Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. No pytam o jedzonko, bo od wczoraj kursujemy z Ciaposławem do lekarza..piesio sika krwią... znowu nowotwór się odzywa....Jedzonko jest ważne...
  2. Ogłoszenia to pierwsze, a czy nasz chłopak ma karmę jeszcze?
  3. Wróciłam....i co zastałam....:mad: gruby i Grube....:razz: pójdziemy z Marcelkiem za budkę i obmyślimy zemstę...:diabloti:
  4. Arguś to wszystko przeczytał a i tak ma nas pewno w nosie...:lol: Jadę w kierunku zachodniej granicy i wracam w środę.Funiu, zobacz ile Argulek ma karmy, czy nie trzeba zamówić...
  5. Jakie uparte...:cool3: gruby i brzuchaty....:cool3: Marcelku, wyjeżdżam na 4 dni, a jak wrócę, to zrobimy z tymi ciociami porządek...:evil_lol:
  6. [quote name='Aimez_moi']Niemozliwa jestes.......:)[/QUOTE] Argusiowy zamarzyły się podniebne loty, pewnie by pofruwał jak te podfruwajki...:lol:
  7. [quote name='Aimez_moi']Chcialabym to zobaczyc.......:)[/QUOTE] nic z tego...to są sekretne sprawy....:eviltong:
  8. Marcelka pomiziam po brzusiu i po pycholu słodkim....:loveu:
  9. [quote name='funia']Wszystko po staremu .Łapka niestety kuleje...Aczkolwiek biega z nią jak zdrowy i chyba go nie boli bo humor mu dopisuje .Córka wzięła go wczoraj na lotnisko i pusciła ze smyczy a ten dobrota łaził z nią krok w krok . Niedługo kontrolne RTG.[/QUOTE] no tak..myślał,że poleci...:lol:
  10. A ja wróciłam z Kaszub i witam Was kochani...:loveu: Fajnie,że Marcelek się wyciszył, pewnie już przewentylował płucka....:roll:
  11. Buziaczki z zatorskiego piekarnika...Wybieramy się w okolice Bytowa...tam też gorąco....Ciapek wykopał wielką dziurę w trawniku i śpi z tyłkiem w górze....:p
  12. [quote name='Aimez_moi']Marcela tak mocno nie przytulaj bo Mu oczka wypadna....... A jak Funia woła na Prezesa?[/QUOTE] Marcyś...:lol:
  13. [quote name='Marinka']Czyż nie jestem piękna :) Zasługuję na dobry dom :) [IMG]http://img838.imageshack.us/img838/2348/cryn.jpg[/IMG][/QUOTE] Śliczna jest...
  14. Ściskam Argulka mocno :loveu: A mojego Bobka wołamy Brodzio, Bodzio, Biduń bo udaje takiego bidoka i Bobiś, Niuniek. Ciapek jest Ciapusiem, Pusiem i Papusiem...Zdawać by się mogło,że człowiek ma stado psów a tu tylko dwa.....:roll:
  15. Wróciłam z Podlasia..pięknego i wcale nie upalnego :lol: teraz u mnie w cieniu 35 stopni, nie ma czy oddychać.....Marcelka przytulam z całej siły :loveu:
  16. [quote name='Aimez_moi']No tak....:) To tylko świadczy o tym jak bardzo Ranias identyfikuje się z Tłuścioszkiem.....:)[/QUOTE] nio....żegnam Was kochani moi do niedzieli...jadę....w Polskę...:lol:
  17. Kurdupelka pomiziamy tak wirtualnie chociaż.....:lol:
  18. [quote name='Aimez_moi']Współczuje....... przy takim upale nawet myśleć się nie chce......[/QUOTE] i nie ma apetytu.....:eviltong:
  19. [quote name='Aimez_moi']Ciekawe jak sobie radzi Tłuścioch w te upały?......[/QUOTE] a dziękuję za troskę, jakoś dycham....:evil_lol:
  20. no i całą Marcelkową muskulaturę i opaleniznę....:lol:
  21. myszka z grilla niejadalna, najładniejsza taka biegająca po kuchni....:lol: a na stanowisku keci pojawily się kwiaty [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/89/vkvm.jpg/][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/474/vkvm.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  22. [quote name='Aimez_moi']Ranias....:) bo myszka już pewnie troszke się przegrzała....) Następna może będzie bardziej świeża....:)[/QUOTE] no tego jeszcze brakowało,żeby mi żywą podała przez okno....:cool3: wystarczą mi te wypuszczane w kuchni...:cool3:
×
×
  • Create New...