Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. [quote name='mari23']przyfrunęły.... pieniążki ;) 25,- Roland_DE (18.07.)[/QUOTE] to się nazywa - płynne przekazanie wiadomości finansowych- no i płynność finansowa też jest u Argusia...:lol:
  2. A ja Wam mówię,że Marcelek się wyciszył, bo skończył ćwiczenia oddechowe....:lol:
  3. [quote name='Kamila Proc']Cioteczki, czy moge Was prosic o pomoc w glosowaniu na przedszkole: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245484-Głosowanie-na-przedszkole-pomozcie?p=21098787#post21098787"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...7#post21098787[/URL] dzieki[/QUOTE] głos oddany..:lol:
  4. [quote name='Aimez_moi']Mam nadzieje, ze pomoga Lovelasowi te leki i przestanie utykac.....:)[/QUOTE] łapki Arguś musi miec sprawne,żeby za fruwajkami biegać....:lol:
  5. [quote name='Aimez_moi']Marcel jest po prostu cwany......:) Czyli obroza dziala...... ciekawe czy nasz staruszek bedzie chcial ja jeszcze przetestowac?.....:):) Ja mam nadzieje, ze nie.[/QUOTE] Marcelek-cwaniak :loveu:
  6. Marcelek to przecie sama mądrość na czterech łapkach....przećwiczył struny głosowe i teraz zajmuje się innymi sprawami..:loveu:
  7. [quote name='funia']Dzisiaj byłam w hurt. i dowiedziałam się ,ze sa Witaminy w proszku .Po skończeniu tych co mam zakupię te sypane i bedzie z głowy .[/QUOTE] i nie będzie problemu.....
  8. Ponton....Marcelek jest świetnym pływakiem....:lol:
  9. Maluchowi dupka odżyła...za gryzienie się bierze....:lol:
  10. [quote name='Aimez_moi']ZAgladam do kurdupelka.....:)[/QUOTE] i ja też ...co słychać u malucha?
  11. No to mamy problem..dzisiaj powinny być na koncie pieniądze z bazarku, no ale to tylko 75zł....
  12. Ja wciskałam tabletki do parówki, do pasztetu i do konserwy...Jak się dało, to dzieliłam tabletkę na części i pchałam do pychola na raty...a i tak często podstęp mi się nie udał....:razz::razz:
  13. [quote name='funia']I tak z tabletkami mam problem bo on wypluwa jak tylko je wyczuje .Wkładam w pasztet głeboko ale i tak wypluwa .[/QUOTE] O to dokładnie jak moje piesie...nie tak łatwo je oszukać i czasem , o ile to możliwe, przy leczeniu lepszy zastrzyk albo coś w płynie
  14. oj tam... troszkę trzeba przewentylować płuca :lol:
  15. bo przecież o domek tutaj chodzi...o dobry domek dla psa..bezpieczną przystań na całe życie...i tylko o to
  16. No Marcelku kochany...nowy dzionek ....deszczyk nie pada...na spacerek...powolutku....:lol:
  17. [quote name='Paja']Lorina super dziewczyna :) Powiem Wam ,że ta sunia bardzo uzależnia ;) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-kiklKsF3l6M/UeB7OWkn1dI/AAAAAAAALLI/iiR6wku3-ts/s640/DSCN0115.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-3daA3BM44Xs/UeB6t9HMhDI/AAAAAAAALK8/Cz1VtYLuHPs/s640/DSCN0117.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-t_Zc_R3fZ-s/UeB6U2IKg8I/AAAAAAAALK0/r6Jgw5xawts/s640/DSCN0119.JPG[/IMG][/QUOTE] Lorcia wygląda jak uśmiechnięta krówka....:lol:
  18. [quote name='Kamila Proc']tak... ma wielki....[/QUOTE] zmysł zwiadowczy....:lol:
  19. A ja mam jeszcze na koniec tylko taką jedną uwagę. Nie wiedziałam niczego na temat adopcji zagranicznych dopiero na dogomanii spotkałam Abisia, który znalazł domek w Szwecji.I dopiero na dogomanii dowiedziałam się,że jak adopcja do Niemiec to zazwyczaj do laboratorium albo do walk...Ale to nie Niemiec wyrzucił mojego Brodzia za bramę po śmierci właścicieli,nie Niemiec głodził Ciapka, trzymając go na półmetrowym łańcuchu i nie Niemiec urządził zimą polowanie na piwniczne koty, mamę zabił a moje małe kicie wyrzucił na śnieg.To Polak... Rudziku powodzenia w nowym domku i czekam na twoje zdjęcia
  20. Do Argusia zaglądam przed południem...Nie wiem,czy gości już przyjmuje....:roll:
  21. [quote name='funia'][B]Sprzedałam funty .Wyszło prawie 50 zł . Odliczam więc od 224 zł za obroże .Czyli wychodzi do zwrotu 174 zł . [/B] Ps .Dziadek niedawno obchód robił przed spaniem i nawet chapy nie darł .:diabloti:Ale nikt nie łaził pod płotem ;)[/QUOTE] no bo Marcelek wie,że w czasie obchodu trzeba zachować ciszę dla zmylenia przeciwnika...ten piesio ma wieeelki rozumek:loveu:
  22. u mnie przerwa w dostawie prądu była..cmokam pysio Marcelkowe:loveu:
×
×
  • Create New...