-
Posts
15019 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ranias
-
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
ranias replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
wpłaciłam Kseni 50zł na Mikołaja -
Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............
ranias replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
i nasza ślicznota znowu na minusie.... -
Nie potrafię tak zrobić,żeby odpowiedzieć na parę postów po kolei. kiedyś jakimś cudem mi się to udało, no ale to było kiedyś. W sprawie psiaka zgłoszonego przez nas na policję dowiedzieliśmy się,że pies ma budę stojącą obok samochodu, której nie widzieliśmy. Był przywiązany tymczasowo do zderzaka, bo ponoć się zerwał, właściciel musiał gdzieś pojechać i nie miał czasu go do tej budy przyczepiać. To wiadomość od policji po interwencji na posesji,wiadomość telefoniczna i zastanawiamy się, czy można wierzyć w to co usłyszeliśmy.....
-
[quote name='funia']Pisałam ,ze nie musze otrzymywać pieniedzy z góry .Mogą być z dołu aby były do 5 kazdego miesiąca bo jak kazdy mam swoje zobowiązania .Niestety nie mam ich nadal .A terminy sa i nie da się ich przekroczyć .Zwykle było z góry więc jestem jakby drugi miesiąc bez tych pieniędzy i uwierzcie ze nie jest mi łatwo . Jest mi głupio i wstyd bo dostałam telefon ponaglający od weta i z hurtowni . A jeszcze gorzej ,ze muszę pisać do Mari 23 i pytać ja o to ... Bo co ona biedna z tym wszystkim ma?Jest i tak święta ze to wszystko znosi i się zajmuje finansami . Niedługo bedzie tak jak z Ksenią ,ze nie wiadomo co robić ... MArcel nie adopcyjny ...Argo duży i nie wiem co jeszcze ... Mam połowe stada na bezpłatnym tymczasie i naprawdę nie dam rady więcej . [COLOR=#000000]PS Ladymonia jest odpowiedzialna za psiaki więc moze odniesie się do mojego wpisu .Bo trzeba brać odpowiedzialność za kazdego ,którego umieszcza się gdziekolwiek .[/COLOR] [COLOR=#000000]Tymczasowanie jak wiemy moze trwać miesiać ale i parę lat ...[/COLOR][/QUOTE] oj to sytuacja nieciekawa...może mari napisze coś o finansach, bo bazarek jeszcze nie rozliczony do końca, ale ponad 300zł mam na koncie, to zawsze mogę przelać
-
[quote name='Aimez_moi']Ranias....wiem z praktyki, ze nie zrobia nic. Na drugi dzien po odprawie notatka pojdzie do teczki. Jak bedziesz dzwonic i ich molestowac to moze wysla patrol aby wiedziec o co chodzi.......[/QUOTE] Zadzwoniłam, ale za późno. Dzielnicowy pracuje do 15, dyżurny nic nie wie. Będę dzwonić jutro.
-
[quote name='funia']Myślę ,ze wścieklizna z moją zniżką chyba 15 zł ....( w innych lecznicach 25 zł )plus leki od bólu ...kurcze nie wiem .Tak sama sobie myślę ze moze nie więcej jak 28 zł ... Jutro bedę tam, wezmę fakturę i napiszę .Bedzie na to 7 dni .[/QUOTE] to daj znać, jak będzie mało to co wpłaciłam, to dopłacę
-
Byliśmy dzisiaj na wycieczce w Górach Opawskich. Takie fajne chodzenie, łatwe, piękna pogoda, mili ludzie spotkani na szlaku.I na koniec oczywiście bum...A tak się łudziłam,że chociaż raz będzie spokojnie. Na dużej posesji, ogrodzonej ...piesek przywiązany sznurkiem do zderzaka samochodu..pilnuje innych samochodów. Buda to chyba ten samochód, bo deska stała obok koła jako ściana? i jakiś garnek...Ludzi nie ma, dom zamknięty. Pojechaliśmy zgłosić na policję do Głubczyc, bo tylko tam jakaś komenda. Obiecali interwencję...Ale czy tak będzie :-(
-
[quote name='funia']Argo został zaszczepiony przeciwko wściekliżnie . Trzeba pilnie opłacić to szczepienie wraz z wcześniejszymi lekami od bólu .Trochę tego bedzie .Jak jutro zdąże do lecznicy to weżmę fakturę . Czy beda na to środki?Bo wstydzę się iść do wetki ....[/QUOTE] Pewnie nie będzie, bo chłopaki przecie na minusie....Ja coś dołożę do deklaracji grudniowej.
-
Są takie psy... o których zapomniał Świat. Nowe psiaki proszą o pomoc
ranias replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
a na jakie konto wpłacić deklarację?