-
Posts
15019 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ranias
-
[quote name='Iljova']Byś w Nowym Roku nigdy nie zaznała przykrości, a życie nieustannie zaskakiwało Cię czymś wspaniałym . Aby od Sylwestra caly rok byl ekstra, by marzenia sie spelnialy, by pieniazki kieszen Twa wypchaly , a uczucia nie znikaly i z serduszka wyplywaly . Aby w nadchodzacym roku nigdy nie zabraklo Ci wiary i optymizmu , a kazdy nowy dzien tylko utwierdzal Cie w przekonaniu, ze zycie moze byc piekne .[/QUOTE] ja sie pod tymi życzeniami podpisuję ręcami obiema i nogami....:lol:
-
Witam pana Prezesa i cioteczki. Byłam dzisiaj na wycieczce w Beskidzie Wyspowym, wyjechaliśmy w takiej mgle,że całą drogę zastanawialiśmy się nad powrotem. A na miejscu słoneczko, ciepło...nogi trochę bolały,ale fajnie. Wczoraj piliśmy szampana z przyjaciółmi już o 19,żeby przywitać Nowy Rok wcześniej, bo na wycieczkę wstać trzeba...a jeszcze Brodzio spał z nami tzn. koło łóżka i w szafie, jak zaczęli strzelać. Ciapek- stary zawodnik, lata przy budzie go chyba zaprawiły w bojach, bo żadne petardy go nie ruszają...:lol:
-
[quote name='mari23']jak widzę te góry na zdjęciu..... sama bym "polazła".... ale z moją psia gromadą nie da rady po górach wędrować, gruby Puszek nie da rady ;)[/QUOTE] Ja bym chętnie dłużej połaziła, ale piesów nie mogę zostawić samych, a do wędrowania to one za stare......a ja za mało sił mam do noszenia...chyba że Brodzia do plecaka, bo Ciapek za duży....:lol:
-
[quote name='Aimez_moi']Nie ......jeszcze nie zjedzone bo chyba za duzo ich upieklam....... a nie bardzo mi wyszedl ten wierzch.....chyba masa byla za rzadka i za mocno nacielam marchewke i wszystko sie wlalo prawie do konca...... ale ciasto naprawde bardzo dobre.....polecam i dziekuje.....:):)[/QUOTE] pewnie można było zjeść łyżką.....lubię....:lol: