-
Posts
15019 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ranias
-
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
ranias replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Maluchowi dupka odżyła...za gryzienie się bierze....:lol: -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
ranias replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aimez_moi']ZAgladam do kurdupelka.....:)[/QUOTE] i ja też ...co słychać u malucha? -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
ranias replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
No to mamy problem..dzisiaj powinny być na koncie pieniądze z bazarku, no ale to tylko 75zł.... -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
ranias replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
długo już.... -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
ranias replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
bo przecież o domek tutaj chodzi...o dobry domek dla psa..bezpieczną przystań na całe życie...i tylko o to -
Przesympatyczna Lori-po latach na łańcuchu ma dom !
ranias replied to Paja's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paja']Lorina super dziewczyna :) Powiem Wam ,że ta sunia bardzo uzależnia ;) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-kiklKsF3l6M/UeB7OWkn1dI/AAAAAAAALLI/iiR6wku3-ts/s640/DSCN0115.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-3daA3BM44Xs/UeB6t9HMhDI/AAAAAAAALK8/Cz1VtYLuHPs/s640/DSCN0117.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-t_Zc_R3fZ-s/UeB6U2IKg8I/AAAAAAAALK0/r6Jgw5xawts/s640/DSCN0119.JPG[/IMG][/QUOTE] Lorcia wygląda jak uśmiechnięta krówka....:lol: -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
ranias replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
A ja mam jeszcze na koniec tylko taką jedną uwagę. Nie wiedziałam niczego na temat adopcji zagranicznych dopiero na dogomanii spotkałam Abisia, który znalazł domek w Szwecji.I dopiero na dogomanii dowiedziałam się,że jak adopcja do Niemiec to zazwyczaj do laboratorium albo do walk...Ale to nie Niemiec wyrzucił mojego Brodzia za bramę po śmierci właścicieli,nie Niemiec głodził Ciapka, trzymając go na półmetrowym łańcuchu i nie Niemiec urządził zimą polowanie na piwniczne koty, mamę zabił a moje małe kicie wyrzucił na śnieg.To Polak... Rudziku powodzenia w nowym domku i czekam na twoje zdjęcia -
[quote name='funia'][B]Sprzedałam funty .Wyszło prawie 50 zł . Odliczam więc od 224 zł za obroże .Czyli wychodzi do zwrotu 174 zł . [/B] Ps .Dziadek niedawno obchód robił przed spaniem i nawet chapy nie darł .:diabloti:Ale nikt nie łaził pod płotem ;)[/QUOTE] no bo Marcelek wie,że w czasie obchodu trzeba zachować ciszę dla zmylenia przeciwnika...ten piesio ma wieeelki rozumek:loveu: