Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. Piesku Wizusku czy podoba ci się w tym domku? Spacerujesz codziennie?
  2. Wiecie co, takie zdjęcia to miód na serce i aż się coś oczy pocą...
  3. Wpłaciłam dla Olinka 20zł- 10zł to deklaracja za wrzesień i 10zł na lekarstwa.:lol: Musimy zadbać o piesia:loveu:
  4. Wróciliśmy ze spacerku, ale rewelacji nie będzie :shake: Bardzo żałuję, bo miałam nadzieję, że Parysek zamieszka niedaleko ode mnie. Koleżanka szukała pieska dla wujka, ale wczoraj okazało się,że ten pan przygarnął jakiegoś kundelka, który koczował na działkach. No i tak się nagadaliśmy z Paryskiem, a tu nic z tego. Pociecha tylko,że inny piesio ma domek i to bardzo fajny:lol:
  5. Kajtuś też fajnie- tak sympatycznie i ciepło.:lol:
  6. No i u ciebie też jeszcze nikogo nie było?:shake: Chodź piesiu, pogadamy w cieniu:lol:
  7. Tak Chopinku, ciotki pewnie grillowały, teraz jeszcze śpią i od rana siedzisz sam. Chyba będzie gorąco...
  8. Dredzik:multi::multi::multi::multi::multi:
  9. Pewnie gdzieś już tam drepta za Funi mężem:lol:
  10. Ja to mam opóźniony zapłon:shake:.Co przeczytam i odpiszę, to Wy już omawiacie inna kwestię.Chronologia wypowiedzi przepadła.Ale przygoda z Olinkiem " na wolności"pokazuje,że pobyt u ciebie mu służy.Olin tak wiele się nauczył.Będzie z niego doskonały towarzysz dla Ludzia:loveu:
  11. Bardzo dziękujemy za wiadomość. Post Zosi mnie przeraził, wydawało się,że Olinek będzie prowadził walkę o życie. Teraz już wiemy ,o co chodzi.Zofija wszystko podliczy i będziemy myśleć nad finansami. Spokojnej nocy:loveu:
  12. Niedobrze :shake:, a było już tak fajnie.Że też takich bid czepiają się nieszczęścia. Jak by było mało:-(
  13. No i Antoś cały dzień przesiedział sam.Piesku teraz dobranoc, jutro odwiedzę cię wcześniej :loveu:
  14. Dino po spacerowych szaleństwach siku i spać;)
  15. Bardzo dziękujemy Wam za chęć pomocy, ale już z Paryskiem wszystko ustaliliśmy.Jesteśmy umówieni na jutro- to Was obgadamy:eviltong:
  16. Gdzie te ciotki się podziały, cały dzień psiak sam siedzi:shake:
  17. A może ciotka Franiowa się wczasuje? Panie Franciszku, czekamy na wiadomości odnośnie pańskiego zdrówka ...
  18. Aniczku, pora na spacerek i popołudniowe mizianki:loveu:
  19. A pewnie, musimy myśleć pozytywnie, żeby nasz chłopak miał warunki do dalszego rozwoju- muzyka poważna, gospel, a co przed nami?:lol:
  20. Piesku, dzień dobry. Znowu gorąco i trzeba się chować do cienia.:lol:
  21. Poczekam razem z Tobą, zawsze to raźniej;)
  22. To ja się zgłaszam, aWy to sobie z nas nie żartujcie:cool3:, bo my z Paryskiem rozwiązujemy rozmaite problemy. Teraz też musimy pogadać- wychodzimy:p
×
×
  • Create New...