-
Posts
11779 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MaDi
-
[quote name='agata51']bico, przepraszam, że dopiero teraz zaglądam - urwanie głowy miałam. Grosik (oj, niewielki on będzie) wyślę lada szelest. Sunia prześlicznej urody, nóg pozazdrościć! Trochę w typie mojej Essi. A te wyłysienia to chyba pryszcz wobec niektórych wyłysień na dogo. Będzie dobrze, maleńka. Co to jest to [B]KRS 0000343426[/B]? Podawać to w przelewie?[/QUOTE] W przelewie " darowizna Zuzia", KRS to numer dzięki któremu można przekazać fundacji 1% podatku.
-
Dopiero jak już będzie w domu:eviltong:
-
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='nescca']Dobry program :) Olu....świetnie wypadłaś. Twój kolega też.[/QUOTE] Dziękuję, jak sprawa z labkiem? -
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='ladySwallow']Potwierdzę, Aleksandra to nasza MaDi właśnie, a mamut to chyba Mały, nie? Tak mi się zdaje przynajmniej ;)[/QUOTE] Pewnie,że Ptyś. Ładny mu prezent zrobiłam na walentynki? Pewnie teraz wszystkie suczki z osiedla będą jego:diabloti: -
Tina - Kto się zakocha w tej wspaniałej, kudłatej suczce? MA DS!
MaDi replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Pokazuj się ślicznotko. -
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='sacred PIRANHA']oglądałam, brawa brawa brawa:-) moj TZ pozazdroscil i kazał mi tez isc do tv bo on tez chce zeby jego żona była w telewizji:-)[/QUOTE] Zapytałaś chociaż czy może byc wersja z czarnym paskiem na oczach?:cool3: -
DRASTYCZNE...szczeniaki zjadały padlinę.... MAJĄ DOMY.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za miłe słowa. Szkoda tylko,że materiał był taki krótki bo nagraliśmy wiele rzeczy. Reks "wyszedł" całkowicie przypadkowo i to pewnie uratowało mu życie, mam nadzieję,że reportaż o nim będzie w ty tygodniu i pomoże znaleźć mu dom. Konie to tez zupełnie 2 różne interwencje w jednej człowiek dostał sznsę na poprawę warunków a te w niby szopie z desek to dziwna historia do rozwikłania... Szczylki z materiału są oczywiście do adopcji;) -
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='faith35']a ta Aleksandra to kto to? Ty? :D A ten pies malamut, co był u dzieci, to ten z twojego avatara? :)[/QUOTE] O nie idę się schować:evil_lol: -
Pani była nawet z synkiem na zapoznaniu z Zuzą i powiedziała,że się odezwie. Bico wcale nie jest tak łatwo, jest mało ludzi a zgłoszeń masa, ludziom szybko mija zapał jak okazuje się,że działamy społecznie.
-
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Reks ma się dobrze boczki mu się odessały. Zapraszam na dzisiejsze wydanie UWAGI w TVNie o 19.50. Na końcu podobno ma być Reksio, natomiast w najbliższym czasie pewnie cały odcinek zostanie mu poświęcony. Pismo do prokuratury złożone.Afera jest straszna mam nadzieję,że "nie ukręcą głowy sprawie". Ze względu na dobro Reksa będę pisała tutaj mało o podejmowanych krokach. Proszę osoby które mogą wesprzeć Reksa finansowo lub rzeczowo o pomoc:oops: -
[quote name='bico']Jaka ta Zuzinka malutka jest...:loveu:...i taki ten ogonek jeszcze podkulony trzyma. Widziałam ogłoszenie adopcyjne Zuzki w zeszłotygodniowym MM, potem zrobię jego fotkę i wrzucę na wątek. A był jakiś odzew? Pytał już może ktoś o Zuzię? A jak tam szyjka i krostki na niej? Poprawiło się coś po tych lekach i kosulatcji dermatologicznej?[/QUOTE] Telefony w sumie 3 z czego jedna Pani fajna ale ma się jeszcze odezwać. To nie jest łatwa adopcja ona potrzebuje domowego DT. Szyja bez zmian może troszkę przyschła. Zaprasza na dzisiejsze wydanie UWAGI w TVNie.
-
DRASTYCZNE...szczeniaki zjadały padlinę.... MAJĄ DOMY.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
maluch czuja się dzisiaj znacznie lepiej Zapraszam na dzisiejsze wydanie UWAGI w TVNie. -
Jeśli Pani doktor się zgodzi Coco jutro około 12 powędruje do domu:)
-
Coco [COLOR=red][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/8682/p1290038.jpg[/IMG] [/COLOR][IMG]http://img513.imageshack.us/img513/6621/img0729resize.jpg[/IMG] W piątek przeszła plastykę listwy mlecznej: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/__PzL0RsYOIA/TVgMb56EKKI/AAAAAAAACpc/uyt3qFwiGx0/IMG_0932_resize.jpg[/IMG]
-
DRASTYCZNE...szczeniaki zjadały padlinę.... MAJĄ DOMY.
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='ladySwallow']MaDi, i co tym maluchom?[/QUOTE] Prawdopodobnie to co i Joy. Podskórne witaminy i nowe tabletki na robale je postawiły. Pewnie są podtrute od robali. Dostają elektrolity i glukozę przynajmniej dwa razy dziennie. mam nadzieję,że szybko wrócą do "normy". -
[quote name='E-S']Szkoda ... no ale cóż.[/QUOTE] Niech napisze do Ati ona działa cuda;)
-
ta pańcie owłosione potwory bez twarzy:diabloti: Powiedziałam,że będziesz przychodzić do niej. Wpadaj do gabinetu i powiedz aby Ci ją dali na socjalizację:loveu:
-
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='faith35']i tutaj też trafiłam.. Reksiu, nie wiem, jak mogę Ci pomóc.. na pewno nie pomocą finansową, ani bazarkiem, bo szkoła się zaczyna i nie będę miała jak nadzorować tego wszystkiego.. porozsyłam wątek ;)[/QUOTE] Dziękuję,że jesteś teraz wiem,że będzie ruch na wątku;) -
Lady małpa jesteś:evil_lol: Wysłałam Ci maila ze zdjęciami a Ty już masz:crazyeye: Widocznie jestem zacofana bo niedawno wróciłam z kliniki z maluchami.
-
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='E-S']O proszę, psia ofiara policjanta. Więcej razy niż 2 zakuć go w krowi łańcuch nie mógł ? Zapisuję oczywiście.[/QUOTE] Widocznie bał się...bo podobno Reks miał być agresywny:roll: Dzisiaj kąpaliśmy we dwójkę Reksia mordercę i jakoś mam wszystkie paluszki:diabloti: -
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
[quote name='muzzy']Znaczy ktoś ze Straży będzie z nim rozmawiał, czy policja/prokuratura/(czy kto tam się sprawą zajmuje)? Bo jeśli ktoś z LSOZ, to daj znać po rozmowie, jakie było podejście przełożonego. A czy TVN nadal interesuje się tą sprawą?[/QUOTE] Jadę razem ze Zdzichem, TVN też ma w planie nalot:evil_lol: