[quote name='zadra']US wzięła na siebie zakup karmy i preparatu.Rozliczyc mamy się z nią dopiero po realizacji zamówienia.Z witaminami jeszcze się wstrzymajmy.Karma jest bardzo dobra i na poczatek powinna wystarczyć.[/QUOTE]
UK dziękujemy:loveu:
[quote name='zadra']Hunter został dzisiaj zaszczepiony przeciwko chorobom wirusowym.Chlopak przytył-wazy 10,20kg.Wygląda lepiej,sierść zaczyna sie błyszczeć.[/QUOTE]
:multi::multi::multi:
[quote name='plastelina']poproszę o numer konta, chciałabym w końcu rozliczyc się z bazarku na Diunkę. Do tej pory nie dostałam wpłaty od dwóch osób, dlatego nic nie pisałam, ale chyba bez sensu jest dalej czekac na nie.[/QUOTE]
Dawno Cię nie było;)
[quote name='andegawenka']Czemu?[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_6_3.gif[/IMG][/QUOTE]
Szłam razem z koleżanką i chyba myśleli,że to my doprowadziłyśmy go do takiego stanu:roll:
[quote name='Agucha']Zapraszam! Robione na szybko. W razie rozwoju sytuacji - będę edytować ;)
[URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=188187287879889[/URL][/QUOTE]
Dziękuje:loveu:
Przepraszam nie zauważyłam Twojego pytania.
Chyba nie bo dziwnie będzie to wyglądało chodziło mi głównie o osoby z dogo aby przekazywały wpłaty innym psiakom które znajdują się w większej potrzebie.