Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. [quote name='Aimez_moi']Ranias...... mam nadzieje, ze przyjdzie czas kiedy bedziemy robic bazarki ot tak sobie dla zabawy.......[/QUOTE] no......;)
  2. [quote name='Aimez_moi']Fajnie......to teraz trzeba sie przygotowac do nastepnego.......[/QUOTE] no...:lol:
  3. [quote name='Iljova']Byś w Nowym Roku nigdy nie zaznała przykrości, a życie nieustannie zaskakiwało Cię czymś wspaniałym . Aby od Sylwestra caly rok byl ekstra, by marzenia sie spelnialy, by pieniazki kieszen Twa wypchaly , a uczucia nie znikaly i z serduszka wyplywaly . Aby w nadchodzacym roku nigdy nie zabraklo Ci wiary i optymizmu , a kazdy nowy dzien tylko utwierdzal Cie w przekonaniu, ze zycie moze byc piekne .[/QUOTE] ja sie pod tymi życzeniami podpisuję ręcami obiema i nogami....:lol:
  4. Witam pana Prezesa i cioteczki. Byłam dzisiaj na wycieczce w Beskidzie Wyspowym, wyjechaliśmy w takiej mgle,że całą drogę zastanawialiśmy się nad powrotem. A na miejscu słoneczko, ciepło...nogi trochę bolały,ale fajnie. Wczoraj piliśmy szampana z przyjaciółmi już o 19,żeby przywitać Nowy Rok wcześniej, bo na wycieczkę wstać trzeba...a jeszcze Brodzio spał z nami tzn. koło łóżka i w szafie, jak zaczęli strzelać. Ciapek- stary zawodnik, lata przy budzie go chyba zaprawiły w bojach, bo żadne petardy go nie ruszają...:lol:
  5. to jeszcze piąte...czy Argo ma jeszcze karmę? :lol:
  6. ja deklarowałam 10zł miesięcznie, wpłaciłam do XI, za grudzień i styczeń czyli 20zł przelałam dzisiaj, jutro powinny być na koncie
  7. witam Prezesa szanownego i szanowne grono wielbicieli ....:lol:
  8. [quote name='Aimez_moi']Jestem zla...... niezadowolona i ......zla.....[/QUOTE] no to dzwoń.....
  9. to sie nazywa - góral niskopienny :evil_lol:
  10. kondycja to mi ostatnio szwankuje, robie na szlaku za hamulcowego....:razz: ale jak sie zapre, to na kolanach a wyleze na góre :razz:
  11. i przez te petardy to piesie nawet spacerować nie chcą....:shake:
  12. [quote name='mari23']jak widzę te góry na zdjęciu..... sama bym "polazła".... ale z moją psia gromadą nie da rady po górach wędrować, gruby Puszek nie da rady ;)[/QUOTE] Ja bym chętnie dłużej połaziła, ale piesów nie mogę zostawić samych, a do wędrowania to one za stare......a ja za mało sił mam do noszenia...chyba że Brodzia do plecaka, bo Ciapek za duży....:lol:
  13. No to jeszcze fotka z wczorajszej wycieczki na Mogielicę w Beskidzie Wyspowym. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/34/0rah.JPG/][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/5829/0rah.JPG[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  14. [quote name='Aimez_moi']Fajna lipka......:) RAnias......musimy pogadac o paczuszce......juz wiem, ze wszystkiego nie dam rady zapakowac......[/QUOTE] Możesz zadzwonić do mnie w niedzielę albo ja do Ciebie...Jutro jadę na wycieczkę w góry...teraz muszę pokierować ruchem....
  15. a ja lubię takie wypieki, które można jeść łyżką....:oops:
  16. [quote name='Aimez_moi']Nie ......jeszcze nie zjedzone bo chyba za duzo ich upieklam....... a nie bardzo mi wyszedl ten wierzch.....chyba masa byla za rzadka i za mocno nacielam marchewke i wszystko sie wlalo prawie do konca...... ale ciasto naprawde bardzo dobre.....polecam i dziekuje.....:):)[/QUOTE] pewnie można było zjeść łyżką.....lubię....:lol:
  17. No ale nie wiem jak to zrobić żeby odwrócić zdjęcie....Pan Prezes będzie zmuszony kręcić swoim rozumnym łebkiem...może mi wybaczy ten brak umiejętności....:oops:
×
×
  • Create New...