[quote name='funia']Chyba na dzień dzisiejszy to bedzie coś lekko ponad 100zł .
Plus kolejne RTG po niedzieli .[/QUOTE]
Funiu, obiecałam wpłacić 100zł na leczenie Argusia.Gdybyś mi podała na pw konto lecznicy, to mogłabym wpłacić tytułem Pies Argo...Jeżeli tak się da zrobić oczywiście.....