Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. Klub ma prezydium, a kto jest członkiem? Funia, Iljova....:roll:
  2. mari, jak można faceta na takiej babskiej podusi układać...:lol: pewnie inne chłopaki się z niego śmiały, a dziewczyny to dopiero miały radochę...:lol:
  3. no tyle machających ogonków i oczek wpatrzonych :lol:
  4. [quote name='Mortes']Można już przelewać pieniążki. Byłam juz na stronie Blkablacar i faktycznie jest wyjazd 13 listopada, ale pan nie przewozi zwierząt, tylko osoby, lubiące słuchać muzyki. Pan zaznacza, że jest rozmowny w zależności czy ma humor... :turn-l::roflt:[/QUOTE] Przelałam deklarowane transportowe 20zł na Twoje konto, będą pewnie jutro
  5. [quote name='Aimez_moi']Mhy.........nie wytrzymam z tymi Babami.....:):):) Mari....:) gratuluje nowego czlonka rodziny.....oczywiscie jestesmy z Prezesem zachwyceni wyborem imienia.....trafny wybor....:):)[/QUOTE] zgłosiłaś się na rzecznika Prezesa, to teraz musisz to ogarnąć,żeby było zgodne z protokołem....:evil_lol: Mari to chyba musi wystapić z pismem do Prezesa,żebu udzielił jej upomnienia, bo weszła w nie swój zakres obowiązków....:evil_lol: i teraz to będziemy mieć duzo papierkowej roboty, bo trzeba wreszcie ułożyć jakiś regulamin.....:diabloti: i gdzie te członki ?:diabloti:
  6. [quote name='mari23']oj, tak..... bardzo przepraszam rzecznika, że wkraczam w jego kompetencje i zamiast przekazać rzecznikowi wiadomość podaję ją sama.... mam nadzieję, że rzecznik mi wybaczy, zważywszy na początki w ustaleniach regulaminów i procedur chyba mam szansę na wybaczenie takiej gafy..... ;) rzeczniku - wybaczysz ?:modla:[/QUOTE] rzecznik pewnie zajęty konsumpcją sałatki..:razz: myślę,że jeszcze dużo popełnimy gaf związanych z protokołem, ale Prezes w swej wielkoduszności nam je wybaczy ;)
  7. Brodzio to wyjątkowo uważający jest....:lol:
  8. [quote name='mari23']no pewnie, że się nie tyje..... a, że te ciuchy jakieś kurczliwe, to już tylko wina producenta jest przecież.... ;) na wątku Marcelka spieszę pochwalić sie Marcelkiem - tak! wczoraj w naszej rodzinie przyszedł na świat Marcelek, ma 50cm wzrostu i waży 3,360kg :) jego mama to siostrzenica ( i chrześnica) mojego męża, tak więc od wczoraj kocham dwóch Marcelków! :)[/QUOTE] Prezes Marcelek wita imiennika...ale to chyba powinien napisać rzecznik..:oops:
  9. dołoże do transportu 20zł
  10. no to idę kierować ruchem przed nocką....:lol:
  11. no no...w sumie czemu nie...metraż mam duży.....:evil_lol:
  12. ale za to ile emocji jak się czeka na przesyłkę....otwierasz i zamierasz.....:evil_lol:
  13. [quote name='Aimez_moi']Ranias....:) to tylko cos okolo 30kg jest. A teraz mam na bazarek fajne butki bo sobie zakupilam i przyszly o numer za male........[/QUOTE] Tak czasem bywa jak się nie przymierzy. Kiedyś z koleżanką licytowałyśmy na allegro mosiężną menorę. Ja zrezygnowałam przy jakiejś kwocie, ona nie, no i w końcu wygrała.Potem zaczęła się zastanawiać gdzie ją położy.Jak menora przyszła to się okazało,że miała 8cm wysokości, taka miniaturka, a my nie przeczytałyśmy opisu...
  14. [quote name='Aimez_moi']No co TY? Salatki to wlasnie na diete sa.......:):) Ciekawe co u Marinki bo jakos nic sie nie odzywa.......[/QUOTE] nio...a mój pokój to wygląda jak okienko pocztowe i sklep...:evil_lol:
  15. Do moich ulubieńców koty nie należą. Te zostały uratowane z pogromu blokowego, mój młodszy syn je oswajał, bo to takie małe dzikuski były piwniczne. No i są, i rządzą...:lol:
  16. [quote name='Aimez_moi']No to ja jej nakupilam jak glupi piwa ale jest rewelacyjna.....:) naprawde.... Gdy sie nie bede wybierac do PL na Swieta to w grudniu wysle do Ciebie druga paczke.[/QUOTE] no to kiedy ja się będę odchudzać...zapomniałam...przecież cekulada to sałatka...od tego się nie tyje...:lol:
  17. Na parapecie dzisiaj pusto. Kecie przesiadują w domu tzn. przed lodówką albo drażnią biednego Brodzia i za nim łażą w celach jak sądzi Brodzio kradziezy jego kości....a mama chce jechać do siebie, najlepiej jutro, bo u mnie nawet snaidania się nie da zjeść w spokoju, bo jak nie kot to pies....ciekawe co by powiedziała w domu mari? :lol: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/43/d08w.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/2989/d08w.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Brodzio pilnujący...
  18. [quote name='Aimez_moi']Ranias....:) a tym zwierzakom u Ciebie to sie w d....... przypadkiem nie przewraca?[/QUOTE] a pewnie,że się przewraca...:lol: ale one tyle w swoim życiu przeszły,że teraz muszą mieć luksusy...:lol:
  19. [quote name='Aimez_moi']A jak teskni to moze sobie za budka pokopac.....kopie?[/QUOTE] Budka jest okopana z każdej strony..ale jeżyk ma mieszkanko pod nią i Ciaposław sie tam nie dostanie...Ciaposław zresztą zamieszkuje teraz pod numerem 2a- my mamy numer 2- obok garażu jest pomieszczenie gospodarcze, stoją w nim rowery i kosiarka. Ciapek ma tam kosz wiklinowy z kocami, drugą budę i stołówkę. Dzisiaj Ciaposław był w domu, ale niedługo... ze względu na mamę...stali z Brodziem przy drzwiach, każdy od swojej strony i tak darli japy....
  20. Zrobiłam w czwartek całą blachę takiego przekładańca herbatniko-budyniowego. Większość zjadłam dużą łyżką, bo doszłam do wniosku, co się będę bawić w krojenie i nakładanie na talerzyk....ale jak słyszę opowieść o cekuladzie...łamanej....grubej...no to mam na nia ochotę....:lol:
  21. Jeż pewnie śpi, a domek ma pod budą. Ostatni raz spotkał się z Ciapkiem w zeszłym tygodniu...chyba we wtorek
  22. sałateczki są zdrowe i poprawiają humor...:lol:
  23. ja też zapłacę za cały rok plus 20zł jednorazowo
  24. Jako przewodnicząca klubu :lol: w imieniu Prezesa witam Was i życzę miłego dnia ....:lol::lol:
×
×
  • Create New...