Ciastko ma spód z herbatników moczonych w kawie, potem budyń, herbatniki, masa kajmakowa, herbatniki, budyń, herbatniki i polewa czekoladowa.Jak dłużej postoi w lodówce i wszystko sie przegryzie, to można ukroić wielki kawał i wciągnąć łyżką.....:lol: