Dzisiaj od świtu szperałam w górnej części domu, to teraz piesiu mamy nowy temat do rozmowy. Tyle mi się przy okazji szperania wspominek nazbierało.Chodź piesiu, może cię nie zanudzę;)
[quote name='Romka']Niedługo koniec tygodnia,teraz pójdziemy na spacerek z Antosiem i Korą,która jest także w hoteliku u Umilki.Czekajcie na zdjęcia![/QUOTE]
Czekam z niecierpliwością na fotki pięknego Antonia:lol: