Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. U mnie wczoraj padało, Marcelino jak będzie dzisiaj? Proszę wróżkę o info ;-)
  2. A jak układy Antosia z Olinem? Dogadują się czy omijają?
  3. Nasz Franio ma widać specjalne względy u weta albo ciocia ;-)
  4. [quote name='danka4u1']Cioteczka polubek jako darczyńca marchewek ma wyjątkowe względy i może dać Paryskowi ulubiony przysmak ..z rana. Ja waham się, czy to juz dobranoc i pora na kolejną marchewkę...ale chyba jeszcze za wcześnie. Ranias, Parysek nie dostaje marchewek po południu !! Prosze przybyć w porze wieczorowej do pieska. Tak jest! :lol:
  5. Olinkowi pobyt w domku UMilki zdecydowanie służy. Zmiana jest ogromna, miło oglądać teraz jego fotki :lol:
  6. [quote name='Donka5']Dino wykąpany i wyczesany. Zrobiłam Dinusiowi kilka nowych zdjęc i dodałam do albumu:-)Choć On cały czas w biegu:-) [URL]http://picasaweb.google.pl/donka585/Dino?authkey=Gv1sRgCJD4-eqm1cCSBw[/URL]#[/QUOTE] Najbardziej podoba mi się w koniczynkach. Fakt- cały czas w ruchu, takie sreberko- duże sreberko :lol:
  7. Debra wygląda jak 2 moje psiaki w jednym :lol:
  8. Dobre wiadomości o poprawie zdrowia psiaka. Przecie on chory i stareńki- na wszystko reaguje.Trzeba kciuki trzymać dalej.Nie daj się Wizusku, jesteś silny!!!
  9. Marcelino nie odpowiada,bo chyba tworzy prognozę długoterminową ;-)
  10. Chopinku jak zdrówko? Deszczyk przeszkadza w gonitwach?
  11. Ode mnie popołudniowa marchewka i mizianki :lol:
  12. Wizusku trzymam za ciebie kciuki. Trzymam mocno dzielny psiaku
  13. Nika28- dzięki za zaproszenie do suni. Niestety jestem obładowana stałymi deklaracjami i mogę dać Debrze tylko 5zł miesięcznie.No ale grosik do grosika i cóś będzie ;-)
  14. Lisio zatem to linoskoczek, a Lisiowa Krówka też by chciała ;-)
  15. No to może my też się załapiemy na małe chrupanko. Parysek się pewnie podzieli;-)
  16. Dokładnie tak, spacery w takich miejscach to nie tylko przyjemność dla psiaków ale i dla tych, którzy je wyprowadzają. A jeszcze jak Antoś ma pannę u boku to pełnia szczęścia;-)
  17. [quote name='Romka']Bardzo ruchliwe,część zdjęć nie nadawała się w ogóle do publikacji.[/QUOTE] Ale za to na tych gdyby nie siwy pyszczek to Antosia można wziąć za młodego psiaka- tak dokazuje. Spacerek się udał- bardzo bardzo :lol:
  18. [quote name='Romka']A tereny wokół cudne i tak trochę już wrześniowo.W tamtym tygodniu było jeszcze zboże a dziś już po żniwach.Zobaczcie jakie zgaszone kolory juz w polu.[/QUOTE] A w tych jesiennych kolorkach dwa ruchliwe węgielki- obrazki mile dla oka
  19. No właśnie - przecież to taki uzdolniony staruszek;-)
  20. Dino zaglądam do ciebie w niedzielne popołudnie :lol:
  21. Też popieram pomysł zbadania krwi- lepiej być czujnym. gonia66- nie daj się wodzie!!!
  22. Czy dzisiaj tez będzie marchewa na dobranoc?
  23. No to Antosiu teraz wypoczynek po spacerku :lol:
×
×
  • Create New...