Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. Chyba wszyscy zapsieni po uszy:shake:
  2. No to Antosiu spij spokojnie. I do jutra:multi:
  3. Marcelino ja tez przytulam się do twego cudnego pychola:loveu:
  4. Lisiowie, życzę wam słonecznego dnia w ogrodzie
  5. Mozart, jesteś gotowy na spacerek? Chodź psiaku, bo nam cóś brzuchy rosną :evil_lol:, musimy się poruszać :lol:
  6. No słonko świeci, wstawaj psiaku, czas na spacer:multi:
  7. Olinku, dzień dobry. Trochę mi się pospało. Czy już jesteś gotowy na spacerek? Trzeba rozprostować łapki:lol:
  8. I ja jestem.Mam już tak dużo stałych deklaracji,że boję się coś obiecywać."Mój" tyszak Parys też pomieszkuje u Zuzi to pewnie miałby obok siebie krajana.Mogę dać piesiowi 5zł miesięcznie.A może ktoś zrobi bazarek.Poszukam czegóś na fanty:roll:
  9. Spacerku dzisiaj nie było :oops: Jutro przyjdę to nadrobimy zaległości. A teraz kolorowych snów życzę i Tobie ciociu Danusiu też :loveu:
  10. No dokładnie, piesio patrzy na męża Funi jak zaczarowany i do dziewczynki się przytula. I budkę ma własną.Marcelino jest szczęśliwy:loveu:
  11. Marcelino jest zabójczo przystojny. Nawet ten łańcuch podkreśla jego urodę, a ten kielcok na pierwszej fotce- super.:multi::multi::multi:
  12. Funia pisze,że Marcelino uciekał. A co to, nie chciał się chwalić wyremontowaną paszczą:loveu:
  13. Piesiu kochany, kolorowych snów ci życzę:multi:
  14. A z tego naszego Lisia to chyba taki wolny psi duch i marzy mu się dużo wolnej przestrzeni.Schronisko też pozostawiło w jego główce złe obrazy zamknięcia...
  15. Toffiku- słodki psiaku, kolorowych snów ci życzę:loveu:
  16. [quote name='UMilki']Podniosę chłopaka na pierwszą, a co...[/QUOTE] A pewnie, taki fajny chłopak:loveu:
  17. A kielcoki Antosia do zakochania:loveu:
  18. Dzisiaj trochę u mnie pada, a u ciebie jak? Ale na spacerek krótki możemy się wybrać:multi:
  19. [quote name='Aimez_moi']Bardzo jestem ciekawa nowych zdjuec naszej wrozki......:)[/QUOTE] A czy sesja się odbyła? Marcelino miał zamówić dobrą pogodę:multi:
  20. Aniku-słodki psiaczku mizianki popołudniowe
  21. [quote name='ewab']Ranias co ten Mozart by bez Ciebie zrobił:)[/QUOTE] A co ja bym zrobiła bez niego;)
  22. Chopinku, czy u ciebie też tak wali deszczem? Może na spacerek wybierzemy się później:loveu:
  23. Tak tak czekamy na wieści od Zuzi:loveu:
×
×
  • Create New...