[quote name='matrioszka2']To gdzie w niedzielę podjechać , żeby przetransportować zwierze te ?:razz:
Pa -ile kasy na inne bidoki by było.
Poza tym , wiesz, jest chętny - dajesz umowę adopcyjną do podpisu i wspaniałomyślnie odwozisz go ze zwierzem do domu.
Tam robisz wizytę i w razie czego papier do śmieci, zwierza pod pachę, kasa w kieszeni (bez zwrotu, bo chciał dziad/ dziadówa zachachmęcić i zwierzątku kuku zrobić :angryy:) i wiuuuu ....:evil_lol:
Sprytnie, co ?:diabloti:[/QUOTE]
Tak sprytnie,że aż się martwię:evil_lol:
W typie rasy mam tylko beagielkę reszta ew. na kabanosy:diabloti: