-
Posts
15019 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ranias
-
[quote name='funia']Zdjęcia dziadunia w popołudniowym słonku ( z dzisiejszego dnia) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/208/84l1.jpg/"][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/7743/84l1.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/843/7w62.jpg/"][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/8585/7w62.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/20/0cue.jpg/"][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/5081/0cue.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/545/3zwj.jpg/"][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/9623/3zwj.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] Prezes sie przypomina....:loveu:
-
[quote name='Aimez_moi']Prezes z racji swojego wieku i niesamowitego wygladu bardzo uwaznie dobiera jedzonko. Bierze pod uwage zarowno smak jak i wartosci odzywcze.......:):)[/QUOTE] I o to chodzi, wreszcie wypowiedzi na temat Prezesa są precyzyjne i stosowne. Aimez, uważam że funkcja rzecznika wpłynie skutecznie na usunięcie okreslenia- tłuścioch :roflt:
-
STIVI - stary, ślepy, duży, ale piękny. Za TM (*) :(
ranias replied to ewab's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hałabajówka']Czy którejś z Cioć która wpłaciła na transport Stiwiego przeszkadza to że wraz ze Stiwim zabierze się suczka z dwoma szczeniakami z tego wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247497-Podaj-nam-pomocną-łapę-świętokrzyskie-psiaki-w-potrzebie!!!?p=21504652#post21504652[/URL][/QUOTE] to bardzo fajnie,że pomoże się innym psiakom -
STIVI - stary, ślepy, duży, ale piękny. Za TM (*) :(
ranias replied to ewab's topic in Już w nowym domu
przelałam deklaracje za rok i 20zł jednorazowo