Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. Chciałam pokazać panu Prezesowi najgrubsze drzewo w Polsce- lipę, która rośnie w Cielętnikach. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/62/dg81.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/6532/dg81.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  2. Pan Prezes wybaczy, jadę do mamy. Świąteczny cmok w pychola...:loveu:
  3. [quote name='AgusiaP']Wesołych Świąt życzę Wam Kochani :)[/QUOTE] przyłączam się...:loveu:
  4. a co tam cukier...i tak Cię kocham....:loveu:
  5. Bardzo Ci współczuję.... trzymaj się dzielnie Dobry Człowieku...życzę w nowym roku samych dobrych dni, dużo zdrowia i miłości...:loveu: i cmoknij ode mnie Majkela ...:lol:
  6. a ja Wam życzę zdrowia dużo, i miłości, bo to najważniejsze....:loveu:
  7. A ja byłam na wycieczce w Opawicy zobaczyć jak piesio się miewa.Dzwoniłam wcześniej do TOZ-u w Kędzierzynie-Koźlu, bo tam najbliżej i dowiedziałam się,że informacja od policji musi być wiarygodna. No i fakt..piesio ma budę, stoi przy drzwiach stodoły, linkę zdecydowanie dłuższą niż 3metry....ale wróciłam i tak zdołowana..kraina bud i psów na łańcuchach...gdzie ja żyję...:-(
  8. [quote name='Aimez_moi']Funiu.....:) jak tam Argulek z tym lekiem?......[/QUOTE] ja też ciekawa......:lol:
  9. [quote name='Aimez_moi']Zagladam do Prezesa Kochanego i Cioteczek......:)[/QUOTE] i ja......:lol:
  10. ja idę pokierować ruchem, bo mam delikatne nerwy i nie będę tego czytać.....:diabloti:
  11. [quote name='Aimez_moi']Skleroza jest fajna......[/QUOTE] fakt...czasem sie trzeba trochę nachodzić, ale ogólnie ok..:lol:
  12. [quote name='Aimez_moi']Ranias.....i co ja mam zrobic z ta paczka? Po Swietach musze do Cie zadzwonic i obgadamy co wyslac bo wszystko sie nie zmiesci......[/QUOTE] i już się cieszę...:lol:
  13. przy zmasowanym ataku lepiej sie przyłączyć....:razz:
  14. [quote name='mari23']miała się za Pawła wydać, żeby mu cała wypłatę na psiaki zabierać, ale coś się nam spisek nie udał ;) a oto kolejne wsparcie dla Kseni: 20,- Agnieszkal2 (19.12.)[/QUOTE] coś żeście za słabo spiskowały.....:lol:
  15. [quote name='Aimez_moi']A cycki juz mnie nie bola.....hihi....bo.....puscilo....:evil_lol:[/QUOTE] i oto chodzi.....:lol:
  16. [quote name='mari23']pozytywnego myślenia się nie kupuje - bierze się je od przyjaciół ! a potem rozdaje następnym potrzebującym :)[/QUOTE] zgadzam się, popieram, jestem za a nawet przeciw......:lol:
  17. wstrętne Babska...no pięknie.....tutaj to sie jeszcze mówi- a cycki Cie nie bolą..:evil_lol:
  18. [quote name='Ladymonia0610']Jak zobaczyłam wpłatę Pawła Padłam!<szok> Przepraszam[/QUOTE] Moniu, nie padaj....jeszcze kurna tyle do zrobienia.....:evil_lol:
  19. dzisiaj jest dobrze, jutro będzie lepiej, a pojutrze to już szkoda gadać......:lol::multi:
  20. [quote name='Aimez_moi']Wlasnie doszlam do wniosku, ze jestem stara .... gruba i chyba czas sie zbierac....[/QUOTE] czyli mówiąc krótko wali Ci na dekiel....:megagrin: Ty się Babo bierz za pakowanie paczki styczniowej.....
  21. i fajnie,że dotarło...:lol: będzie dobrze, zobaczycie....:lol:
  22. ja się zastanawiam do kiedy Argusiowi wystarczy lekarstwa, bo to sie podaje określony czas, potem przerwa i od nowa....
  23. [quote name='Aimez_moi']To jeszcze jest spoko......:) ZAcznij sie martwic jak miejsca braknie......[/QUOTE] no racja, nad tyłkiem rysuje sie półka, to jeszcze nie jest źle.....:razz:
  24. no coś tam się przebija, ale tyłek dominuje.....:diabloti:
  25. w dużym lustrze odbija sie mój tyłek, ale jakoś nie kojarzy mi się z sarenką.......:megagrin:
×
×
  • Create New...