Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. [quote name='Talia']Może popija coś na boku przed TV - mięsień piwny mu wyrósł ... w końcu niech chociaż na stare lata poczuje się jak prawdziwy facet :evil_lol:[/QUOTE] Dokładnie. Przecież piesio ma swój wiek. A my się z niego nie śmiejemy tylko uśmiechamy się do niego, bo taki mądry i kochany- a zdolny jaki ;-)
  2. No to Wizusku idziemy na spacerek, a potem hop do spanka:lol:
  3. Dzisiaj też przychodzę po ciebie troszkę wcześniej, bo dziadeczkom upał szkodzi :lol:
  4. To nasz cudny Antonio ma tam za siatką rywala? Musisz się chłopie bardzo starać, żeby jakaś kobita cię dostrzegła ;-)
  5. [quote name='Aimez_moi']Bo chyba Marcel za bardzo lubi jesc........:)[/QUOTE] Własna budka, kobiety obok, jedzonko- i jak tu nie dorobić się brzuszka;-)
  6. Chopinku miłego dnia piesku i zdrówka ci życzę, żeby to paskudztwo od twojej skóry się odczepiło :lol:
  7. Ja ciągnę Olinka na spacer jako pierwsza, jeszcze przed upałem- mam wprawę, bo moje psiaki to niezłe klocki ;-)
  8. Wizusku trzymaj się cieplutko i nie przemęczaj- znowu mamy upał
  9. Aniczku słodziaku, dzień dobry. Zapraszam na wirtualny spacerek, podreptamy sobie :lol:
  10. Lucynka- też fajnie. A skóra to chyba duży problem skoro to tak się odnawia. Czy piesia to swędzi, drapie się często?
  11. Trzeba wierzyć,że dobry ludź stanął na drodze Maxia po raz drugi i piesio jest bezpieczny gdzieś tam
  12. Parysku dzień dobry, przychodzę z wizytą :lol:
  13. Wizusku, dzień dobry miłego dnia ci życzę i spokojnego :lol:
  14. [quote name='funia']wyjdzie szydlo z worka ......Marcel gruby bardzo ....[/QUOTE] A miłego ciałka nigdy dosyć, no nie ;-)
  15. Grosik dla Debry potrzebny pilnie!!!!!!!!!!!!!
  16. Antonio i piękna Kora, no no ;-)
  17. Toffiku jak tam psiaczku, już po spacerku?
  18. Olinku, zapraszam na wirtualny spacerek w samo południe. Będzie fajnie :lol:
  19. Dino miałby ogródek do hasania, tylko żeby w tym ogródku nie był całymi dniami sam. Sam bez ludzia....
  20. Abi, dzień dobry psiaczku :lol:
  21. Kto jeszcze dołoży pieniążka? Sunia chce już pakować walizki!!!
  22. [quote name='ewab']Ze szczeniaczkiem, czy z sunią?[/QUOTE] Ciekawe ;-)
  23. No i dreptamy piesku powolutku, bo już robi się ciemno. Prosto do spanka:lol:
×
×
  • Create New...