Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. [quote name='Aimez_moi']Takie znecanie to chyba trzeba gdzies zglosic?....:):)[/QUOTE] koniecznie......:lol:
  2. [quote name='obiezyswiat75']przelew w drodze :)[/QUOTE] i mój też..
  3. ja deklarowałam jednorazowo 150zł, to na jakie konto wpłacić?
  4. [quote name='funia']Mam swoj sposób ,odchylam wiszacą wargę u Jogina i wpuszczam boczkiem taką miarka co się dzieciom podaje .Lyka jak młody pelikan .Jak podawałam od przodu to wypluwał .Z reszta on jest grzeczny i wszystko da zrobić . Opócz lania gdzie popadnie to pies cudo ! Ps .Nalał mi na siatke z ubraniami !:mad:[/QUOTE] Funiu, mój stary Brodzio jak się wnerwi, to potrafi wskoczyć na stół i obsiurać wazon albo co tam jest.....
  5. [quote name='Kamila Proc']moze lamanie kolem?[/QUOTE] to może walcowanie...Ciaposław taki umięśniony, że łamania by nie poczuł.....:lol:
  6. no....najpierw go przydusimy, potem zwiążemy..tylko co zrobimy w sobotę....:evil_lol:
  7. Z tego by się Ciapek ucieszył.... że się o nim mówi..:lol: W czwartek chyba go będziemy musieli związać przed tymi zastrzykami...:roll:
  8. wpłaciłam Kseni 10zł tytułem dopłaty do deklaracji za X i XI
  9. Ciaposław po 3 serii zastrzyków, silny jak diabli, musieliśmy go przyduszać w dwójkę...
  10. Weterynarz przyjdzie o 18. Wczoraj był u nas znajomy, który miał się opiekować psami, gdybyśmy chcieli gdzieś pojechać.Ciapek się przywitał, obwąchał i ogonkiem pomachał.Dzisiaj kolega też przyszedł na dalsze zapoznanie i akcja była, bo Ciaposław koniecznie chciał go użreć. Kolega zrezygnował...szkoda....
  11. [quote name='funia']ta...... Przypominam laureatów Wojtuś i Krecia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/3884/o571g4i.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/1233/p2015340.jpg[/IMG] KRECIA !!!!!!!!!!!!!!! [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/331/img6850x.jpg[/IMG][/QUOTE] Toż ten Wojtuś to mój Ciapek tylko ma łapki krótsze:loveu::loveu:
  12. Ciapek dał mi słodkiego buziaka na dobranoc
  13. A ja jestem za tradycyjnym bazarkiem dla 5 ogonków- Marcel-Prezes, Argo, Ksenia i dwa psiaki mari
  14. express z dostawą w tajemnicy przed Prezesem....:lol:
  15. Parówa dzisiaj podskakuje radośnie i pozdrawia pana Prezesa
  16. [quote name='Aimez_moi']To chyba wszyscy tu na watku musimy podjac decyzje prawda?[/QUOTE] ano...jawnie...:lol:
  17. Ciapek wygląda jak parówa, ma uśmiechnięty pychol i gdyby nie to ,że co jakiś czas to cholerstwo się odzywa, to byłoby super.
  18. [quote name='Aimez_moi']Ranias......:) a co robimy z nastepna partia?[/QUOTE] Zwrócimy się z oficjalną prośbą do Marinki o kolejny bazarek tylko nie wiem jaki....znowu ratowniczy czy tradycyjnie już dla 5 ogonków...
  19. Ciaposław ma cały pęcherz moczowy zajęty przez nowotwór. Od zeszłego roku byliśmy w 3 lecznicach i wszyscy potwierdzili, że operować się nie da, a jedynie można łagodzić objawy. We wrześniu kiedy sikał krwią dostawał przeciwbólowe i synulox. Teraz wet powiedział,że spróbuje mocniejszego antybiotyku, bo krwawienie było duże, pojawiła się temperatura, Ciapek nic nie jadł.
  20. [quote name='Aimez_moi']Bardzo sie ciesze....... naprawde. Ale dlug jest ogromny.......[/QUOTE] już późnym wieczorkiem się zmniejszy....oby tylko nie rósł tak szybko....
  21. Ciaposław już po wizycie...wyraźnie ożył, bo już nie tak łatwo poszło z zastrzykami..po pierwszym musiałam założyć piesiowi kaganiec, bo wyjątkowo wrednie łypał na weta i pokazywał kielcoki....Wet stwierdził, skoro poprawa jest, to dostanie jeszcze szpilę we wtorek, czwartek i w sobotę.
  22. tu grosik, tam grosik i z długiem się uporamy.....:lol:
  23. To wątek Marcelka, ale myślę,że Prezesunio kochany mi wybaczy. Ciapek drepta powolutku, ogonek odkleił mu się od dupki i nawet trochę nim pomerdał. Wet będzie wieczorem
  24. Wzięłam udział w bazarku transportowym dla Kseni, który miał jej pomóc w starcie w nowe dobre życie. Jeżeli to miejsce budzi tyle wątpliwości, to lepiej z niego zrezygnować. Zdrowia i życia nie zwróci nic.. Uważam,że Monika i mari23 nie mogą zostać z Ksenią same...........................Do mojej deklarowanej dychy dokładam 5zł, czyli w sumie ode mnie 1 doba hoteliku.
×
×
  • Create New...