Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. I Chopinka zapraszam na spacerek przed spankiem. Dobrze,że HEXODERM pomaga :-):-):-)
  2. Aniku, misiaczku zapraszam na wieczorny spacerek:-)
  3. I ciotkom nie odpowiada, bo się relaksuje;-)
  4. P.Rena to ja. 20zł dla Marcela to moja stała deklaracja:-)
  5. [quote name='danka4u1']Ranias, jesteś wielka !!! GŁÓWNA KSIEGOWA CYKORKA- jaki jest stan posiadania psiaka. Dziewczyny, [U][COLOR=black]pomóżcie rozsyłać zaproszenia na wątek[/COLOR],[/U] bo nie daję rady. Miotam się między kilkoma psiakami..[/QUOTE] A czy Ty kochana widzisz, co ja mam?Banerkopodobne ;_)
  6. Nie mam dużo.Coś biedna jestem ostatnio, chyba się zapsiłam.Mogę pomóc tak - deklaracja miesięczna 5zł, płatna za 4 miesiące z góry czyli 20zł polskich.Może być?
  7. Jestem i ja .Tyle tego psiego nieszczęścia,że zaczynam się bać...
  8. Cisza i Olinka taka, nikt nie zagląda :-(
  9. Piesio teraz wypoczywa i chwilowo jest zajęty obserwacją terenu;-)
  10. Maxiu dużo czasu spędził na ulicy i pewnie wiele złego na tej ulicy go spotkało.No ale miłość jest lekarstwem nie tylko na psie smuteczki. A Maxiu lekarstwa ma teraz na długą kurację i nie zabraknie:-):-):-)
  11. Wpłaciłam piesiowi 20 zł- biedny mały zadłużony...
  12. Panie Antoni, czy moje deklaracje dotarły do Pana?
  13. Bardzo dziękuję za wieści. A może "nasz"Biszkopt znalazł swojego Ludzia. Buziaczki dla wszystkich wspierających psiaka:-):-):-)
  14. Marcel ma wyremontowaną paszczę, obok Funię i słonko nad głową- tyle szczęścia:-):-):-)
  15. Puk, puk panie Franciszku- zaglądamy i o szanowne zdrówko pytamy:-)
  16. Piesku wygrzewaj się na słoneczku i trenuj na spacerkach. Jak dobrze cię widzieć szczęśliwym:p
×
×
  • Create New...