Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. No to całuśny węgielku- dobry wieczór :lol:
  2. Piesiu nasz kochany, koniec tygodnia pracy- cały wieczór leżymy do góry brzuchem :lol:
  3. Psiaki w zielonościach wyzłoconych słońcem- bajkowe klimaty. Żeby tak dla wszystkich :lol:
  4. Wizusku zapraszam na wirtualny spacerek, trawka co prawda nie pachnie, ale wyobraźnia może zdziałać cuda :lol:
  5. Olinek trochę chorował, ale teraz bryka jak szczeniaczek. Domku mu potrzeba i własnego ludzia, no ale tutaj tego najbardziej brakuje..
  6. Z Franusia nam się zrobił dostojny pan Franciszek :lol:
  7. [quote name='Pliszka']I jeszcze super domek by się przydał... Ogłoszenia są już tworzone. Trzymajmy mocno kciuki!!!!![/QUOTE] Trzymam,trzymam z całej siły :multi:
  8. [quote name='Aimez_moi']Marcel....... pogoda do bani......jak tam dajesz sobie rade?......:)[/QUOTE] A u mnie słoneczko.Może Marcelinowi też świeci :lol:
  9. Dzień dobry dzielny psiaku :lol:
  10. Boski Antonio pewnie odlicza czas do niedzieli, bo to pora spacerkowych szaleństw :lol:
  11. [quote name='Poker']ponownie wysłałam ogłoszenia do Wyborczej. Ludzie do których wysłałam ofertę Rumka w ogóle nie odezwali się/[/QUOTE] Może to nie byli ONI
  12. Metamorfoza piesia- niesamowita. Ile potrafi zdziałać dobry Ludź
  13. Aniczku chodż, przewietrzymy pupkę na spacerku :lol:
  14. Faktycznie, Mocek to taki całuśnik - węgielek :lol:
  15. Filmik świetny, Szopek biega jak szczeniak. Żeby tylko to cholerstwo zeszło mu ze skóry, to już byłaby pełnia szczęścia:lol:
  16. Zaczyna się piesiowe oddłużanie. Mocek trzymaj się,żeby ci budki nie zlicytowali :evil_lol:
  17. Proszę o przelanie wpłaconych przeze mnie pieniążków na konto Frania [url]http://www.dogomania.pl/threads/176179-Staruszek-FRANIO-ze-skręconą-główką!-Brakuje-jeszcze-tylko-40zł-stałych-deklarcji[/url]!!!
  18. Olinek Nawet wydalający urzekający :evil_lol:
  19. Marcelino, już dosyć tego rozczulania się. Trzymaj dziadziuś formę, wszystko będzie dobrze :loveu:
  20. [quote name='mamanabank']Wspaniały Antonio [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/3a77b7f6d4779437e803a14f5ce726f5,10,19,1.jpg[/IMG][/QUOTE] Wspaniały Antonio na łące- ale mu pachnie :lol:
  21. Wizusku,zaglądam do ciebie wieczorową porą.Pewnie już po kolacyjce- kolorowych snów ci życzę :lol:
  22. Olinku, spacerek przed nami, zapraszam :lol:
×
×
  • Create New...