[quote name='Zofija']Mam problem z edycją 1 strony i tutaj zrobię rozliczenie. Jak mi się tylko uda to wrzucę to na 1 str.:
Na koncie Olina po zapłącie dwóch rachunków na kwotę 473,42 zostało -32,42zł (czyli był Oliś na minusie)
A tu wpływy:
02.08. acha44 -10zł
02.08. aka_nina - 5zł
03.08. wujek&ciocia - 15zł
04.08. MyrkurDagur-10zł
05.08. Daria z Wyszkowa- 50zł
12.08. Kado - 15zł
13.08. Paulinken- 10zł
23.08. Kama210 -10zł
23.08. Ranias-10zł
Razem po odjęciu -32,42 na koncie Olinka jest 102,68zł[/QUOTE]
Zosiu, zobacz czy nie ma ode mnie jeszcze 10zł dla Olinka, bo zrobiłam 2 przelewy po 10zł- jeden to deklaracja, drugi-na lekarstwa:lol: