[quote name='Aimez_moi']Oj Ranias.....:) ja chyba jakiegos dola mam......[/QUOTE]
ja tam nie mam.....jak myję nad wanną włosy i patrzę w lustro boczne, to widzę włosy i wiszące policzki...i tak se myślę- jaka rasa?? :evil_lol:
Wpłaciłam Argusiowi 30zł w grudniu na weta, dopłacę jeszcze 20,żeby fakturę zapłacić, bo to najważniejsze, w razie potrzeby można potem liczyć na pomoc. Deklaracji dużo nam brakuje, ale jakoś musimy to wspólnymi siłami ogarnąć...
[quote name='Aimez_moi']Rozumiem Funiu, ze ostatnio zapoznalas Marcela Prezesa z Dziadkiem........ i ten Dziadek ma jakies problemy z kula tak?[/QUOTE]
a kim jest wobec tego Wacek....:roll:
[quote name='Aimez_moi']NO Kochana......:) jakbys TY tyle miala do zrobienia codziennie co Prezes....... pobudka.....sniadanie.....pilnowanie podworka....zagladanie do kuchni....obiad.....bieganie wokol ogrodzenia....pilnowania miseczki........itd...... rozumiesz juz?.......:):):)[/QUOTE]
No i właśnie dlatego pan Prezes musi mieć rzecznika i całe prezydium wspomagające, bo przecież sam tylu obowiązków nie udźwignie.....:roll: właściwie to chyba mogłybyśmy jakoś pomóc....ja może zaglądnę do kuchni, bo bieganie wokół ogrodzenia to dla mnie zbyt wyczerpujące.....:razz:
No i co z tą wpłatą od irysek....Przeczytałam i przykro mi się zrobiło, że znowu jakieś nieporozumienia.....kurde lat mi przybywa a mądrości życiowej chyba ubywa...jak się coś kupuje to się płaci ...przecież to oczywiste....