Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. Dawno mnie nie było u Olinka, a tu takie same dobre wiadomości.Piesio bezpieczny i szczęśliwy, pychol mu się uśmiecha. Jak milo się czyta.Olinku, zasłużyłeś na wszystko co najlepsze :lol::lol:
  2. Marcelino cudny chłopaku witam cię piesiu między wyjazdami :lol:
  3. Pozdrawiam Lisiów między wyjazdami i cieszę się,że psiaki szczęśliwe :lol:
  4. Anik wygląda jak słodka pluszowa maskotka :lol:
  5. Piesiu zaglądam do ciebie między wyjazdami. Daj głos:lol:
  6. Anik jest śliczny :lol:
  7. Marcelino, całuję twojego ślicznego pychola.Nie zaglądałam do ciebie, bo trochę podróżuję- ale pamiętam o tobie :-)
  8. Maxiu, wracaj!!!!!!!!!!
  9. [quote name='ranias']Maxiu, witam w gorące południe :-)[/QUOTE] Antoś to do ciebie było.Widać upał mi też dokucza ;-)
  10. Maxiu, witam w gorące południe :-)
  11. Parysku, witam cię przed południem, znowu będzie gorąco, chowaj się do cienia:lol:
  12. Olinku, zaglądam do ciebie w przerwie między wyjazdami i bardzo, bardzo się cieszę,że jesteś gotowy do drogi. Teraz wszystko będzie już lepiej :-)
  13. Jak dobrze czytać takie wieści.Oby było ich jak najwięcej:-)
  14. To ja wrzeszczę- jeszcze dajcie GROSZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  15. Antoś, jak znosisz psiaku te upały?
  16. [quote name='Zofija']Sprawdzcie proszę czy jest wszystko ok, czy sie zgadza[/QUOTE] Dostałam dzisiaj pw od acha44 "Dokładam dyszkę na stałe do hoteliku dla pechowca." To znaczy,że nasz Olin ma komplet deklaracji. Dziękujemy pięknie za serce dla psiaka.Danusia z pewnością coś specjalnego tutaj pokaże.:-)
  17. Marcelino witam cię przed południem.Lepiej siedź w budce, bo gorąco :-)
  18. A ja witam przed południem wszystkich sympatyków Olinka.Piesiu w drogę, bo moja walizka na jutro już gotowa:-):-):-)
  19. Pewnie jeszcze mecz oglądają chłopaki;-)
×
×
  • Create New...