Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. Wizusek z pełnymi boczkami- obrazek bezcenny.Czekamy na zdjęcia.
  2. Nasz Olinek wesoły nabiera ciałka i ogłady w hoteliku UMilki:lol:
  3. Marcelino dziękuję za dzisiejsze słoneczko. Wróżka z ciebie pierwsza klasa :loveu:
  4. Aniczku- mały wojowniku, spokojnej nocki ci życzę :lol:
  5. A dzisiaj piesiu zaglądam dopiero wieczorem do ciebie. Była ładna pogoda i próbowałam zrobić rewolucję na swoim podwórku:lol:
  6. Ja dopiero teraz jestem wolna i przygnałam do piesia z wizytą :lol:
  7. No dobrze kochani, wracajcie.Obiadek - ważna rzecz.Smacznego!
  8. No i piesiu pomogłeś. Słonka co prawda nie ma,ale deszcz nie pada.Wielkie dzięki Marcelino :lol:
  9. Aniczku, zapraszam na wirtualny spacerek przed obiadkiem :lol:
  10. Mocek, przed obiadkiem spacerek na lepsze trawienie:lol:
  11. Szopek- na spacerek.Słonka co prawda brak,ale deszczyk nie kapie, możemy przed obiadkiem pospacerować:multi:
  12. Zapraszam Olinka na spacerek przed obiadkiem.Pobiegamy,żeby nam się mięśnie ładnie modelowały- zwłaszcza te brzuszne ;)
  13. [quote name='wujek & ciocia']najwyższy czas bo już się zmęczyłem od 10tej :)[/QUOTE] To może lepiej odczekam, bo jeszcze nam się piesio zajedzie na śmierć tymi spacerami ;)
  14. [quote name='Dogo07']A może Anik myślał, że to ten inny piesek mu miskę porywa i dlatego tak zareagował, może nie wiedział, że to Ty ?[/QUOTE] A pewnie, przecież piesio staruszek i węch już nie ten co kiedyś.No ale serduszko jeszcze waleczne:lol:
  15. Szopek idziemy na popołudniowy spacerek :lol:
  16. Piesiu, deszczyk mi kapie na głowę, ale na spacerek możemy pójść :lol:
  17. Teraz zmiana i spacerek ze mną :lol:
  18. Rumku, witam w deszczowe popołudnie :lol:
  19. Oj Franiu, od rana mi tu kapie na głowę. Spacerek nam się szykuje w kurteczkach.Masz jakąś piesiu?
  20. Myślę nad bazarkiem, ale to dopiero końcem miesiąca
  21. Marcelino, dzień dobry.Od rana mi tu kapie na głowę. Zrób coś, proszę;)
  22. [quote name='Aimez_moi']Boziuniu....... Funia az sie tak cieplutko robi jak piszesz o Marcelku....... Chlopak gdzie ten Twoj domek?[/QUOTE] No przecież u Funi, gdzieżby dziadzio miał lepiej ;)
  23. No popatrzcie, waleczny Aniczek, kto by się spodziewał,że ślepaczek taka bestyjka :lol:
×
×
  • Create New...