Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. [quote name='Aimez_moi']Krotkie spodenki na tłuściutkich małych lapinkach.....:) Nie wiem czy moja wyobraznia sięga aż tak daleko......[/QUOTE] Marcelek w kąpielówkach..:lol:
  2. ruch się zrobił u Kseni...fajnie....:lol:
  3. a może funia zrobi jakąś fotkę Marcelkowi...letni Marcelek....:loveu:
  4. Ta mysz nie wyglądała między szybami zbyt apetycznie.....mam w nosie takie śniadania....:cool3::cool3:
  5. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/18/14ni.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/9436/14ni.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] kecia2 na posterunku...jednym z wielu...
  6. [quote name='Aimez_moi']To polowania dzis nie będzie? Myśliwi pomęczeni są?[/QUOTE] Rano dostałam w prezencie mysz...kecia2 wrzuciła ją martwą przez górne okno do sypialni...od dzisiaj muszę spać przy zamkniętych oknach...:shake:Mysliwi sprytni zapolowali rankiem, później cały dzień laby...a ja się będę kisić w tym upale..muszę coś pomyśleć..:razz:
  7. u mnie teraz jest 25 stopni w cieniu...w słońcu w ciągu dnia było 38 stopni i bezwietrznie...normalnie sauna....
  8. [quote name='Aimez_moi']A moze juz tytul mozna zmienic bo przyznam szczerze ten jakos zle mysli przywoluje?....[/QUOTE] no...........
  9. no bo Marcelek to taki całuśny chłopak, że musi tu panować miłosny nastrój....:loveu:
  10. [quote name='Kamila Proc']kogo zescie teraz zabili? Konia?[/QUOTE] ptaszka i myszkę...
  11. to ja już nie będę pisać więcej...dzisiaj też było morderstwo na podwórku podwójne...
  12. [quote name='Iljova']Kocham Was zawsze poprawicie mi nastrój :-) :loveu: Pozdrawiam serdecznie :-)[/QUOTE] i my posyłamy buziaczków sto i nawet więcej....:loveu:
  13. Dzisiaj Brodzio upolował kreta we współpracy z kecią 2....morderstwo błyskawiczne.....:roll:
  14. może Arguś nam to wytłumaczy albo lepiej Marcelek, bo on przecież zna się też na tabelkach....:lol:
  15. A u mnie tu gorąc niemożliwy...piesy i kecie padnięte..:lol:
  16. Filmik i zdjęcia kurdupla to miód na serce...:lol:
  17. I jak tam nasz kurdupelek się sprawuje? :lol:
  18. Marcelku, gorąco ....uważaj na słoneczko...:loveu:
  19. Marcelek se wyrzeźbi kaloryferek...;) zobaczycie, jak mu funia pstryknie foto w sierpniu...:lol:
  20. brzuszek...Marcelek teraz pracuje nad kaloryferem...:multi:
  21. [quote name='Aimez_moi']Czyli koniec darcia japy?....:):)[/QUOTE] no teraz będzie ćwiczył inne partie ciała, to powinno być ciszej...chyba że Marcelek będzie wentylował płuca....:p
  22. [quote name='Aimez_moi']Ranias....:) mari23....:) mam nadzieje, ze chlopakom naszym kasy nie braknie .....:)[/QUOTE] Ja się wgapiam w tabelkę Marinki i usiłuję wywnioskować, czy mają już długi, czy nie mają...no ale za tępa jestem i nie wiem....:oops:
×
×
  • Create New...