Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. Dziękuję za zaproszenie.Będę zaglądać,ale finansowo na razie nie pomogę, mam za dużo stałych deklaracji
  2. Czekamy, czekamy cierpliwie :cool3:
  3. Ja się zastanawiam, kiedy Ty śpisz ciociu Danusiu:-o
  4. [quote name='wujek & ciocia']Witam cioteczki i olinka :)[/QUOTE] My też witamy i na spacerek zapraszamy :multi:
  5. Czy Wy tak od rana spacerujecie? Ciotki, bo mi wróżkę zamęczycie :evil_lol:
  6. [quote name='sylwiaso']Pieszczocha z Debruni a i ciocia lubi ją pomiziać![IMG]http://img543.imageshack.us/img543/9439/dscn2660.jpg[/IMG][/QUOTE] Coś tu więcej chętnych na mizianki ;)
  7. Aniczku,kolorowych snów psiaczku :lol:
  8. Może bazarek , ja już jestem tak obłożona stałymi deklaracjami,że finansowo nie pomogę :shake:
  9. No to jeszcze ja się wpycham :lol:
  10. Mocek idziemy na spacer.Porozmawiamy na temat Krysi ;)
  11. Szopek idziemy na spacerek,jeszcze widno, może wypatrzymy jakiegoś grzybka :multi:
  12. Szopek idziemy na spacerek,jeszcze widno, może wypatrzymy jakiegoś grzybka
  13. Dzisiaj trochę wcześniej.Może wypatrzymy jeszcze grzybka w trawie :crazyeye:
  14. Zgadza się, Franio ma opiekę doskonałą :lol:
  15. [quote name='Aimez_moi']Marcel....... my wiemy, ze jestes bardzo szczesliwy u Funi......:):)[/QUOTE] No właśnie i na dodatek mamy osobistą wróżkę od pogody;)
  16. Szopuś, badź dzielny.Kąpiele pomogą- zobaczysz :multi:
  17. A może Krysia nie w jego typie.Mocek przecie artysta;)
  18. A ja też dzisiaj jadłam orzechy z własnej leszczyny.Były pyszne:multi:
  19. A co to taka cisza u słodziaka.Wołaj piesiu ciotki :lol:
  20. I dzisiaj też ciepło.Chodź Marcelino na spacerek, to obgadamy prognozę długoterminową :lol:
  21. No Parysku powtórka z rozrywki, zabierzemy jeszcze jakiegoś psiaka i wspólnie pokonamy komary :lol:
  22. No to Olinku zbierajmy się na spacerek. Już po kolacji, teraz możemy trochę podreptać :lol: przewietrzyć to i owo ;)
  23. No i co tam u ciebie słychać psiaku kochany? Słyszymy,że nabierasz ciałka, a kiedy zobaczymy? ;)
  24. Franiu, ale te ciotki to mają mózgownice :roll: jak małe kalkulatorki.Te wszystkie zawiłe rachunki to dla ciebie piesiu :lol:
×
×
  • Create New...