Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. Ja go będę nazywać Mocek, bo to jakoś bardziej swojsko. Co prawda jest genialnym muzykiem, ale chyba ciotce wybaczy;) Mocek:multi:
  2. [quote name='Pliszka']Wpłaciłam Chopinkowi 70zł - 60zł z bazarku, który się już dawno skończył :oops: i 10zł odsetek za zwłokę ;) Dziewczyny, przydałaby się aktualizacja rozliczeń w 1 poście... Pewnie Chopek ma długi, co? :-([/QUOTE] Pewnie tak i trzeba będzie myśleć, jak z nich wybrnąć:shake:
  3. Olinku, słonko dziś wyjrzało. I dla ciebie psiaku też zaświeci i przyniesie ci zdrówka moc :multi:
  4. [quote name='Monika z Katowic']Franio ma doskonałą opiekę!!! :):):) Dziękujemy serdecznie!:):)[/QUOTE] No bo przecież nasz pan Franciszek musi mieć to co najlepsze:multi:
  5. [quote name='Aimez_moi']Z tym sloneczkiem to chyba nie da rady..... u nas leje juz drugi dzien non-stop......[/QUOTE] A dzisiaj coś się poprawiło i słonko wyjrzało.Marcelino, czy to twoja sprawka?
  6. [quote name='jamor']ładuje 40 nowych zdjec. duzzzeee[/QUOTE] Toffik jest pięknym pieskiem, miło oglądać takie zdjęcia:lol:
  7. [quote name='hotelamok']Wizusek oszalal, zimno, leje jak z cebra a on tylko by chodził, w formie to on jest genialnej:multi:[/QUOTE] No to nasz staruszek ożył, pobyt u Was mu najwyraźniej służy:multi:
  8. Tak Franiu, wszyscy ściskamy kciuki,żeby wyniki były dobre :lol:
  9. [quote name='danka4u1']Witajcie, nie dotarłam wczoraj do Was, bo dogo odmówiło mi wstępu. Dzisiaj czytam sobie i widzę, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Pada deszcz, Pieguska robi się domowym psiakiem. To mała cwaniara...ale w zimie będzie łatwiej. Dla mojego psa niczym są najdziwniejsze anomalie pogodowe. Czy mróz, czy wichura i deszcz czy upał- zawsze chętny i gotowy do długiego spaceru.Ruchu mi nie brakuje...[/QUOTE] A ruch to zdrowie :eviltong:
  10. A ja się nie gniewam, tylko się cieszę :loveu:że pieniądze dotarły.Dzisiaj wysłałam deklarację za wrzesień :lol:
  11. Piesiu, wysłałam deklarację za wrzesień :lol:
  12. Aniczku, deklaracje za wrzesień i październik wysłałam dla ciebie piesiu :loveu:
  13. Marcelino, wpłaciłam deklarację za wrzesień- proszę o trochę słoneczka:evil_lol:
  14. Olinku, nie choruj nam psiaku:-(
  15. Piesiu, moja deklaracja za wrzesień dzisiaj poszła do ciebie:lol:
  16. No piesiu, cały dzionek deszczowy.Może jutro zaświeci nam słoneczko :lol:
  17. Jakoś tak nie możemy się rozstać.Chyba myśl o tej szkółce...
  18. Zapraszamy, dzisiaj tematy ogólne :lol:
  19. [quote name='Romka']Antek oprócz spacerku,wygląda także domu...[/QUOTE] No tak, spacerek wirtualny nawet może być, ale domek musi być tylko prawdziwy:shake:
  20. [quote name='Romka']Pada,w hoteliku u UMilki smutek po stracie kotki Frani a Antoś pewnie czeka na spacerek w niedzielę.[/QUOTE] Panie Antoni, proszę wszystkich pocieszać ...
  21. Parysku, trochę może późno na wizytę, ale pogadać przed spankiem trzeba ;)
  22. [quote name='andzia69']i jak tu ogłaszać Chopina? skoro nie wiadomo jak długo będzie się ta skóra paprała:( czy miał w końcu robione badania? zekrobinę do kontroli? a może on ma łojotokowe zapalenie skóry?...kurde...niedobrze:([/QUOTE] Czy nasz piesio był u lekarza i ma zdiagnozowane jakoś to swędzenie i rany na skórze?
  23. Nie wiem, co z dzisiejszym spacerkiem Marcelino. U mnie taki deszcz od rana,że świata nie widać.Pogadamy chyba przy budce :lol:
  24. [quote name='Zofija']Ranias:) jest od Ciebie 2 razy 10zł- przepraszam za omyłkę. Uzupełnię jak edytuję pierwszy post bo zawsze z tym mam problem:([/QUOTE] Najważniejsze kochana,że pieniążki dotarły do Olinka:lol:
  25. Coś tu cicho się zrobiło u naszego psiaka. Deszczyk trochę kapie, ale możemy chociaż wirtualny spacerek uskutecznić :loveu:
×
×
  • Create New...