Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. [quote name='Aimez_moi']Kurcze ....jak to mozliwe, ze Argo taki cudny a domku jakos nie widac?.... Ranias.....Lindta juz kupilam....:):)[/QUOTE] udam,że nie widzę drugiej linijki....:cool3:
  2. Mam w piątek wypłatę, to wyslę 100zł na badania, tylko gdzie?
  3. [quote name='funia']U nas po staremu ....Mamy tylko wykopy wkoło garażu bo dociagamy prąd i psy mają radochę bo rozsypuja wielkie kopce z ziemi prosto na kostkę pod domem . Dziaduś z lubością wygrzewa się w słonku już niestety jesiennym ....Noce cudownie ciche a w dzień po staremu :diabloti: Dostał dzisiaj od Argusia na kolacje RC-Urinary ...w końcu dziadek po koleżeńsku skorzystał;)[/QUOTE] Marcelek musi w nocy wypocząć jak przez dzień ma tyle roboty...w końcu wykopy to poważna sprawa....:lol: a urinary to pewnie mu sie przyda tak profilaktycznie....;)
  4. [quote name='funia']Dzisiaj dotarła karma RC urinary .Bardzoooooooo dziekuje Raniasku :Rose:[/QUOTE] To fajnie że dotarła...a ja Tobie dziękuję za opiekę nad naszym lowelasem uroczym :loveu:
  5. Ja już siedzę nad fantami. Mam próbki perfum i trochę różności, może coś chłopaki zarobią..a słodycze ograniczyłam znacznie...dzisiaj...:evil_lol:
  6. No kiedyś byłam chuda...ale to było bardzo, bardzo dawno temu....:razz:
  7. Mam już dużo stałych deklaracji, ale jak będziecie zbierać to daję 10zł miesięcznie
  8. no atletyczne od roboty, tyle dziur do zasypania....:lol:
  9. to może funia spróbuje uchwycić Marcelka w okularkach....niełatwa sprawa....:lol:
  10. jak łapinki Argusiowe? bo moje atletyczne jakieś.....:razz:
  11. no w końcu od czego sie ma te okulary....:eviltong:
  12. [quote name='Aimez_moi']Kochana......:) ale ile kalorii przy tym spalisz.....:) Powinnas podziekowac szefowi ogrodka......:)[/QUOTE] a jaki mam apetyt po takiej robocie...:evil_lol:
  13. Musimy przejść do podziemia...:cool3: Od jutra będziemy z Marcelkiem w konspiracji....:lol:
  14. Ciaposław nie dość że kierowcą chce być to jeszcze marzy mu się chyba przekopanie mojego ogródka. Kopie dziury szybciej niż ja je zasypuję..:cool3:
  15. [quote name='Iljova']ja wiem co wymyśliciec że Wam tzn Tobie ranias Marcelkowi mamy oddać swoje posiłki tylko nie wiem czy z jednego dnia czy też więcej[/QUOTE] Byłaś wczoraj za budką czy co?:cool3: To była tajna narada....
  16. Karma zamówiona. Ciapek nabrał się dzisiaj i zjadł faszerowaną tabletkami swojszczyznę...Ściskam Argusia :lol:
  17. Obmyślanie zemsty to bardzo wyczerpujące zajęcie...:diabloti: Musimy się odpowiednio przygotować,żeby zemsta była straszliwa...:angryy:
  18. No to się porobiło...Może ta agresja to reakcja na chorobę i zabiegi z nią związane...Mały się boi i tak reaguje...Trzymam za Was mocno kciuki, musi być dobrze.
  19. [quote name='Szarotka']Ksenia wylaz na gore :)[/QUOTE] tak..pędzikiem....:multi:
  20. Karmę dla Argusia zamówię. Ciapek wygląda jak okaz zdrowia i jak na niego patrzę,to trudno uwierzyć,że coś mu może dolegać.Ma dużo siły, tak się zapiera przy badaniu,że w dwójkę nie możemy go utrzymać.W samochodzie najchętniej by robił za kierowcę i trzeba go przyduszać,żeby siedział, a siedzi na mnie :lol: Od jego łap mam nogi całe w siniakach:lol: Dzisiaj usiłuję go oszukać i jakoś wepchać mu antybiotyk,ale sprytny jest..nawet swojską kiełbasę rozpracował i wypluł tabletkę...:roll:
  21. Jakoś obmyślanie zemsty nam nie idzie...musimy chyba zmienić dietę...:evil_lol:
  22. oj ta Ksenia..ślicznotka....:lol:
  23. [quote name='Aimez_moi']Jak tam maluszek sie miewa?[/QUOTE] Jak się miewa kurdupelek, mały lisek ? Piesio słodziak ....
  24. Ta zniewaga krwi wymaga....Jak coś obmyślimy, to damy Wam znać....:angryy:
×
×
  • Create New...