Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. Nie trzeba używać słowa "myśliwski" można napisać,że w typie teriera, ma tyle zdjęć,że każdy widzi jaki to psiak. P.S. Patrze na ten plakacik i Hunter jest na nim taki smutny i chudy.... Może warto wstrzymać się z rozwieszaniem plakatów i poczekać na lepsze zdjęcia np. z piłką kolorową obrożą , dobrze widocznymi oczami itp. Wydaje mi się,że na takie plakaty jest największy odzew.
  2. [quote name='bico']Viris, dzięki za pomoc dla Zuzinki!:loveu: MaDi, nie zostawimy Zuzki samej i jak najbardziej interesują nas jej losy:)[/QUOTE] Bico wiem tylko,że oprócz kilku osób na wątku nikt się nią nie interesuje:(
  3. Będę na 100% ale nie wiem z kim;)
  4. [quote name='Cantadorra']No i stało się. Wielka miłość Barego do mnie z wzajemnością powoli się tliła i wybuchła. Nie wiem właściwie jak, kiedy, ale jest duża :). Bary stał się właściwie tylko moim psem. Nazywany jest w domu "moim narzeczonym". Zawsze na mnie patrzy jak leży, a leży zawsze na przeciwko, jak opuszczę głowę przychodzi dać buzi, jak ja idę na górę to on też, jak się kąpię, to leży pod drzwiami i czeka. Ile razy by mnie nie widział, to wachluje kitką radośnie. A jak ma iść na spacer z TZ to odwraca się do mnie i patrzy wielkimi oczami: a ty? bez ciebie? Wtedy jest tylko siku i cwał z powrotem do domu. No i stety, niestety, słucha tylko mnie. Co stwarza momentami kłopot. Np. Bary leży na czyimś kapciu. Wtedy mnie się woła: powiedz coś Baremu. No i mówię, to coś :) Bary wstaje, pomacha kitką i patrzy tymi swoimi kochanymi oczami. Poprzedni pies też tak miał, ale miałam go od małego i myślałam, że dlatego, ale Barutek jest od grudnia. Owczary chyba lubią kochać jedną osobę, może są niepodzielne? :) No nic, Madi, faktem jest, że tak mądrego psa jeszcze nie miałam. Bardzo szybko wszystko załapuje, nie trzeba dwa razy uczyć. Jest częścią naszego życia, a my jesteśmy już częścią jego życia :) na dobre i złe :)[/QUOTE] Cały czas liczyłam na to,że ta historia będzie miała tak wspaniałe zakończenie.
  5. [quote name='muzzy']O maaasz... Może zdążę... :) Do której się świnki będą wystawiać? I gdzie? A w teren pojechać muszę, bo pięć psiaków z Zamościa dzięki temu będzie miało zdjęcia do 'Mojego Psa' :) Właściwie 4 z Zamościa i Szansa :) O, a propos Szansy - czy ona nadal ma bandaż na łapce? Bo jeśli nie, to będę Cię nękał, żebyśmy się na kolejną sesję do niej wybrali, coby w świat poszły zdjęcia bezbandażowe :)[/QUOTE] Świnki są w Gali ale nie wiem do której na pewno od 10 zaczyna się wystawa. Z tego co mi wiadomo szansa nadal ma opatrunek.
  6. [quote name='muzzy']To lepiej uważaj, żebyś się nie natknęła na jakąś Lubelską Straż Ochrony Ludzi, czy coś takiego, bo jak Cię z takimi uszami zobaczą, to zaraz zrobią interwencję i Cię gdzieś na tymczas wezmą :evil_lol:[/QUOTE] W sumie to się nie martwię najwyżej zafundują mi jakąś dietę weterynaryjną;)
  7. [quote name='muzzy']Ważne, że jest pod dobrą opieką, więc niedługo na pewno sierściucha zacznie odrastać :)[/QUOTE] Mam taką nadzieję.
  8. [quote name='muzzy']A wracając do Pieczarkowej, to widać jakąś poprawę, czy jeszcze na to za wcześnie?[/QUOTE] Niestety jeszcze za wcześnie:(
  9. [quote name='muzzy']Hehe, wesoło tam :) Niedługo jak mała podrośnie, to już nawet na łóżku nie będzie bezpiecznie :)[/QUOTE] Łózko już dawno opanowała nad ranem budzi mnie obgryzając uszy:)
  10. [quote name='IVV']przydalyby sie mu nowe zdjecia ,moze do plakaciku ...on mial miec taki zrobiony i rozniesiony po miescie ,ale chyba wszystko skonczylo sie na planach... a moze w Lublinie go jakos na tych plakatach porozwieszac ?[/QUOTE] Jeśli będą plakaty to mogę porozwieszać.
  11. Bazarek super idzie co bardzo mnie cieszy bo do tej pory było niestety bardzo słabe zainteresowanie losami Zuzi.
  12. [quote name='barbara.h']Wczoraj byłyśmy u weta i usunął małej zarazie(to jej drugie imię) oba kły mleczne była przy tym bardzo grzeczna:lol:[/QUOTE] Może ona jest wampirem i miała tak specjalnie;)
  13. Wszystkie leki niestety przekłamują prawdziwy obraz rekonwalescencji.
  14. W sobotę wystawa świnek morskich a Ty sobie jedziesz w teren:(
  15. [quote name='assa']kurcze, śliczna jest, w sumie powninna szybko znaleźć dom ;)[/QUOTE] Zapakować i dostarczyć do Ciebie?
  16. [quote name='ladySwallow']Filmik, bo w końcu już nieco widzę na drugie oko... Mamy to samo w domu, tylko to my siedzimy na łóżku, a mała skacze ;) [url]http://tinypic.com/r/34fzomq/7[/url][/QUOTE] Dzięki wielkie:)
  17. MaDi

    Metamorfozy

    Zapraszam: [url]http://www.youtube.com/watch?v=qj2oEQHsfoQ[/url]
  18. [quote name='muzzy']Ale gadasz całkiem niegłupio, więc nic się nie martw :D Za to jak zaczniesz sama ze sobą dyskutować, to dopiero będzie jazda :evil_lol:[/QUOTE] Zawsze to jakiś pomysł na życie.
  19. Zuzia została zakropiona dzisiaj preparatem advocate.
×
×
  • Create New...