Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. sarenka to nie wiem, bo w bocznym lustrze widzę tylko głowę......:evil_lol:
  2. lepiej że maja gdzie powpadać, bo mogłyby sie połamać....:evil_lol:
  3. [quote name='Aimez_moi']Oj Ranias.....:) ja chyba jakiegos dola mam......[/QUOTE] ja tam nie mam.....jak myję nad wanną włosy i patrzę w lustro boczne, to widzę włosy i wiszące policzki...i tak se myślę- jaka rasa?? :evil_lol:
  4. a takie tam ściskanki -przytulanki to nie?.....zawsze to cieplej.....:razz:
  5. no to muszą stać....wszystko inne może wisieć....:evil_lol:
  6. a ja Was ściskam i buziaki posyłam...:loveu:
  7. [quote name='Aimez_moi']Cholera......witki mi opadly.....:([/QUOTE] cycki mogą opadać, witki muszą stać.....:evil_lol:
  8. Wpłaciłam Argusiowi 30zł w grudniu na weta, dopłacę jeszcze 20,żeby fakturę zapłacić, bo to najważniejsze, w razie potrzeby można potem liczyć na pomoc. Deklaracji dużo nam brakuje, ale jakoś musimy to wspólnymi siłami ogarnąć...
  9. ja się nie odzywam panie Prezesie.....:lol:
  10. [quote name='Marinka']raniasku zapomniałaś o cekuladzie i tureckich delicjach :)[/QUOTE] a to są dodatki........:razz:
  11. ja mięso jem bardzo rzadko, uwielbiam mączne potrawy, wszelkie pierogi, kluski, racuchy, makarony...
  12. ja też nie.....mamy Wacka i Dziadka....pozostała... kula...:roll:
  13. czyli Wacek to ptaszek, który pewnie ładnie śpiewa Marcelkowi i dlatego Prezes o nim wspomina....w takim razie kim jest dziadek.....:roll:
  14. [quote name='Aimez_moi']Rozumiem Funiu, ze ostatnio zapoznalas Marcela Prezesa z Dziadkiem........ i ten Dziadek ma jakies problemy z kula tak?[/QUOTE] a kim jest wobec tego Wacek....:roll:
  15. bezwstydnice są....ale dziadek..i to kula.....:crazyeye: rzecznika tu trzeba.....:razz:
  16. ja nie rozumiem o czy Wy piszecie....:crazyeye: Prezes pewnie zajmuje się sprawami przynajmniej wagi podwórkowej....:roll:
  17. Argusia przywitam, cmoknę w pychola....:lol:
  18. To już o dwa obowiązki mniej.....:lol:..Prezes będzie miał więcej czasu na zajęcia własne....:lol:
  19. [quote name='Aimez_moi']NO Kochana......:) jakbys TY tyle miala do zrobienia codziennie co Prezes....... pobudka.....sniadanie.....pilnowanie podworka....zagladanie do kuchni....obiad.....bieganie wokol ogrodzenia....pilnowania miseczki........itd...... rozumiesz juz?.......:):):)[/QUOTE] No i właśnie dlatego pan Prezes musi mieć rzecznika i całe prezydium wspomagające, bo przecież sam tylu obowiązków nie udźwignie.....:roll: właściwie to chyba mogłybyśmy jakoś pomóc....ja może zaglądnę do kuchni, bo bieganie wokół ogrodzenia to dla mnie zbyt wyczerpujące.....:razz:
  20. No i co z tą wpłatą od irysek....Przeczytałam i przykro mi się zrobiło, że znowu jakieś nieporozumienia.....kurde lat mi przybywa a mądrości życiowej chyba ubywa...jak się coś kupuje to się płaci ...przecież to oczywiste....
×
×
  • Create New...