Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. [quote name='IVV']smieszna ma ta swoja zimowa siersc ;) fajny chlopak ,gdybym byla na miejscu to mialby juz u mnie dom[/QUOTE] Wracaj jak najszybciej:evil_lol:
  2. [quote name='nescca']Olusiu,,,,sorki ,ale dzis wróćiłyśmu z Lu_Gosiak z interwencji o godz 23.... pierwsza interwencja o 12....sunia zamknięta od 10 dni w domu. Zyje....z rury kapała woda. Odebrana....ale Pan prokurator przetrzymał nas 3 godz trzymał nas na dworze. Wieczorem potrącony pies. Daj kochana nr konta prześlemy obiecana kasę na karmę dla chłopaka.[/QUOTE] Numer w pierwszym poście;)
  3. Podrzucimy z rana.
  4. [quote name='lucySxy']Fajne sa! Ladniutkie.. i chyba nie beda duze..[/QUOTE] Jak wszystkie maluchy;) Docelowo raczej małe. Właśnie złapałam 3 pchły na "śwince" reszta czysta:roll: Trzeba będzie im kupić coś dla szczyli od pasożytów.
  5. [quote name='anett']Jaki kontakt tel. i mailowy podać?[/QUOTE] [email][email protected][/email] tel.602228411
  6. [quote name='andegawenka'][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_12_5.gif[/IMG] gdzie się wszyscy podziali:razz:[/QUOTE] Może ktoś nowy do nas zajrzy?
  7. Halo, Reks prosi o odwiedziny.
  8. Hop do góry.
  9. [quote name='ladySwallow']Nadal nikt nie dzwoni? W sumie jest środek tygodnia, więc nie ma na co liczyć, ale może?[/QUOTE] Dzwoniły 2 osoby Pan ze Śląska jak usłyszał,że są w Lublinie szybko zrezygnował i Pani ale nie chciała sterylki.
  10. Podnosimy.
  11. Powiem Wam w tajemnicy,że Hela jest ładniejsza;)
  12. MaDi

    Oszustwa hodowców.

    Miałam okazję kontrolować kilka hodowli ZK i z przykrością stwierdzam,że niektóre pseudohodowle mają lepsze warunki:angryy:
  13. [quote name='matrioszka2']To może do Chińczyka - na "kisiel i ciastka" (jak to było powiedziane w Ani Mru Mru).:evil_lol: A może na takie mufki do chowania rączek ... mrozy idą ...:roll:[/QUOTE] Spadam bo robi się niebezpiecznie:evil_lol:
  14. Coco w szelkach które dostała od Marty( smycz w sumie też z tego samego źródła kupiona chyba w tamtym roku, służy różnym bestiom z interwencji i jest ok) Zuzi niestety nie udało mi się ująć bo jesteśmy na etapie "poskramiania kangura":evil_lol: [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/9177/p2080199.jpg[/IMG]
  15. [quote name='ladySwallow']Będę w sobotę w Lublinie, w niedzielę rano możemy się już umówić.[/QUOTE] Dawaj znać jak już będziesz, mi dzisiaj prawie ręce odpadły tak ciągnie.
  16. [quote name='matrioszka2']To gdzie w niedzielę podjechać , żeby przetransportować zwierze te ?:razz: Pa -ile kasy na inne bidoki by było. Poza tym , wiesz, jest chętny - dajesz umowę adopcyjną do podpisu i wspaniałomyślnie odwozisz go ze zwierzem do domu. Tam robisz wizytę i w razie czego papier do śmieci, zwierza pod pachę, kasa w kieszeni (bez zwrotu, bo chciał dziad/ dziadówa zachachmęcić i zwierzątku kuku zrobić :angryy:) i wiuuuu ....:evil_lol: Sprytnie, co ?:diabloti:[/QUOTE] Tak sprytnie,że aż się martwię:evil_lol: W typie rasy mam tylko beagielkę reszta ew. na kabanosy:diabloti:
  17. [quote name='Cantadorra']Wiesz Madi, czasem to mi się wzdycha za głupszym psem :) Niestety JA czasem nie jestem w stanie tak pomyśleć jak on :) O zgrozo :)[/QUOTE] Mogę Ci podesłać jednego na trochę, myślę że szybko go zwrócisz:evil_lol:
  18. [quote name='ladySwallow']Zuzia ma dwóch obserwatorów na allegro.[/QUOTE] To pogodna sunia trzeba ją tylko nauczyć funkcjonowania w mieście:(
  19. [quote name='andegawenka']Na poprawę stosunków mundurowo-cywilnych ;) przedstawiam zwierza pary policjantów. Na fotce nie ma kociowego pręgusia:lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/562/d0f9f359a0361d68med.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] I nawet wdzianko mundurowe;)
  20. [quote name='matrioszka2']Na Rusałkę ?:diabloti: :eviltong::eviltong::eviltong: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Już o tym myślałam:diabloti:
  21. Może tu widać odrobinę? [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/9745/p2090217.jpg[/IMG]
  22. [quote name='Agucha']Oj, z Rudej Huty nie znam nikogo. Jaki ten świat mały :lol: Maluchy są u Ciebie na tymczasie? :)[/QUOTE] Są ale nie mogą być:( Szukam im innego miejsca. Specjalnie dla malawaszki staram się ując brodę ale nie mogę:mad:więc proszę bacznie porzyglądać się włoskom po boczkach i koziej brodzie. [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/7121/p2090213.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...