Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. [quote name='matahari81']do gory - sa jakies wiesci nowe?[/QUOTE] Tzn. jakie?
  2. [quote name='ladySwallow']Też mam taką nadzieję, choć jeśli dom w Płocku będzie ok, to trzeba zbierać na transport...[/QUOTE] Transport jest najgorszy...
  3. [quote name='as_ko']Po pierwsze suka pewnie jest po szczepieniach, sądzę że dostała wirusówki na wejście, tak jak większość psów, więc z tym nie ma problemu. Po drugie jeśli tylko można tego uniknąć my nie decydujemy się na sterylkę w schronisku suczek które wyciągamy, dużo bezpieczniej jest zrobić to poza schronem, a kierownik kasę odda i jeszcze się cieszy :evil_lol: Rozumiem ze warunkiem zabrania suki jest DT wcześniej? Ja jutro będę z Matrioszką w schronie, już wcześniej planowałam ją pooglądać z każdej strony i porobić zdjęcia, szczególnie z boku bo o takie mnie proszono.[/QUOTE] Z tymi szczepieniami to tak tylko dla uprzedzenia bo miałam kiedyś sunie której nie chcieli przyjąć z powodu braku wirusówek. Ew. można też pewnie będzie zostawić w klinice UP ale są wolne już tylko małe klatki więc trzeba przychodzić i koniecznie wyprowadzać. Asiu zróbcie też zdjęcia malamutom sunia i pies były chyba w pierwszym boksie, mają już wątek na forum rasy.
  4. Hop do góry.
  5. Pusto tu strasznie:(
  6. [quote name='ladySwallow']Hihi, chwilkę tylko, bo koleżanka Szansy robiła niezły raban i nie chciałyśmy narażać jej na stresy. ;)[/QUOTE] Mała łaciata?
  7. Ładnie proszę o zdjęcie grubaska:oops:
  8. [quote name='Cantadorra']Witam wszystkich zajętych i leniuchujących. Barutek już na swoim jest panem. Mamy już rytm dnia, rytuały, zwyczaje i zasady. Bardzo energiczny, mądry i toporny jednocześnie. To ciężki, duży pies, jak się rozpędzi, to nie ma szansy na łatwe zahamowanie. Wtedy ups... boli :) Poza tym jak biegnie po schodach to trzeba zejść mu z drogi, bo zrzuci. On jest trochę jak taran. Jak chciał przejść do sąsiadów zrobić koopę, to tak walnął głową w drewniany płot, że rozwalił płot, mam duuużą dziurę. No nic, wymienimy panel :) Jest wesoły, ma lśniącą sierść, wcina RC intestinal light!, bo inaczej byłby utuczony, a tu trzeba w końcu.... dbać o linię :)[/QUOTE] I jaki mądry wie,że lepiej balast zrzucić u sąsiada:evil_lol:
  9. Mam nadzieję,że mała szybko trafi do DS.
  10. Po szczepieniach można ją umieścić w hotelu np. na Stefczyka, tylko nie wiem czy pokryją takie koszty? Teresz zarezerwowałaś ją? Może zrobią sterylkę jeszcze w schronisku?
  11. Podnosimy.
  12. [quote name='matahari81']LENA , nikita, florka, kaja, lori,mira,zula, sandi,żelka,mamba, majka, lora, lola, tekila, moze sie cos nada haah:) w sumie z fotek najbardziej mi pasuje Lenka ale napisalam tylko tak moze sie cos nada:)[/QUOTE] Florka kalafiorka pasuje do problemów skórnych;), zapytam jej lekarza może już ją jakoś woła.
  13. [quote name='Agucha']No właśnie... Pytań jest wiele, a jak odpowiadam póki co TYLKO na nie - ludzie chyba olewają... Ciekawe co mby było jakby się dowiedzieli o UA i wizytach wszelakich...[/QUOTE] Myślę,że dobrze znasz odpowiedź na to pytanie;)
  14. [quote name='muzzy']Szkoda, że 'Dziennik Wschodni' się tak stoczył, mam nadzieję, że to przejściowe, bo do tej pory nie spotkałem się z jakimś podobnym 'tworem' w ich wykonaniu. Szkoda, że biorą stronę osób popełniających czyn karalny i plotą bzdury oraz są subiektywni zamiast pisać obiektywnie, jak szanująca się gazeta. Mam nadzieję, że się poprawią.[/QUOTE] W sumie może to i lepiej,że piszą "obiektywnie" bo zaraz posądzili by ich o stronniczość. Szkoda tylko,że tekst zaczyna się błędnymi informacjami podając np. "na posesję policjanta..."
  15. [quote name='as_ko']Fiona? :oops: Fionka to ONka moich dziadków, ale może się nie obrazi :evil_lol:[/QUOTE] Mam znajomą która przypomina mi Fionę ze Shreka wiec jakoś mi nie pasuje:evil_lol: Może jak lepiej ją poznam to coś wymyślę.
  16. [quote name='ladySwallow']No myślę, że sunia do młodszych niż 7-8 lat nie należy. Dla mnie to staruszka.[/QUOTE] Czekoladowa? Może być nawet młodsza.
  17. [quote name='Agucha']Zaciskam kciuki! U mnie też były 2 zapytania...[/QUOTE] I co? Jutro może zrobię wizytę dla sznupki.
  18. Cudo: [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/307/dsc5579.jpg[/IMG] Stadko onkowate też całkiem fajne;)
  19. [quote name='ladySwallow']Nikt do nas nie zagląda... Zapraszam na bazar na małą: [url]http://www.dogomania.pl/threads/202933[/url][/QUOTE] Jak to nikt? Idę nawet na bazarek.
  20. Może w sobotę uda nam się złapać bo w niedziele jestem poza Lublinem.
×
×
  • Create New...