-
Posts
11779 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MaDi
-
KAJTUN po 3 latach w hoteliku u Murki - czy odnajdzie się w DS...?
MaDi replied to inka33's topic in Już w nowym domu
Podnosimy. -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
MaDi replied to funia's topic in Już w nowym domu
Hunter skacz do góry. -
[quote name='muzzy']Bazując na moim krótkim kontakcie z Coco musiałbym stwierdzić coś zupełnie odmiennego :) Tak czy owak fajnie, że jest zdrowa, mam nadzieję, że dzielnie zniesie wszystkie zabiegi, które pozostały do zrobienia.[/QUOTE] W szpitaliku pachniało żarcie a ona była wygłodniała:eviltong: No dobra powiedzmy,że Cie polubiła:evil_lol:
-
Tina - Kto się zakocha w tej wspaniałej, kudłatej suczce? MA DS!
MaDi replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='matrioszka2']Jadę w sobotę.[/QUOTE] Gdzie jedziesz? Sama? -
[quote name='Enigma79']Cierpliwością i czułością można suni pokazać, że świat nie składa się tylko z klatki, ona sama pewnie zauważy, ile przyjemności może sprawiać swobodne poruszanie się w pomieszczeniach, na świeżym powietrzu. Nie jestem behawiorystą ale zawsze łatwiej przestawić się na polepszenie sytuacji :) Najważniejsze, aby sunieczka nie bała się ludzi, jak im zaufa, to będzie na pewno dobrze. Ja swój drobny grosz wpłaciłam na poczcie we wtorek. Buziaki dla małej.[/QUOTE] Do obcych ma dystans ale nie ma w niej cienia agresji więc wszystko przed nami. Niestety kiedy jest zestresowana ma smaki w nosie, najlepiej czuje się jak biega po szpitaliku w oczekiwaniu na miskę, robi wtedy dziwne podskoki i obroty;)
-
[quote name='faith35']Kamień z serca, że serducho zdrowe.. podstawowe zabiegi pielęgnacyjne wykonane, cieszę się :) Więc Coco ma 7 lat... ee tam wiek. Ważny jest pies, jego charakter, z pewnością ktoś, kto kocha beagle nie będzie ubolewał nad jej wiekiem, w końcu pies ma być do kochania :) Potrzebna ta operacja plastyczna, by jej ulżyć w poruszaniu i załatwianiu się.[/QUOTE] Jeszce kilka dni skończy brać Scanomune i będziemy działać konkretnie.
-
Tina - Kto się zakocha w tej wspaniałej, kudłatej suczce? MA DS!
MaDi replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Może to być inny dzień np. zaraz po weekendzie? Matrioszko czy to nie będzie problemem? -
[quote name='Myxa86']Bidulka Coco:( Co masz namysli piszac brak socjalizacji? rozumiem ze do ludzi, swiata zewnetrzego zycia z człowiekiem? z psami innymi okej? co do aukcji to nie zamykajcie moze sie uda, mnie tez kilka aukcji zamkenli były to aukcje informacyjne o koniach wiec sprzeczne z regulaminem, a takich aukcjach jak Coco musi byc porzedmiot jak zdjecia czy cos takiego. Po wyplacie dorzuce sie.[/QUOTE] Ona nie zna innego życia jak klatka... Nie wie co to posadzka itp. dziwne dźwięki ja płoszą. Jednak jej charakter rekompensuje wszystkie problemy.
-
Dziunia ma dom....została wydana bez mojej wiedzy kolejna nauczka aby nie mieszać się w adopcje psów które mają właścicieli. Mam kontakt z Panem z Biłgoraja chce wyżełkę w domu dzieci ON i kot. Psina ma być młoda chce aby biegała przy rowerze. Dzwoniła też Pani z Łodzi, służę kontaktem do obu osób.
-
Nawet nie wiecie jak bardzo się ciesze,że mamy tylu specjalistów na wątku, taka grupa wiele może. A teraz najważniejsze Coco ma zdrowe serducho! Anioł nie pies jeszcze chyba nigdy żaden pies nie miał tylu ujęć z różnych stron i pozycji w czasie tego typu badań. Pozostałości bagna z uszu wymyte, pazury obcięte sunia jest bezproblemowa w obsłudze:multi: Martwi mnie jednak jej brak socjalizacji i to,że ma pewnie około 7 lat. Zachowuje czystość w boksie, niestety sikając oblewa cycuszki:shake:
-
Tina - Kto się zakocha w tej wspaniałej, kudłatej suczce? MA DS!
MaDi replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
[quote name='as_ko']Smutno :( ale sunia musi pojechać do Zamościa. Madi uda Ci się załatwić transport tak jak mówiłaś?[/QUOTE] Na sobotę? -
[quote name='Bjuta']Zuzia jest tak wierną kopią mojej Heksy (która już za TM), że mimo braków na koncie posłałam jej na to USG. Przepiękne suczysko![/QUOTE] Dziękujemy. Zuzia to prawdziwy kangur wskoczy wszędzie gdzie tylko poczuje jedzenie:roll: Rozwaliłam sobie dzisiaj palca w trakcie próby opanowania jej, dobre maniery nasza panna zostawiła w lesie. Na szczęście w razie problemów można ja złapać pod pachę:evil_lol:
-
[quote name='Tola']Biedna sunieczka:-( U nas w schronie tez była rok temu amstaffka w takim stanie znaleziona cięzarna, rodziła w schronie. Leczyliśmy ją, bo miała problemy po porodzie. Zbierane były pieniądze sterylkę i na operację plastyczną. Na naszych oczach sunia została sprzedana na wies do budy i jeszcze właściciel został pouczony, ze wcale nie musi godzic się na sterylkę. Odmówiono nam podania miejsca zamieszkania suni. Własnymi siłami odnalezlismy własciciela, namialismy go na zgodę operację. Niestety nie zgodził się. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/116147-Amstafka-Per%C5%82a-wycie%C5%84czona-i-porzucona.-Dzisaij-pojecha%C5%82a-do-wojego-domu"]http://www.dogomania.pl/threads/116147-Amstafka-Perła-wycieńczona-i-porzucona.-Dzisaij-pojechała-do-wojego-domu[/URL]. [IMG]http://img157.imageshack.us/img157/6246/p1000042ug1.jpg[/IMG][/QUOTE] :angryy::angryy::angryy:
-
[quote name='as_ko']No jak uważasz, bo nie chcę żebyś miała potem jakieś nieprzyjemności, że jesteście niewiarygodni czy coś.[/QUOTE] Może i tam na wszelki wypadek napisać do administratora?
-
[quote name='faith35'][I]a ile wstępnie będzie kosztować jej leczenie?[/I][/QUOTE] Tego nie wiem tak jak wcześniej pisałam Zuzia i Coco maja otwarte faktury. Przykładowo USG około50 zł worek karmy około 260zł, odrobaczanie, pobyt, badania krwi, sterylizacja itp. Koszty bardzo duże:(
-
[quote name='as_ko']Nie jestem w stanie zmienić aukcji, bo ludzie już w niej zalicytowali. Dopisałam co jest przedmiotem na samym dole, bo tylko to mogę. Jeśli jest zła to ją zakończ Madi, a ja oddam Ci pieniądze za wyróżnienie.[/QUOTE] Nie jest zła ja kompletnie nie znam się na tym co można a czego nie myślę,że ta drobna poprawka pozwoli normalnie działać aukcji. Dziękuję i przepraszam za całe to zamieszanie. Na przyszłość będziemy lepiej wiedziały jak powinno to wyglądać.
-
[quote name='bico']nie jest wyższa niż do kolana, waży ok. 10 kg.[/QUOTE] Waży 10 kg myślę,że może dobić do 15 bo to młody około roczny psiak. Allegro cegiełkowe będzie, niestety ciągle na wszystko brak czasu. Macie może kogoś kto jeździ na trasie Dęblin Lublin?
-
[quote name='Selenga']Co więcej - osoby, które chciałyby taką zamkniętą aukcję obejrzeć bo mają ją np. w obserwowanych, widzą komunikat, że aukcja została zamknięta przez pracowników allegro. Nawet sobie nie wyobrażacie jak to odbierają potencjalni kupujący - pierwsza myśl "oszustwo" i o wiarygodności możecie zapomnieć. Obiecałam, że zrobię aukcję dla Coco i ją zrobię, tylko potrzebuję jeszcze troszeczkę czasu...[/QUOTE] Super będzie miała 2 aukcje, a ta mam nadzieję ,że szybko uda się poprawić. Dziękuję jeszcze raz wszystkim za pomoc.
-
As-ko ratuj i popraw aukcję ok? Dziewczyny podały konkrety więc powinno być Ci łatwiej.
-
Wyeksploatowana do granic możliwości: [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1443178854[/url]
-
Zapraszam [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1443178854[/url]
-
Pomożecie w metamorfozie? [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1443178854[/url]
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
MaDi replied to funia's topic in Już w nowym domu
Zapraszam [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1443178854[/url]