Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. Pewnie, kobieta obok;-)
  2. [quote name='Estrella']dziękuję!! już wysyłam[/QUOTE] Wpłaciłam, jutro powinny być na koncie.Powodzenia!!!!!!!!!!1
  3. Dzięki za zaproszenie.Niestety jestem kompletnie zapsiona, mam 14 stałych deklaracji. Mogę wpłacić na psiaka 10zł miesięcznie.Dajcie konto, wpłacę za 4 miesiące z góry.
  4. Lisio taki maleńki- nie ma to jak woda dla ochłody;-)
  5. Chopinek, ty też przed meczem na spacerek:-)
  6. Czy to znaczy,że Olinkowi brakuje 20zł,żeby mógł pakować walizkę?
  7. Trzymaj się chłopie.Zobacz, ile ciotek cię kocha:-):-):-)
  8. Olinek ma jednak dużo szczęścia w tym swoim niełatwym psim żywocie.A dobro powraca
  9. [quote name='danka4u1'][IMG]http://republika.pl/blog_xp_4020249/5384908/sz/piesek_i_lapki.gif[/IMG] Dzieki AGA35 za przybycie na wątek. Widzisz, jak Olinek poweselał.[/QUOTE] Jak mi tutaj Ciebie brakowało:-)
  10. [quote name='AGA35']Dziękuję za zaproszenie na wątek, psiak jest cudny, ale w obecnej sytuacji mogą pomóc jedynie podnosząc wątek :([/QUOTE] A to wielka pomoc przecież. Zapraszamy do Olinka :-):-)
  11. [quote name='Magda & Zicko']Narazie jednorazowo ale myślę,że uda mi się wpłacac miesięcznie jakąś kwotę stałą ( jeżeli nadal będzie potrzebne) Jednorazowo wpłacę 25 zł ( czyli połowę potrzebnej sumy ,jeżeli zrozumiałam dobrze z tytulu wątku) :) może być ?:)) poprosze tylko o dane do wpłaty ;) i w poniedziałek zrobię przelew :)[/QUOTE] Wielkie dzięki za serducho dla Olinka. Główna księgowa psiaka wszystko podliczy :-):-):-)
  12. [quote name='aka_nina']Dostałam pw i zajrzałam. [U]Deklaruję 5 zł miesięcznie[/U] do grudnia wstępnie. Póki co jestem na stażu i nie mam dużo kasy, ale postaram się czasem wpłacić więcej. Piesek mnie urzekł.[/QUOTE] Bardzo, bardzo dziękujemy. Każda złotówka to dla Olinka krok ku lepszemu życiu:-):-)
  13. Aniku spokojnej nocki życzę :-)
  14. No Chopinek, na spacerek bo coraz ciemniej...
  15. [quote name='aanka']Dzięki za zaproszenie, nie mogę nic dekl. , bo jeszcze wiszę:shake::diabloti: z 3-ema dekl. , które dopiero po 13- ym wpłacę, ale widzę ,ze wszystko idzie ku dobremu;), będę zagladać...., fajny psiunio:p[/QUOTE] Im nas więcej, tym Olinkowi weselej :-)
  16. Koniec balangi. Do łóżeczek, przewietrzyć budki i spanko;-)
  17. Dino, teraz już musi być tylko lepiej :-):-):-)
  18. Maxiu. Maxiu co z ciebie za nicpoń.Tyle cioteczek zmartwiłeś ucieczką :-(
  19. Antosiu, zapraszam na wieczorny spacerek:-)
  20. No to Olinku przeglądnij co tam masz w budce , bo chyba wkrótce trzeba pakować walizkę.Tyle dobrych serduszek cię wspiera:-)
  21. Jakoś ta zazdrość we mnie narasta.Ja też chcę takie umieć!!!!!!!!! Olinek pewnie się cieszy, taaaaakie serducho:-)
  22. Czyżby nasz Maxiu wolność cenił ponad wszystko?
×
×
  • Create New...