Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. [quote name='Aimez_moi']Nie podpuszczaj mnie ........ Kochaniutka wlozylam cztery malutkie dzemiki.......jak pojda to kupie wiecej ok?[/QUOTE] ja bardzo lubię masło orzechowe, na to dżemik.....
  2. najlepiej by było zostawić na noc, zrobiłam o 18..lepsze jest wtedy, bo wszystkie dobroci się wymieszają, a jak się jest takim żarłokiem jak ja, to trzeba wciągać łyżką, bo się rozciapie....:oops:
  3. zawsze można wypić......i pomyśleć co dalej.....:evil_lol:
  4. za każdym razem...dobre jest to ciastko....:lol:
  5. będę musiała zjeść ten kawał, gdzie palucha wsadziłam- już zaglądałam do lodówki 4 razy, patrząc na ślady....:oops:
  6. pyszne będzie...a potem kawał ciastka i szklaneczka whisky....:roll:
  7. nie zjadłam ciastka tylko krokieta, bo polewa jeszcze nie stwardniała....:lol:
  8. [quote name='Aimez_moi']A ten budyn to jaki? A masa jak robiona? Bo moze bym cos takiego zapodala.... a herbatniki to jakie?[/QUOTE] Herbatniki kupiłam "Szkolne", czyli takie najzwyklejsze 5 paczek po 100g, kawa słaba rozpuszczalna, herbatniki zanurzyć i ułożyć w foremce. Budynie 3 paczki małe śmietankowe ugotować w litrze mleka, ostudzić.Masa gotowa w puszce krówkowa, toffi albo kajmak- co kto lubi.
  9. teraz trawię.....:evil_lol: i też muszę oszczędzać siły.....
  10. jak sunę, to nie mogę mówić, bo tracę siły...:lol:
  11. Ciastko ma spód z herbatników moczonych w kawie, potem budyń, herbatniki, masa kajmakowa, herbatniki, budyń, herbatniki i polewa czekoladowa.Jak dłużej postoi w lodówce i wszystko sie przegryzie, to można ukroić wielki kawał i wciągnąć łyżką.....:lol:
  12. idę pokierować ruchem...:lol: i sprawdzę, czy mi polewa stwardniała na ciastku....
  13. mnie się podoba Daniel Day-Lewis jako ostatni Mohikanin...:lol:
  14. ja mam rozterke....:hmmmm:....ale noszę srebro...
  15. [quote name='Aimez_moi']Przylaczam sie do zyczen dla Kurdupelka i Jego Panci.......:)[/QUOTE] i ja....:lol:
  16. bo se pomyślałam,że milczenie jest złotem......:razz:
  17. sunę po płaskim.... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/839/4mjw.jpg/][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/8976/4mjw.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  18. A teraz zdjęcie z mojej noworocznej wycieczki w Beskid Wyspowy...niby góry niewysokie a nadreptać się trzeba: góra-dól, dół- góra... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/585/kboa.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/4152/kboa.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
  19. [quote name='Aimez_moi']Witam sie z Prezesem.....:) Cioteczkami....i nader ostatnio rozmowna Ranias.....:):)[/QUOTE] no.....:eviltong:
×
×
  • Create New...