie karmy .Pokryje koszty karmy i enzymów na ten czas ale licze na właaczenie się osób z Zamoscia w zboiórke pieniedzy na ten cel Prosze potraktowac to powaznie . Ps .Jęsli chodzi o pomoc to pozostaja plakaty i reklamy i zbierannie pieniedzy .Zdjęcia beda i to dobre . .Zresocjalizowany jest .Nadaje sie i do bloku i do domu . Potrafi siadac ,przybiegac na zawołanie ,przynosić i zostawiac pilke .Jest grzeczny i posłuszny .[/QUOTE] Funiu jesteście w stanie sprawdzić jak zachowuje się pozostając w domu? Macie może klatkę kenelową aby go tego uczyć( bez szkód dla obu stron;))?
  16. [quote name='as_ko']Szkoda, że nie mówiłaś wcześniej o egzaminie, my cały czas liczyłyśmy na tą sobotę. Dzięki Matrioszko, że zdecydowałaś się i ją zawieziesz :loveu:[/QUOTE] Przecież mogłam pojechać po, Matrioszka zdecydowała się sama jechać zanim jeszcze wiedziała o moim egzaminie tak przynajmniej zrozumiałam z wczorajszej rozmowy. Tym bardziej,że nie wiedziałam o tym,że Tina ma jechać w sobotę. Mam nadzieję,że nie będzie to problemem. Możecie mi przesłać na maila jakieś dwa zdjęcia Tiny najlepiej portret i całość sylwetki z opisem i kontaktem? Poproszę o wrzucenie na na stronę fundacji.
  17. [quote name='Isadora7']Propozycja plakatu adopcyjnego. Ten ogólno-edukacyjny o maszynkach do rodzenia skończę w weekend. Obejrzyjcie zobaczcie czy dane są dobre i jak tak to wrzucę oryginał do druku. Moja sugestia na adopcyjnej ulotce powinno byc jak najmniej informacji, sam konkret. Nikt nie będzie stał i czytał, taka ulotka ma cel informacyjny a nie literacki. To tak jakby ktoś rzucił propozycja opisania historii Koko. Dziękuję bardzo, czy może być COCO zamiast KOKO? Imię ma od Coco Chanel;) W głównym tekście zjadło ogonek przy " nie polegającą". Wybacz ,że jestem taka upierdliwa, ale plakaty są tak ładne,że szkoda aby były na nich takie małe nie pasujące drobiazgi.
  18. [quote name='Isadora7']Moja sugestia na adopcyjnej ulotce powinno być jak najmniej informacji, sam konkret. Nikt nie będzie stał i czytał, taka ulotka ma cel informacyjny a nie literacki. To tak jakby ktoś rzucił propozycja opisania historii Zuzi. [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/2573/zuzia1acopy.jpg[/IMG][/QUOTE] Zgadzam się 100% osoby zainteresowane będą dzwonić. Dopatrzyłam się małej literówki w głównym tekście;) można go jeszcze poprawić?Plakat śliczny dziękuję:loveu: Mogę prosić o przesłanie obu plakatów na maila?
  19. Prześlijcie mi na maila [email][email protected][/email] gotowy opis z tym ślicznym łączonym zdjęciem, wrzucę go na fundacyjna stronę.
  20. [quote name='IVV']lepiej uroczo niz sama wiesz ...;) sunia jest sliczna ![/QUOTE] Pewnie,że tak.
  21. [quote name='IVV']jest w najlepszych rekach pod sloncem !!! wiec musi byc juz tylko dobrze :)[/QUOTE] Ha ha ha ale się zrobiło uroczo;)
  22. [quote name='matrioszka2']Sama. No - a co ? Na co mam czekać ? Jeszcze jaka śnieżyca nastąpi i dopiero się narobi. Sie powiedziało A, trzeba powiedzieć Be.;) Jedziesz ze mną ?:cool3:[/QUOTE] Dlatego pisałam czy musi być w sobotę bo mam egzamin i to ustny więc nie wiem o której wejdę:oops:
×
×
  • Create New...