[quote name='aanka']Dzięki za zaproszenie, nie mogę nic dekl. , bo jeszcze wiszę:shake::diabloti: z 3-ema dekl. , które dopiero po 13- ym wpłacę, ale widzę ,ze wszystko idzie ku dobremu;), będę zagladać...., fajny psiunio:p[/QUOTE]
Im nas więcej, tym Olinkowi weselej :-)