Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. Chcę wpłacić deklarację za październik, BUDRYSKU- konto!!!
  2. Nie dość że przystojny to jeszcze łakomczuch.Marcelino, posłałam deklarację za październik.Smacznego :multi:
  3. A będą fotki Debruni w kąpieli?
  4. [quote name='caromina']ile rudej potrzeba? w jaki dzień z Obornik do Poznania? i w jakich godzinach czynny jest schron?[/QUOTE] Tutaj musi się wypowiedzieć cioteczka zarządzająca
  5. [quote name='Romka']Mamanabank ale nam wszystkim zrobiłaś niespodziankę...[/QUOTE] Bardzo miłą.Ale ten czas leci...
  6. Melduję, że deklaracja za październik wysłana:lol:
  7. [quote name='UMilki']Jest pięknie, słonecznie. Wymarzona niedziela...zwłaszcza dla grzybiarzy. A Olin leży w plamie słońca i łapie promyki w sierść. Dobrze mu w tej trawie :) Pozdrawiamy[/QUOTE] Piękny obraz słowem malowany:multi:
  8. Dołożę do transportu Rudzi 50zł, tylko mi dajcie numer konta
  9. Olinku, spacerek przed jutrzejszą wyprawą w góry :lol:
  10. No nie, ciocia Monika mnie uprzedziła, a przecież to jestem Prymuską Franusiową :cool3:Zrobię przelew i pójdę odreagować;)
  11. Antoś- kundel polski, po prostu cudny jest :lol:
  12. Zapraszam wszystkich na zakupy, część z bazarku będzie dla Wizuska http://www.dogomania.pl/threads/193804-Dla-pań-panów-i-dzieci-na-staruszki-do-10.10.2010r.-do-godz.-24.00
  13. Szopek, dobry wieczór piesiu.Spacerek przed meczem?
  14. Olinku, dobry wieczór piesiu.Spacerek przed meczem?
  15. Marcelku, wieczorne mizianki.Co prawda tylko wirtualne ale od serca:loveu:
  16. Dwa dni nie zaglądałam na dogo, a tu takie wspaniałe wieści. Aż strach pisać,żeby nie zapeszyć.Wspomogę grosikiem przeprowadzkę Rudej i trzymam już kciuki:lol:
  17. Tak tak, budki pilnuj.Pogodą się zajmij w czasie wolnym ;)
  18. Marchewka dla mnie, kiełbaska dla Paryska, zabieramy Rudą i na spacer :lol:
  19. Witam wszystkich Miłośników Tyszków.Deklaracji nie dorzucam, bo już mam za dużo, ale fanty na bazarek już mam i czekam w gotowości na sygnał od Alfy ;)
  20. U Lisiów słoneczko, u mnie deszcz i ponuro :shake:
  21. Piesiu, wirtualne miazianki i buziaki ,i wszystko:lol:
×
×
  • Create New...