-
Posts
15019 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ranias
-
[quote name='funia']U nas po staremu ....Mamy tylko wykopy wkoło garażu bo dociagamy prąd i psy mają radochę bo rozsypuja wielkie kopce z ziemi prosto na kostkę pod domem . Dziaduś z lubością wygrzewa się w słonku już niestety jesiennym ....Noce cudownie ciche a w dzień po staremu :diabloti: Dostał dzisiaj od Argusia na kolacje RC-Urinary ...w końcu dziadek po koleżeńsku skorzystał;)[/QUOTE] Marcelek musi w nocy wypocząć jak przez dzień ma tyle roboty...w końcu wykopy to poważna sprawa....:lol: a urinary to pewnie mu sie przyda tak profilaktycznie....;)
-
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
ranias replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
No to się porobiło...Może ta agresja to reakcja na chorobę i zabiegi z nią związane...Mały się boi i tak reaguje...Trzymam za Was mocno kciuki, musi być dobrze. -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
ranias replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Ksenia wylaz na gore :)[/QUOTE] tak..pędzikiem....:multi: -
Karmę dla Argusia zamówię. Ciapek wygląda jak okaz zdrowia i jak na niego patrzę,to trudno uwierzyć,że coś mu może dolegać.Ma dużo siły, tak się zapiera przy badaniu,że w dwójkę nie możemy go utrzymać.W samochodzie najchętniej by robił za kierowcę i trzeba go przyduszać,żeby siedział, a siedzi na mnie :lol: Od jego łap mam nogi całe w siniakach:lol: Dzisiaj usiłuję go oszukać i jakoś wepchać mu antybiotyk,ale sprytny jest..nawet swojską kiełbasę rozpracował i wypluł tabletkę...:roll:
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
ranias replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
oj ta Ksenia..ślicznotka....:lol: -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
ranias replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aimez_moi']Jak tam maluszek sie miewa?[/QUOTE] Jak się miewa kurdupelek, mały lisek ? Piesio słodziak ....