Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. [quote name='as_ko']Dzisiaj dostałam kolejnego maila w sprawie Tinki: " Jestem posiadaczem pięknej suni owczarek niemiecki z dużym wybiegem i poszukuję do towarzystwa małego pieska . Zapewniam warunki idealne ,bo kocham psy od lat . Mieszka na Warmii - problem z ewentualną dostawą ,proszę o odpowiedz i propozycje." Jeszcze Panu nie odpisałam.[/QUOTE] Asiu możesz podesłać Panu Zuzię?
  2. [quote name='MaDi']Poszukuje pomocy dla 2 letniego pręgowanego kastrowanego psa, który kocha ludzi. Został adoptowany w ubiegłym roku z lubelskiego schroniska i niestety trafił do patologicznej rodziny. Psiak jest zagłodzony ale bardzo pozytywnie nastawiony do ludzi. Proszę o kontakt 602228411[/QUOTE] Psiak trafi do schroniska z którego został adoptowany.
  3. [quote name='ladySwallow']Dla niej najlepszy wg szkoleniowca byłby spokojny DT z dala od zgiełku ulic, najlepiej z drugim, przyjaznym i odważnym psem. Tylko weź taki znajdź...[/QUOTE] Dokładnie, ona pozytywnie reaguje na ludzi (w tym maluchy) i inne psy. Tylko gdzie taki dom?
  4. Wciąż walczę z robalami... Odezwała się Pani z Puław chętna na adopcję podpalanej suni.
  5. Wieści na pewno będą jak do tej pory wszystko dobrze.
  6. [quote name='bico']To mi było by głupio, gdybym Cię zostawiła z psem i kosztami poniesionymi na niego, skoro sama go zgłaszałam interwencyjnie - dla mnie to nie do przyjęcia by "umywać ręcę" w takiej sytacji. Albo osobiście pomagam psu, albo choć finansowo, wspieram tego, kto to robi, skoro ja nie mam warunków. W LSOZ się nie przelewa, jak i w każdej organizacji tego typu, a są przecież na utrzymaniu i leczeniu inne psy, za które płacić można tylko kasą uzbieraną z dobrowolnych datków i darowizn.[/QUOTE] Prawda jest taka,że Zuzia bez domowego DT może nie znaleźć domu a siedzenie w klinice nie ma sensu.
  7. [quote name='funia']Wpłaciam swoja jednorazowa deklaracje 20 zł .[/QUOTE] Wspaniale, dziękuję.
  8. [quote name='zadra']Cioteczki!! Mamy problem UK wyladowala w szpitalu.Niewiadomo na jak dlugo.Bardzo prosze dziewczyny z Lublina o odwiedzanie Szansy i wymiane kocyka na czysty.Jesli chodzi o karmę i preparat i jakoś dostarczę do Lublina.[/QUOTE] Mam nadzieję,że UK szybko wróci do zdrowia. Szansa jest regularnie wyprowadzana przez studentów wiec się nie martwcie, ja też wpadam do niej od czasu do czasu.
  9. [quote name='muzzy']A ja coś wiem :D Ale nie chcę zapeszać, zaczekajmy niech się MaDi wypowie... :) Ja tylko taką pozytywną niepewność na wątek wprowadzę :evil_lol: (sorry, MaDi, nie mogłem się powstrzymać ;) )[/QUOTE] W pewnym stopniu się powstrzymałeś;) No dobra napiszę... o 17.30 umówiła się z Państwem na zapoznanie z Reksem. Jeśli chłopak wpadnie w oko, a następnie zaakceptują się z suniami to w najbliższym czasie trafi on do DS. Nie ukrywam,że obawiam się reakcji na sunie on niestety nie zna świata a charakterek ma...
  10. [quote name='barbara.h']Za świetną robotę jaką robi Ola, moja Inezka, częstuje ją cukierkami :multi: [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/4310/dsc6056t.jpg[/IMG][/QUOTE] Basi wygrzebałaś zdjęcie jeszcze z SdZ. Chciałam Cię przeprosić za pewną rzecz pewnie wiesz jaką;)
  11. Zapomniałam napisać,że Zuzia( jak i inne "moje" psy)jest tez ogłaszana w Radiozwierzu, niestety bez odzewu.
  12. MaDi

    Oszustwa hodowców.

    [quote name='Szamanka']Ciekawe właśnie jest podejście ZK do takich przypadków nieuczciwych hodowli... Nie raz czyta się na forum o chorych psach z hodowli, o tym, że ZK został poinformowany. Ale co się dzieje w takich przypadkach? Ile z takich historii zostało zbagatelizowanych? Czy ktoś w ogóle doczekał się jakiejś konkretnej reakcji ZK? Czy informowanie ZK o nagannych praktykach niektórych hodowli ma jakieś faktyczne skutki? Jak na razie wygląda na to, że nie tylko walka z pseudohodowlami to walka z wiatrakami...[/QUOTE] Mam doświadczenie z dwoma oddziałami ZK nie da się porównać ich podejścia różnica jest ogromna.
  13. [quote name='bico']To, że nie jest łatwo [B]i nie będzie[/B], to już wiem, bo losy zwierzaków nigdy nie były mi obojętene i kilka domów dla bezdomniaków, razem ze znajomymi, już wspólnymi siłami znaleźliśmy. Choć oczywiście nigdy nie zrozumiem czemu dziłanie społeczne zamiast zachęcać ludzi zniechęca:crazyeye::shake: Mają psa praktycznie "podanego na tacy" - zdiagnozowany, wyleczony, oceniony charakterologicznie, umyty, odrobaczyony, zaszczepiony, po sterylizacji...Nie pojmuję...:shake::roll: Jakie będę koszty karmy dla Zuzki? Zrobię przlew. [B]agata51 - dziękujemy za wsparcie:)[/B][/QUOTE] Bico sorry ale głupio mi abyś za wszystko płaciła.
  14. [quote name='blacky764']banerek dla Rexa: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/201772-Zag%C5%82odzony-i-sp%C4%99tany-%C5%82a%C5%84cuchami-czeka%C5%82-na-%C5%9Bmier%C4%87"][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/6818/p2060167.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Dziękuję.:)
  15. [quote name='nescca']Dziś w południe "labka" odłowiła Tiger. Okazało się Olu ,że pies cały czas koczował przy sklepie i wcale nie zaginął. Wprowadzono Ci w gminie w błąd. Najważniejsze.... psiak po wieeelkich perturbacjach złapany ...i psiak okazał sie sunią. Mała juz bezpieczna..... szukamy transportu do nas na śląsk. Mała wygląda dośc dobrze ,więc może jest ciężarna. Trzeba szybko przeprowadzić sterylke.[/QUOTE] Nie wprowadzono mnie w błąd bo Pani która zgłosiła całą ta sytuację też go nie widziała i tak jak prosiłam oddzwoniła kiedy psiak się odnalazł, a raczej kiedy suczka się znalazła. Co do gmin wiadomo,że jak nie ma problemu to i pieniądze zostają. Gmina pokryje koszty?
  16. [quote name='blacky764']banerek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/201779-DRASTYCZNE...szczeniaki-zjada%C5%82y-padlin%C4%99"][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/7098/szczhorz.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Dziękuję i proszę się częstować.
  17. Coco w nowym domu;) Zwiedza wszystko i nie sprawia kłopotów. Kawałek wiadomości od nowej Pani: "...ukręciłam bat na siebie, mam dzikiego lokatora w łóżku...powiem Ci że merda już ogonem!"
  18. Nesco czy Pani która " go" dokarmiała wie,że psiak jest zabrany? Czyli jednak schronisko? Przyjęli ją bez problemu? Dobrze,że jest już bezpieczna:modla:
  19. [quote name='barbara.h']Dopiero teraz obejrzałam!!!!! bo miałam nagrane. Ślicznie wyglądasz!!!! i świetnie wypadłaś, :klacz::klacz::klacz::klacz: nawet nie wiedziałam co będzie:evil_lol: Reks- to ten taki niby agresywny? co do Ciebie się tak garnął :razz:[/QUOTE] Tak ta straszna bestia, fakt ma charakter ale bez przesady.
  20. [quote name='jogolcia@pdx']MaDi - a nie można tego wrzucić na YouTube? Chętnie bym też obejrzała, tak jak IVV - niestety polskich programów nie można oglądać na necie, ze wzdględu na prawa autorskie ...[/QUOTE] IVV oglądała, chyba na wątku Zuzi jest link od Muzzego czy wtedy Ci się uda?
×
×
  • Create New...