Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. U mnie się wszystko zgadza:lol:
  2. [quote name='Aimez_moi']Superowy jest nasz staruszek.......:)[/QUOTE] Podpisuję się pod tym rękami i nogami:loveu:
  3. No to dobranoc. Nagadaliśmy się z Paryskiem za wszystkie czasy.Życzymy spokojnej nocy:p
  4. A ja i tak do ciebie zaglądnę z życzeniami.Śpij Franiu, niech ci się przyśni coś ładnego:loveu:
  5. Olinku widziałam cię psiaku na zdjęciu z Antosiem:loveu:
  6. Antoś wygląda na bardzo poczciwego dziadeczka. Fajnie oglądać teraz Olina, pamiętając jak wyglądał jeszcze niedawno.:loveu:
  7. Domek to ważna rzecz, dla wszystkich.Szczęście Marcelina rozlewa się po nim całym:loveu:
  8. Dzisiaj od świtu szperałam w górnej części domu, to teraz piesiu mamy nowy temat do rozmowy. Tyle mi się przy okazji szperania wspominek nazbierało.Chodź piesiu, może cię nie zanudzę;)
  9. Olinku, dzielny piesku co u ciebie słychać:lol:
  10. Czekamy na wieści. Antosiu, trzymaj się dzielnie, w niedzielę spacerek:multi:
  11. Chyba wszyscy się wczasują. Boję się,że Wizusek straci do mnie cierpliwość, jak tak codziennie będę go nachodzić.;)
  12. Dzisiaj zaglądam trochę wcześniej.Widzę, że gości jeszcze nie było.Jak tam Lisiowie żyjecie?
  13. Nasz Aniczek to żywe sreberko i zdrowiutkie - to najważniejsze:lol:
  14. Mozart, piesiu będziesz miał swój sklepik i zaprosisz na zakupy ciotki:multi:
  15. Bo to jest bardzo zdolny piesio, muzykalny i nie tylko;)
  16. Psiaki na tych zdjęciach wyglądają jakby je ktoś podmienił.Zmiana jest niesamowita.wzruszyłam się, idę stąd..
  17. Marcelino powinien być w metamorfozach. Przemiana jest niezwykła, on po prostu rozkwita.Dziewczyny to Wasza zasługa- jesteście wielkie.Dziękuję:loveu:
  18. Zaglądam do ciebie psiaczku kochany. Śpiewaj ładnie, nie strasz ludzi, bo nie wszyscy czują gospel jak ty;)
  19. Mozart, dzień doberek. Już po burzy psiaku, pokaż cudnego pychola:loveu:
  20. Olinku zabieraj tego uśmiechniętego pychola na spacerek:lol:
  21. No Parysku było o marchewkach, kiełbaskach, kasie, lodówce i dziewczynach, to teraz chodź na spacerek, obgadamy to jeszcze raz:multi:
  22. Wszyscy kochają Rumka:loveu:
  23. Ogon i cała reszta - bajeczna.Marcelino jesteś zjawiskowy:loveu::loveu::loveu:
  24. [quote name='Romka']Niedługo koniec tygodnia,teraz pójdziemy na spacerek z Antosiem i Korą,która jest także w hoteliku u Umilki.Czekajcie na zdjęcia![/QUOTE] Czekam z niecierpliwością na fotki pięknego Antonia:lol:
×
×
  • Create New...